Renault Daster Boyutlar, boyutlar, teknik parametreler ve gelişim umutları 2019

Renault Daster Boyutlar, boyutlar, teknik parametreler ve gelişim umutları 2019

Renault Daster Boyutlar, boyutlar, teknik parametreler ve gelişim umutları 10 15.02.2019, 06:40

"Renault Daster" Boyutlar, boyutlar, teknik parametreler ve gelişim umutları

"Renault Daster" kompakt bir geçit oluşturuldu.2009 Avrupa pazarı için. Araba, "Logan", "Sandero" ve "Lada Largus" modellerinde Ruslara aşina olan Japon platformu "Nissan" B0'a dayalı bir arazi aracı olarak tasarlandı.

Reno Daster Boyutları

Boyutlar ve diğer koşullar

"Renault Daster", boyutları karşılık gelenC sınıfı otomobilin parametreleri, herhangi bir kentsel durumda oldukça rahat. Araba Uzunluk - 4 metre 31 cm, koşullu shirinoy1 metre 82 cm ile birlikte sürüş bir sürücü verir, çabuk trafik durumu değerlendirmek ve bir sonraki adımlar konusunda doğru karar alır.

Kompakt off-road araba "Renault Daster", boyutlarşehir sokaklarında sürüş için ideal olan, sahibi için ufak bir zorluk oluşturmaz. Bir otomobilin kullanımı zor değildir, kolaylıkla küçük yarıçaplı dönüşlere uygundur, bu da bir sokak otomobilinin başlıca avantajıdır.

Boyutlar "Renault Daster" birkaç kezdüzeltildi, çünkü kentsel koşullarla ilişkili olarak makinenin genişliğinin ve uzunluğunun doğru oranına hemen ulaşılması güç. Uzun bir süre için optimum formül üreticisi ve "Renault Duster" boyutları verdiği değildi kez incelemediniz. Tüm hesaplamalar ve değişiklikler çalışma sırasına göre yapıldı, ek bir finansman gerekmedi.

Reno Daster boyut boyutları

Hareket halindeyken modernizasyon

Genel olarak, iyi bir off-road araba, "Renault Daster",boyutları sürekli olarak arıtılması gereken boyutlar, iyileştirmeler için birtakım test alanı haline geldi. Fransız otomobil endüstrisi, temel parametreleri geliştirirken verimi ile ünlüdür. Bu nedenle, boyutları aniden belirlenerek beklenmedik sürprizlerle karşılaşmaya başlayan boyutlar olan "Renault Daster", mühendisleri rahatsız etmeye başladı. Sorunlar özel değildi, ancak çoğu zaman geliştiriciler ekstra milimetrelerin nereye konacağını bilmiyordu.

Araba yapımı onunkiyle başlar.Dış veriler, en katı şekilde boyutlarla ilişkilidir. Boyutları normal çerçevenin biraz ötesine geçen "Renault Daster" modeli de bir istisna değildi. Tasarımcılar parametreleri istedi, tasarımcılar temayı geliştirdiler. Böylelikle konturlar, hatlar ve ayrı parçalar vardı. Boyutları mühendislik çözümlerinin uyumunu hemen hemen ihlal etmeyen "Renault Daster", hesaplamalar için uygun bir nesne olarak kabul edildi.

Renault Daster'in Boyutları

Bagaj bölmesi

Kompleks gerektiren ayrı bir görevYapısal çözüm gövde bölmesiydi. Aracın gövdesi, tüm uzunluk boyunca pürüzsüz konturlarla karakterize edildi. Uyum sadece dev tekerlek kemerleri tarafından kırılmış, dışarıya doğru dışarıya çıkıntı yapmıştı. Bagajın "Renault Daster" boyutları hesaplama ile belirlenemedi. Vücutun sonunda, aynı tekerlek kemerleri egemen hale getirildi, bunlar zaten arka tekerlekler için tasarlanmıştı. Bagajın altında, kalanlar kaldı, çok mütevazı, kesik bir bölme. Ancak aslında bu sınıfın bir otomobili, tam teşekküllü bir SUV, büyük bir gövde gerekiyordu.

Kabul edilebilir bir alan kazanmak pahasınaArka koltukları değiştirdi, nihai sonuç çok arzulanan kaldı. Bununla birlikte, bagaj bölmesinin iç bölümünün boyutları yeterli kabul edildi.

bagaj boyutları Renault toz tutucu

Boyutlar "Renault Daster" son ayarlara uygun olarak

"Renault Daster" tasarlandığında, geliştiriciler dört tekerlekli bir araba yaratmak zorunda kaldılar. Dolayısıyla aşağıdaki standartlar kullanılmıştır:

 • aracın uzunluğu - 4315 mm;
 • genişlik (dikiz aynaları ile) - 1822 mm;
 • yükseklik - 1625 mm;
 • Raylarla boy - 1695 mm;
 • Ana tekerlek - 2673 mm;
 • yerden yükseklik, boşluk - 205 mm (dört tekerden çekiş araçlar için - 210 mm);
 • Kullanılan şanzımansa ve motora bağlı olarak kaldırım ağırlığı 1280 - 1450 kg arasındadır.

