Reno Kengo, pratiklik ve konfor 2019

Reno Kengo, pratiklik ve konfor 2019

Reno Kengo, pratiklik ve konfor 79 25.01.2019, 20:01

Reno Kengo, pratiklik ve konfor

Renault Kengo, Fransız endişesinin arabasıRenault, çok işlevli bir amaca sahiptir. Araba, orta menzilli minivan konfor seviyesini, dört tekerlekten çekişli araç varyasyonunda artan hareket kabiliyetini ve 550 kg yükleme için tasarlanmış bir kamyon imkânını bir araya getiriyor. Her iki metalden oluşan iki kapılı minibüsün standartlarına göre üretilmiş olup, istasyon vagonu ile iki ön salıncak, iki arka sürgülü ve bagaj bölmesinin bir asansör kapısı düzeninde üretilmektedir. Renault Kengo'nun sallanan yan kapılarla birlikte bir değişiklik var, ancak salıncak versiyonundaki arka kapılar park yerlerinde, park yerlerinde ve sınırlı alana sahip diğer yerlerde bazı sakıncalar yarattığı için bu araba talebi kullanmıyor.

reno kengoReno Kengo seri üretim, tekniközellikleri o zamanın gereksinimlerini tam olarak karşılamıştı, 1998'de başladı ve araba hemen en popüler modellerden biri haline geldi. Hidrolik direksiyon, elektrikli açılır camlar, merkezi elektronik kilit, ABS, hava yastığı ve nihayet klima. Tüm bu teknik eklemeler alıcıyı cezbetmiş ve Reno Kengo derecesi giderek artıyor. Motorlar, çeşitli güç ve hacimlerde birkaç, benzinli ve dizel idi. Şanzıman aynı zamanda, dört vitesli otomatik şanzıman, beş vitesli düz şanzıman ve debriyaj bırakmadan yarı otomatik olarak çeşitli türevlerde kuruldu.

reno incelemeleriReno Kengo'nun ilk güncelleme 2005 yılında gerçekleştiyıl. Sadece Renault yeni kurumsal kimliğin şirkette 2007 2004 döneminde kabul edilmiştir ve Renault Kengo arabalardan biri, bu program kapsamına düşmüş oldu. Makinenin temel ekipman sis farları, radikal parlak ve görsel açıdan daha geniş renk koltuk döşemeleri ve iç iç kapı astarları bilgisayar seçimleri sonucunda geliştirilmiş süs içerir. İç gelişmelere ek olarak, fırsat oldukça kırsal taşrasında yaşayan birçok müşteriye memnun olan 4x4 düzeni, dört tekerlekten tahrikli Renault Kengo seçin.

Reno kengo teknik özellikleriReno Kengo yenilendikten sonra bir araba haline geldi.Yani pratiklik arttı, konuşmak için. Aracın ferahlığı, büyük bir aileyi bile barındırabilir ve bagaj bölmesi önemli miktarda şey yükleyebilir. Kargo bölümünün kullanışlı alanının toplam hacmi 2650 litredir ve takviyeli arka süspansiyon 700 kg'a kadar bir yük tutar. Dış Reno Kengo, bazı asil çizgilerden oluşuyor, dış görünümü Fransız kökenli. Araba, arka bölümün tamamının pratik kontürlü özel arka lambaların uyumlu bir kombinasyonu ile ayırt edilir ve yanal çizgilerin arıtılması, serbest önlenmemiş ön uç tasarımına mükemmel şekilde uyuyor.

Renault Kengo'ya takılan motorlar, incelemelersadece pozitif var, özellikleri karayolunda hız optimizasyonu görevlerini yerine getirmekten daha iyi olamaz ve kentsel koşullarda Renault Kengo motorları iyi bir hızlanma sergiliyor. Sadece 1.2 litre kapasiteli D7F 8V ve D4F 16V motorlar, 60 ve 75 beygir gücünde güvenilir ve tahmin edilebilir, fırlatma herhangi bir başka sıcaklıkta sıfırın 40 derece altında zor kolaylıkla başlar.

Reno Kengo, pratiklik ve konfor 2019

Reno Kengo, pratiklik ve konfor 2019

Related news

 • Göç Zamanı 15.Bölüm Final izle
 • Çilek Derin Dondurucuda Nasıl Saklanır
 • Barcelona Lassa Darüşşafaka Tekfen Euroleague maçı bu akşam hangi kanalda saat kaçta canlı izlenebilecek

 • Reno Kengo, pratiklik ve konfor 65

  Reno Kengo, pratiklik ve konfor


  Reno Kengo, pratiklik ve konfor 20

  Reno Kengo, pratiklik ve konfor 78

  Reno Kengo, pratiklik ve konfor 13

  Reno Kengo, pratiklik ve konfor 48

  Reno Kengo, pratiklik ve konfor 48

  Reno Kengo, pratiklik ve konfor 45