Romada alışveriş 2019

Romada alışveriş 2019 Romada alışveriş

Roma'da alışveriş

Antik çağlardan beri, Roma uluslararası bir merkez olarak kabul edilditicaret. Roma İmparatorluğunun elverişli coğrafi konumu, sermayenin birçok şehir ve ülkenin ekonomisinin gelişimine katılmasını sağlamıştır. Bu şehirde altın ve kürklerden sanat eserlerine kadar her şeyi bulabilirsiniz. Yüzyılın sonunda hiçbir şey değişmedi, Roma'da alışveriş keyfi de ucuz olmasa da dünyanın dört bir yanından gelen turistlerle popüler.

Bugün, Roma dünya modasının merkezidir. En iyi alışverişin İtalya'da olduğu bir sır değil. Burada moda endüstrisinin tüm yenilikleri düşünebilir, tüm markalar ile tanışabilir ve Moskova'dakinden daha ucuza daha büyük bir siparişle tasarımcı bir şey satın alabilirsiniz. Roma'daki pek çok butik ve alışveriş merkezinin vitrini, moda ve bayan kadınların dikkatini çekerek, yeni koleksiyondan ayakkabılara bin bin euro harcamak zorunda kalıyor. Ünlü moda tasarımcılarının en yüksek kaliteye sahip kıyafet ve ayakkabıları birçok kişi tarafından seviliyor ve İtalyan ustalar tarafından yapılan cam ve seramik ürünler için sanatseverlerin ve sanatseverlerin beğenisine sunuldu.

Bu şehirde alışveriş yapmak her zaman uygulanabilir veHer yerde. Turistler için binlerce dükkan ve dükkan hemen hemen her saat çalışıyor, ancak butiklere gitmek isterseniz, biri Via Condotti denilen merkezi sokaklara gitmeniz gerekiyor.

Romalı couturiers gelen giyim onun şık tarafından ayırt edilirve lüks. Dikkat çeken parlak ve kışkırtıcı şeyler giymek gelenekseldir. Roma'nın nasıl bir şey olduğunu öğrenmek istiyorsanız, alışveriş size yardımcı olacaktır, çünkü şeyler insanların zihniyetini, yaşam tarzını ve alışkanlıklarını yansıtır.

Kural olarak, bu dönemde alışveriş için İtalya'ya giderler.Yeni yıl tatilinden sonra ve yaz aylarının ikinci yarısında, yani ilkbahar-yaz ve sonbahar-kış koleksiyonlarının arifesinde gerçekleşen satışlar. Grandiose yelkeninde en ünlü markaların kıyafetlerini% 70'e varan indirimle bulabilirsiniz. Ayrıca, en büyük üreticilerin fabrika mağazalarında ve gümrüksüz ticaretin yapıldığı havalimanlarında indirimler bulunabilir.

Roma'da bir alışverişe gitmek zorundasınNe tür alışveriş merkezlerine gitmek istediğinizi belirleyin. Via Condotti ve Via del Babuino'nun tüm ünlü alanları, güzelliği ve lüksü ile dikkat çekiyor. Burada Fendi, Gucci, Dolce ve diğerleri gibi tüm ünlü markaları görebilirsiniz.

Via Nazionale'nin sokağı, yapabildikleri için ünlüdür.Max Mara b Frette hayranı gibi şeyler bul. Burada birçok İtalyan butikler, çünkü İtalya Trevi Çeşmesi Bilinen, turist ve shopaholics çekiyor. sermayenin her şehir sakini ve ziyaretçi konumlar iyi bilinen ek olarak, Roma'da başka yerlerde bol yerel değil tüm bile almak için vardır. Antik dükkanlar, eski dükkan ve stilize antik restoran, Via dei Coronari'nin bulunabilir. atmosfer, en son seni emer yıl önce onlarca döner ve tarihin atılmak gerçek nadireler ve sanat eserleri görmek için bir fırsat verir. Bu sokakta kamu çekmek için çeşitli antik fuarları ve diğer olaylardır.

Roma'da alışveriş yapmak, pratik tüketiciler için de uygundur. Sadece hızlı değil, aynı zamanda gardıroyu güncellemek ve ev için eşya satın almak için en kârlı olmak istiyorsanız, Via del Tritone'a gitmelisiniz. Örneğin, örneğin Via del Corso'dan ziyade daha az yüksek fiyatlara sahip şeyler bulabilirsiniz. İhtiyacınız olan her şeyi bulabileceğiniz büyük bir mağaza da bulunmaktadır.

İtalya'nın atmosferini hissetmek istiyorsanız,içten patlayan ticareti görmek, meyve ve çiçek pazarı Campo dei Fiori ziyaret edin. Muhteşem güzellik buketleri ve lezzetli egzotik meyveler, sabahtan öğlene kadar her gün satın alabilir ve deneyebilirsiniz.

Roma'da alışveriş - büyüleyici ama çokyorucu ve pahalı. İtalya'ya alışveriş yapmaya ciddiyetle karar verdiyseniz, rotayı önceden öğrenin ve indirim zamanını belirtin. İyi yolculuklar!

Romada alışveriş 2019

Romada alışveriş 2019

Related news

 • Watt bir güç birimidir
 • MİLFÖYDE YUMURTA TARİFİ
 • Uzay resmi yapmanın püf noktaları
 • Çikolatalı Kayısılı Pasta
 • Kahve Çekirdeği Kurabiyesi

 • Romada alışveriş

  Romada alışveriş


  Romada alışveriş

  Romada alışveriş

  Romada alışveriş

  Romada alışveriş

  Romada alışveriş

  Romada alışveriş

  Romada alışveriş

  Romada alışveriş

  Romada alışveriş

  Romada alışveriş

  Romada alışveriş

  Romada alışveriş

  Romada alışveriş

  Romada alışveriş

  Romada alışveriş

  Romada alışveriş

  Romada alışveriş

  Romada alışveriş

  Romada alışveriş

  Romada alışveriş