Sürücü Seçenekleri

Makine tam sürücüyle veönden çekişli sürümü. Dört tekerlekten çekiş, bir sürücü seçmek için üç konum için bir anahtarla donatılmıştır. "Otomatik" - bağlı tam sürücü; Kilit kilidi ile kilitleyin; Yakıt tasarrufu yapmak için "Standart" ön tekerleklerdir.

Rusya için "Renault Daster" radyatörden farklıızgara ve kombine iç döşeme. Buna ek olarak, otomobilin daha güçlü bir aküsü, beş litrelik bir yıkayıcı rezervuarı, aracın tabanının ve fren sıvısını ileten tüm yolların yanı sıra yakıt borularının ek korunması var.

retro silgi ampulü

dış

Ön taraftan makine genişletilmiş bloklarla vurgulanır.aralarında radyatör ızgarası bulunan farlar, ortadaki Renault logolu üç yatay krom çubuklu çubuk ile. Hava girişleri ve koruma ile güçlü tampon. Tamponun altındaki yuvarlak anti-sis lambaları. Tüm cephe çizgisi, sadece hakim değil, aynı zamanda otomobilin önünde tamamen saltanat yapan dev tekerlek kemerlerine de uyuyor. Ön kanadı ortasında "Renault Daster" lambası yer almaktadır.

Iç mimari

Arabanın iç alanı etkileyici değil. Birçok alıcı, gürültü yalıtımı eksikliği, iç döşeme ve koltuk döşemelerinin döşemesinin özellikle arzu edilmek üzere çok fazla olduğundan şikayet ediyor, malzeme ince, düzgün uymuyor ve püskürüyor. Renkler soluk, hiç bir kombinasyon yok. "Lüks" konfigürasyonda, alıcı, döşemelik kumaşın dört renk arasından seçim yapabilir.

şasi

Ön süspansiyon bağımsızdır, önden çekişli tahrik için dört tekerden çekiş versiyonu için, burulma kirişi yarı bağımsızdır.

Frenler, bagajın yüküne bağlı olarak arka tekerleklerin bağlantısı kesik, disk, havalandırmalı, çift diyagonal tahriklidir.

Renault Daster Boyutlar, boyutlar, teknik parametreler ve gelişim umutları 2019

Renault Daster Boyutlar, boyutlar, teknik parametreler ve gelişim umutları 2019

Related news

 • Yüzdeki alerji: ne yapacağını, nasıl önleneceğini tanımak
 • Dikkat Meteorolojiden Fırtına Uyarısı
 • Hamur İşleri, Çorbalar, Makarnalar Her Türlü Yemek Tarifi İçin Tıklayınız
 • Venüs gamze estetiği
 • Laminat Parke Modelleri Arayanlara En Güzel Örnek Resimler
 • Kabaklı Spagetti Tarifi

 • Renault Daster Boyutlar, boyutlar, teknik parametreler ve gelişim umutları 99

  Renault Daster Boyutlar, boyutlar, teknik parametreler ve gelişim umutları


  Renault Daster Boyutlar, boyutlar, teknik parametreler ve gelişim umutları 78

  Renault Daster Boyutlar, boyutlar, teknik parametreler ve gelişim umutları 33

  Renault Daster Boyutlar, boyutlar, teknik parametreler ve gelişim umutları 71

  Renault Daster Boyutlar, boyutlar, teknik parametreler ve gelişim umutları 3

  Renault Daster Boyutlar, boyutlar, teknik parametreler ve gelişim umutları 2

  Renault Daster Boyutlar, boyutlar, teknik parametreler ve gelişim umutları 96

  Renault Daster Boyutlar, boyutlar, teknik parametreler ve gelişim umutları 42

  Renault Daster Boyutlar, boyutlar, teknik parametreler ve gelişim umutları 13

  Renault Daster Boyutlar, boyutlar, teknik parametreler ve gelişim umutları 86

  Renault Daster Boyutlar, boyutlar, teknik parametreler ve gelişim umutları 81

  Renault Daster Boyutlar, boyutlar, teknik parametreler ve gelişim umutları 3

  Renault Daster Boyutlar, boyutlar, teknik parametreler ve gelişim umutları 80

  Renault Daster Boyutlar, boyutlar, teknik parametreler ve gelişim umutları 22