Rothmans-mükemmel kalite İngilizcesi ile sigara 2019

Rothmans-mükemmel kalite İngilizcesi ile sigara 2019
31.03.2019

Rothmans-mükemmel kalite İngilizcesi ile sigara 92

Rothmans-mükemmel kalite İngilizcesi ile sigara

Rothmans - mükemmel kalitede bir çizgi ile sigaralarİngiliz. Emtia markası 1952'de kaydedildi, ilk olarak Rothmans adında bir İngiliz şirketinin bir parçasıydı. Daha sonra marka British American Tobacco tarafından satın alındı. Şu an şirketin özel bir mülküdür. Rusya Federasyonu'ndaki sigaraların tek dağıtıcısı SNA Şirketler Grubu.

İngiliz aristokrasi

Rossmans sigara

Sigaraları olan İngiliz markası Rothmansyüksek kaliteli tütünden üretilir ve saf tütünün aromalarının tüm ustalarına özgü eşsiz bir tada sahiptir. Hem tütün yapımında hem de markanın sunumunda klasik muhafazakâr kararlar onu fiyatlandırmada favori haline getirdi.

Bu markanın sigaraları yeterlimaliyet Ancak, yüksek fiyatlı tütün ürünlerinin fiyat segmentinde sigaraların özel arıtımı ve ince zerafeti ile ayırt edilirler. Rothmans tadı, İngiliz tütün içiciliğinin geleneklerini koruyor. Kısıtlama, aristokratizm, alaka - bunlar, bu markayı karakterize etmenin uygun niteliklerdir.

Zarif klasikler

sigaralar rothmans demi

Şu anda dört tane varRothmans sigaraları: King Size ve Super Slim ve modern sigaraların klasik versiyonları - Rothmans Demi ve Rothmans Nano. King Size 10 mg reçine ve 0.8 mg nikotin içerir. Böylece, en yüksek dereceli klasik tütün yeterince güçlü bir tadı ile karakterizedir. Tatlandırıcıların hayranları için, daha yumuşak bir imalatçı, sadece 0.6 mg nikotin ve 7 mg reçine içeren King Size Special Mild'i tanıttı.

Bu sigaraların ambalajının karakteristik özelliğikeskin açılar ile klasik şekli. Logo beyaz bir arka plan üzerinde gösterilir. Bir sigara vakası şeklindeki paketlerde az miktarda Rothmans üretilmektedir. Böyle ilginç bir ambalaj şekli estetiğin uzmanlarının ana kısmı tarafından beğenildi. Sigara olarak bir filtreli sigara kullanmayı tercih eden alıcılar, geleneksel King Size formatı ve modern kompakt formatı Demi'yi seçebilirler.

Rothmans'ın Tarihi: Rusya'yı fetheden sigaralar

sigaralar rothmans fiyatıBu markanın sigara başında Rusya'ya geldiBüyük Britanya'dan. Nakliye maliyetleri, sigara maliyetini önemli ölçüde şişirdi. Ama sonra yerli Rothmans sigaralarının üretiminin başlangıcı, Saratov'daki üretim tesisinin açılışıydı. Bundan sonra, Rothmans sigaraların fiyatı neredeyse iki katına çıktı. İngiltere'den gelen orijinal paket 200 ila 2000 ruble arasındaysa, Rus üretimi Rothmans, paket başına 60 ruble fiyattan satın alınabilir. O zamandan beri, sigaraya dönüştüler, daha yüksek kaliteli tütün sevenler yelpazesi mevcuttu. Bu nedenle, prim fiyat segmentindeki bu sigaralar orta fiyat sınıfına taşındı. Türünün bu taktiksel hareketi, tüm parametrelerde oldukça başarılı oldu, çünkü Kent markası, premium segmentte çoktan başladı. Böyle bir marka ile rekabet etmek mantıklı değildi. Ve ortalama fiyat aralığında hiç lider yoktu ve Rothmans - iyi bilinen bir isimle sigaralar - hemen yerini sıkıca aldı. Rothmans markası, tüketicinin dikkatini, fiyat politikasını düşürürken kaçırmadığı yüksek kalitenin varlığına çekmiştir. Böylelikle, bu markanın son derece cazip fiyatı, premium segment sigara içmeye fırsat bulamayan kaliteli tütün uzmanları ve ustaları arasında son derece popüler olmuştur.

Rothmans-mükemmel kalite İngilizcesi ile sigara 2019

Rothmans-mükemmel kalite İngilizcesi ile sigara 2019

Related news

 • Bebek Beşiği Seçerken Dikkat Edilmesi Gerekenler
 • Bektaşi nasıl yayılır Katmanları, kesimler, bir çalı bölüm yöntemi
 • Nasıl araba satarım Kısa sürede bir alıcı aramak
 • Tencerede ne pişiririm Ne istiyorsun
 • Rüyada Silahla Vurulduğunu Görmek Yaralanmak Ne Anlama Gelir

 • Rothmans-mükemmel kalite İngilizcesi ile sigara 61

  Rothmans-mükemmel kalite İngilizcesi ile sigara


  Rothmans-mükemmel kalite İngilizcesi ile sigara 93

  Rothmans-mükemmel kalite İngilizcesi ile sigara 18

  Rothmans-mükemmel kalite İngilizcesi ile sigara 76

  Rothmans-mükemmel kalite İngilizcesi ile sigara 70

  Rothmans-mükemmel kalite İngilizcesi ile sigara 12

  Rothmans-mükemmel kalite İngilizcesi ile sigara 33

  Rothmans-mükemmel kalite İngilizcesi ile sigara 6

  Rothmans-mükemmel kalite İngilizcesi ile sigara 31

  Rothmans-mükemmel kalite İngilizcesi ile sigara 28

  Rothmans-mükemmel kalite İngilizcesi ile sigara 46

  Rothmans-mükemmel kalite İngilizcesi ile sigara 91

  Rothmans-mükemmel kalite İngilizcesi ile sigara 60

  Rothmans-mükemmel kalite İngilizcesi ile sigara 65

  Rothmans-mükemmel kalite İngilizcesi ile sigara 8

  Rothmans-mükemmel kalite İngilizcesi ile sigara 54