Robeborka: yeni oyuncunun yorumları

Robeborka: yeni oyuncunun yorumları

24.04.2019

Robeborka: yeni oyuncunun yorumları 51

Robeborka: yeni oyuncunun yorumları

Bu yüzden çocuklarımı yeni bir şeyle şaşırtmak istiyorum vesıradışı ve aynı zamanda parlayan gözlerini görün! Ebeveynlerin sevincine, küçük müşterilere yönelik ürün geliştiricileri, çocuklarımıza çok hoş gelen orijinal icatlarıyla bizi şaşırtmaya son vermezler. Oyuncak pick-up - bu çocuğunuzu memnun edecek ve gerçek bir zevk verecek sıradışı bir sürpriz.

hırıltı yorumlar

Yeni buluş

Robeborka, değerlendirmeleri canlı doluDuygular, piyasada çok uzun zaman önce ortaya çıkmadı, ancak popülaritesi anında kazandı. Oyuncak, gerçek bir balığın hoş bir şekilde dokunma plastiğine tam olarak benzetilmesiyle yapılır. Su ile temas ettiğinde aktif hale gelen bu tür ilginç özel sanat sensörleri ile donatılmıştır. Suya batırıyorsun, ve mucize, gerçek gibi yüzüyor. Kuyruğu hareket ettirir ve yaşayan varlığı tamamen taklit eder.

Geliştiriciler, sürüş sırasında 5 programla düşündüler. Balık dibe iner ve yüzer, donar ve tekrar hızla yüzebilir. Bir engelle karşılaşınca, ters yönde açılır ve atar. Genel olarak izlemek çok ilginç ve heyecan verici. Farklı renklerde yapabileceğiniz bir "numara" seçin, mükemmel bir tasarıma sahip ve gerçek olana benziyor. Mekanizma, klasik yuvarlak pillerden çalışır, bunları zamanında değiştirir ve evcil hayvanınız yüzmeye hazırdır. Robeborka (bu oyuncak hakkında sadece olumlu yorumlar) utanç sadece bu yüksek maliyet olabilir.

hasat yorumlar

Nasıl oynanır

Onu eve getirmeye değer, ve ailen debir süre tüm işleri unutacaktır. Bununla oynamak oldukça kolay: paketi dışarı sürükleyip suya fırlatıyorsunuz. Herhangi bir kapasiteye uygun: akvaryum, pot veya banyo. Mekanizma su ile temas ettiğinde hemen başlar. Ama suya çok uzun süre bırakmayın. Çocuğun oynadığı gibi, silinmeli ve özel bir yere konulmalı ya da kalan suyun balıktan boşaltılması sağlanmalıdır.

Kolayca çıkarılabilen hareketli bir kuyruğu var. Bu nedenle, bu mucize oyuncak üç yıla kadar çocuk satın almak için tavsiye edilmez. Aksi halde, hasatın küçük kısımlarını yutma riski vardır. Bu buluşla ilgili olarak çocukların ve ebeveynlerin incelemeleri sadece pozitiftir, çocukları asla rahatsız etmeyen gerçek bir rezervuar insanına çok benzer.

Büyük hediye

oyuncak toplama

Ne sunacağınızı düşünüyorsanÇocuğunuz, (aldığınız geri bildirim ve minnettarlık, tüm beklentileri aşar) iyi bir seçenek olacaktır! Çocuklar her gün yardımınız olmadan oynayabilir, sadece bir su kabına ihtiyaç vardır. Birçok bebek banyo yaparken onlara böyle bir oyuncak alır. Çocuk daha önce banyoyu beğenmemiş olsaydı, şimdi sadece memnun olur.

Daha fazla yetişkin çocuk bu oyuncaklarla düzenlergerçek akvaryumlar. İzlemesi çok hoş, ancak evcil hayvanlarla beslenmeye ve bakmaya gerek yok. Böyle bir hediye bir yetişkine bile uyacaktır. Onların yardımlarıyla "canlı" balıklarla özgün bir köşe oluşturabilir, güzel kaplara fırlatılır ve parlak algler veya ilginç figürlerle süslenir. Bir arkadaşınıza veya iş arkadaşınıza hoş bir sürpriz yapmak istiyorsanız - hasat için uygun olacaktır. Olağandışı bir armağanın incelemeleri kesinlikle sizi memnun edecek ve mükemmel bir seçim yaptığınıza ikna edecektir.

Robeborka: yeni oyuncunun yorumları

Robeborka: yeni oyuncunun yorumları

Related news

 • Ahmet Hakan: Açılın, Erdal Beşikçioğlunu savunacağım
 • Mantar Çorbası
 • Adet öncesi sendromu nun sebebi kediniz olabilir
 • Rusyadaki en iyi bira nedir Rusyadaki en iyi bira: derecelendirme
 • Ufak Tefek Cinayetlerde Kerimin gençliğine hayat veren Ali Gözüşirin MAGin sorularını yanıtladı

 • Robeborka: yeni oyuncunun yorumları 28

  Robeborka: yeni oyuncunun yorumları


  Robeborka: yeni oyuncunun yorumları 80

  Robeborka: yeni oyuncunun yorumları 65

  Robeborka: yeni oyuncunun yorumları 73

  Robeborka: yeni oyuncunun yorumları 50

  Robeborka: yeni oyuncunun yorumları 100

  Robeborka: yeni oyuncunun yorumları 11

  Robeborka: yeni oyuncunun yorumları 30

  Robeborka: yeni oyuncunun yorumları 99

  Robeborka: yeni oyuncunun yorumları 39

  Robeborka: yeni oyuncunun yorumları 48

  Robeborka: yeni oyuncunun yorumları 34

  Robeborka: yeni oyuncunun yorumları 97

  Robeborka: yeni oyuncunun yorumları 8

  Robeborka: yeni oyuncunun yorumları 72