Restaurateur ve TV sunucusu Pete Evans: kariyer, kişisel yaşam 2019

Restaurateur ve TV sunucusu Pete Evans: kariyer, kişisel yaşam 2019

Restaurateur ve TV sunucusu Pete Evans: kariyer, kişisel yaşam 77 24.02.2019, 12:21

Restaurateur ve TV sunucusu Pete Evans: kariyer, kişisel yaşam

Son zamanlarda inanılmaz derecede popülermutfak televizyon programları haline gelir. Yemek yapmayı seven kadınlar, ilginç ve sıra dışı yemek tariflerine sahip olmak için bu tür şovlara göz gezdirirler. Ve eğer bu yayın ilginç de olsa, mizahla yapılmışsa, o zaman kocası ve bu kadınlar da görünür. Bu TV projelerinden biri, ünlü şefleri Pete Evans ve Manu Fidel'in daimi liderleri olan "My Kitchen Kuralları" şovudur. Kişisel hayatı ve ilk biyografi bizim bugünkü yazı konusu idi.

Pete Evans: Başlangıç

Gelecekteki restaurateur, yemek pişirme kitabı yazarı,Televizyon sunucusu, 1973 yılında Melbourne'de doğdu, ancak çocukluğunu Avustralya'da (Queensland) bulunan Gold Coast'ta (Gold Coast) geçirdi. Bu adam hiç bir zaman anne babasıyla uğraşmamıştı ve bu yüzden on üç yaşından beri bir test dükkanında bir şekerleme dükkanında çalışmaya başladı. Bu kurum arkadaş Pete'in ailesine aitti ve bu yüzden küçük yaştaki herhangi bir problemi olmayan adam ay ışığına çıktı.

Pete Evans nasıl pişireceğini bilmiyordu veOnu dükkanda yetiştirmek parlamadı. Yemek yapma işine başlamanın güzel olacağını, iyi bir gelir getirebileceğini fark etmeye başladı. Pete balık tutmayı sevdiği ve okyanusun sularında çok fazla balık bulunduğu için balık yemekleri ile çalışma fikri ortaya çıktı.

çukur evans

İlk adımlar

Pete, herhangi bir girişim için herşeyin olduğunu fark etti.Para alacak ve işini bırakmamaya karar verdi. Geceleri ayrıca pastanede hamuru yuvarladı ve gün boyunca sessizce Mercan Denizi'nde vakit geçirerek, deniz mahsullerini satış için pişirmek için satın aldı.

Erken çocukluktan Pete Evans çok özeldiamaçsızlık, asla tembel, bu yüzden adam yakında onun için yeni bir şeyler yapmaya başladı. Kanıtlanmış tariflere göre hazırlandı ve yenilerini oluşturdu.

Adam, herkes gibi, üniversiteye gitti. Yemek pişirme becerilerini geliştirmek için çalışmaya devam etti ve mezuniyetten hemen sonra Gold Coast'da açılan yeni bir restoranda şef aşçı tarafından kabul edildi.

çukur evans kişisel yaşam

Özel Restoran

Pete Evans daha fazlasını hedefliyordu. Sıradan bir aşçıdan hoşlanmadı ve kendi restoranını yaratmayı hayal etti. Onun fikri, Brother Dave tarafından desteklendi ve birlikte çalışmaya karar verdiler.

Kardeşler restoranı açmak için çok çalıştı veZaten 1993'te hayallerini gerçekleştirmeyi başardılar. Pete o zamanlar yirmi yaşında değildi, ama zaten kendi işini başarıyla geliştiriyordu. Ortak restoranın adı "Ürünler için Pantry" dir. Yakında Port Phillip Körfezi kıyısında en iyilerinden biri oldu.

Kardeşler yeteneklerinin gerçekten benzersiz olduğunu fark etti ve bu da Sydney'i ele geçirmeleri için onları zorladı. Yemek pişirmek için başka bir amatör leziz tarafından katıldılar - arkadaş Daniel.

çukur evans ve manu fidel kişisel yaşam

Restoranlar zinciri

1996 yılında genç ve iddialı şeflerHugo Restoran Grubu'nun başlangıcı. Sydney, gerçek bir altın konut haline geldi ve bir yıl içinde, çocuklar sadece pahalı işyerlerini değil, aynı zamanda daha fazla bütçe türünü ve çeşitli etkinliklerde uzmanlaşan etkinlik işletmelerini de içeren bir dizi restoran zincirinin geliştirilmesini gerçekleştirdiler.

Ağ başarılı bir şekilde gelişti, sadece yerel halk ve turistler değil, aynı zamanda ünlüleri ziyaret etti. Bu işyerlerinin ihtişamı tüm dünyaya yayıldı.

