Renault Kangoo - zarif bir kargo minibüsü 2019

Renault Kangoo - zarif bir kargo minibüsü 2019

Renault Kangoo - zarif bir kargo minibüsü 49 18.01.2019, 23:36

Renault Kangoo - zarif bir kargo minibüsü

Renault Kangoo - çok amaçlı arabaFransız firması Renault. Makine hem karayolu hem de karayolu üzerinde 550-600 kg arasında kargo taşımasına yöneliktir. Artan kros Renault Kangoo, dört tekerlekten çekiş sağlar. Araba, iki kapılı bir vagonun yanı sıra, ön kapılar sallanan, arka kapılar kayan bir beş kapılı istasyon vagonuyla üretiliyor. Bagaj Bagajı

Renault KangooBir süre için Renault modeli hattan çıktıKangoo, tüm sallanan kapılarla birlikte, ancak bu değişiklik, sallanan arka kapıların sağladığı bazı rahatsızlıklardan dolayı en az talepte.

Renault Kangoo'nun üretimi 1998 yılında başladı.Araba hemen popülerlik kazandı. Makinenin teknik özellikleri kusursuzdu ve artan konfor seviyesi, en talepkar alıcıları kayıtsız bırakmadı. Buna ek olarak, Renault Kangoo, modern bir aksesuar seti ve elektrikli camlar, hidrolik direksiyon, hava yastıkları, merkezi kilitleme, özellikle önemli olan, araca klima gibi bir dizi kullanışlı cihaza sahipti.

renault kangoo fiyatıMotorlar farklı şekilde kurulduAracın kullanılacağı koşullara bağlı olarak. Şanzımanlar da çeşitli versiyonlarda, otomatik ve mekanik, dört ve beş vitesliydi.

2005 yılında Renault Kangoo'ya yükseltme yapıldıtavan, koltuk ve kapı panellerinin döşemesinin içinde dış ve iç. Bu, Renault firmasında kurumsal tarzın değişmesi sırasında meydana geldi, bu yüzden bazı şekillerde değişiklikler radikaldi, bir şeylere çok az bir şekilde arabaya dokundu. Sis farları temel ekipmanın bir parçası haline geldi, iç mekan özel kategoriden aksesuarlar ile zenginleştirildi. Kullanılan döşeme malzemelerinin renk aralığı, en uygun renk kombinasyonlarını seçen bir bilgisayara karar verildi.

renault kangoo fiyatı2006'dan beri Renault Kangu'nun seri üretimiDört tekerden çekişe bağlı. Araba rahat bir arazi aracı haline geldi ve köylüler için hoş bir satın alma oldu. Güncellemeden sonra Renault Kangoo dinamiğe eklendi, otomobilin hız parametreleri daha iyi değişti. Konforlu bir kamyon, otoyol boyunca güvenli bir şekilde 160 km / saat hızla yürümeye başladı. Bagaj bölümü 700 kg'a kadar dayanabilir ve yük bölmesinin toplam yararlı hacmi 2650 litredir. Ancak ne kadar yüklü olursa olsun, Renault Kangoo, kamyonun rolünün ne kadar önemli bir parçası olsa da, zorlu şehir koşullarında hızlı ve manevra kabiliyeti olan zarif gövdeli, oldukça şık ve konforlu bir araç olarak kaldı.

Reno KangooRenault Kangoo motorları her zaman farklı olmuşturiyi pick-up. Gaz pedalına duyarlılık, süper gücü olmayan, güvenilir ve kullanımı kolay D7F 8V ve D4F 16V motorların kalitesi için temel kriterdi. Renault Kangoo fren sistemi, artan yük için hesaplandı. Geleneksel bir aracı durdurmak için, yeterli standart frenler vardır ve yüklü bir kamyonu frenlemek için, süper verimli frenleme üniteleri, güçlü kaliperler, masif pedler ve tüm frenleme sisteminin önemli bir hidrolik kuvvetine ihtiyacınız vardır. Yeniliğe ve tahliye yılına bağlı olarak 200 ila 450 bin ruble arasında sabit fiyatlara sahip olan Renault Kangoo, artık her yerde kanıtlanmış, son derece güvenilir bir makine olarak satılıyor.

Renault Kangoo - zarif bir kargo minibüsü 2019

Renault Kangoo - zarif bir kargo minibüsü 2019

Related news

 • Sarkozy Türkiye’nin tarihinde soykırım bulamaz
 • Şeftalili Milföy Kareleri
 • Mantarlardan Havyar - harika bir aperatif
 • Abiye modelleri ile Etiketlenen Konular

 • Renault Kangoo - zarif bir kargo minibüsü 73

  Renault Kangoo - zarif bir kargo minibüsü


  Renault Kangoo - zarif bir kargo minibüsü 50

  Renault Kangoo - zarif bir kargo minibüsü 21

  Renault Kangoo - zarif bir kargo minibüsü 19

  Renault Kangoo - zarif bir kargo minibüsü 91

  Renault Kangoo - zarif bir kargo minibüsü 15

  Renault Kangoo - zarif bir kargo minibüsü 20

  Renault Kangoo - zarif bir kargo minibüsü 95