Adamlar da gelişiyordu. Pete Evans, Sydney'in banliyölerinde büyük bir ev kazanmayı başardı ve en pahalı şeylerden vazgeçmeden sonuna kadar yaşamasını sağladı.

Kısa bir süre sonra, Pete ve kurumları en seçkin ünvanları aldı ve hatta Avustralya'nın en prestijli saydığı ödül olan “Cook'un kapaklarını” aldı.

Evans yeteneklerini geliştirmeye devam etti vepizza pişirmek için eşsiz tarifler aldı. "Pizza a la Pete Evans", New York'ta düzenlenen yarışma jürisinin tanınmasıyla dünyanın en iyisi oldu.

çukur evans ve manu fidel

TV'de Çalış

Pete'in başarıları dünya çapında tanındı veBirçok televizyon kanalı, mutfak gösterilerine katılımını aramaya başladı. Evans, çok sayıda insanın gözünde rahat olmadığını ve bu nedenle ateş etmeyi reddettiğini söylüyor. Ancak, televizyon kanalı "Lifestyle" bir şekilde ünlü restaurateur için bir yaklaşım buldu ve beş sezon boyunca, Pete programı "Ev dizisi" nin üstlendi.

Gelecekte, Pete televizyonda görünmeye başladıdaha sık, ve dünyanın en farklı şeflerinden en ünlü şeflerle birlikte seyahat ettiği seyahatler hakkında "Evden Kartpostallar" şovu. Daha sonra, televizyonun kendilerini ifade etmenin ve kurumlarını tanıtmanın gerçek bir yolu olduğunu fark eden Pete, bir arkadaşla birlikte, sadece kendi başına pişirilen, sadece yakalanmış balıkları gezen ve yemek yiyen bir gösteriye katılıyor.

Pete Evans ve Manu Fidel, fotoğraflarıBu makalede, 2009 yılında ortaklaşa düzenlenen TV şovu "My Kitchen Rules" un rolünde yer aldı. Bu proje en çok sıralamada yerini aldı ve onlara gerçek başarı getirdi. Gösteride iki takım şefin yarışmaya katılması ve bir yemeğin pişirilmesine izin verilen sürede yetenek içinde birbirleriyle yarışmaları gerçeğinden kaynaklanıyor. Bitmiş ürünün hem tadı hem de görünümü değerlendirilir. Pete ve Manu liderler ve şovlarıyla şovu ısıtmaya çalışıyorlar. Kurallar çok katı ve katılımcılar sadece takımların kompozisyonunda değil, kendi aralarında da rekabet ediyorlar.

Pit Evans kişisel hayat karısı

Pete Evans: kişisel yaşam, eş, çocuklar

En sevdiği işine ek olarak, Pete'in üç favorisi var.kadınlar. Bu karısı Astrid, Şili ve Indy'nin kızı. Kızları çok düşkün ve onlarla çok zaman geçirmeye çalışıyor Pete Evans. Onların kişisel yaşamları oldukça aktif, birlikte seyahat ediyorlar ve Pete sürekli olarak yedi farklı yemekle ilgileniyor. Nadir günlerde, ailenin başı her şeye dayanıyorsa, öğle yemeği ve sosisli makarna yiyebilir.

Genel olarak, ünlü şefin ve restoratörün en erken yılların hayatı başarıyla gelişmektedir. Fakat harika bir sonuç çıkarmak için genç yaşta çok sıkı çalıştı.

Restaurateur ve TV sunucusu Pete Evans: kariyer, kişisel yaşam 2019

Restaurateur ve TV sunucusu Pete Evans: kariyer, kişisel yaşam 2019

Related news

 • İKİ RENKLE BEBEK HIRKA ÖRNEĞİ TARİFİ
 • Şerbetli Kurabiye Videosu
 • Beklenti anketinde kur düştü, enflasyon yükseldi
 • İkinci Dünya Savaşının Uçağı. İkinci Dünya Savaşı döneminin askeri uçakları

 • Restaurateur ve TV sunucusu Pete Evans: kariyer, kişisel yaşam 51

  Restaurateur ve TV sunucusu Pete Evans: kariyer, kişisel yaşam


  Restaurateur ve TV sunucusu Pete Evans: kariyer, kişisel yaşam 50

  Restaurateur ve TV sunucusu Pete Evans: kariyer, kişisel yaşam 58

  Restaurateur ve TV sunucusu Pete Evans: kariyer, kişisel yaşam 30

  Restaurateur ve TV sunucusu Pete Evans: kariyer, kişisel yaşam 90

  Restaurateur ve TV sunucusu Pete Evans: kariyer, kişisel yaşam 71

  Restaurateur ve TV sunucusu Pete Evans: kariyer, kişisel yaşam 54

  Restaurateur ve TV sunucusu Pete Evans: kariyer, kişisel yaşam 40