Rekreasyon merkezi Slava (Vityazevo): yaşam koşulları ve incelemeler

Rekreasyon merkezi Slava (Vityazevo): yaşam koşulları ve incelemelerRekreasyon merkezi Slava (Vityazevo): yaşam koşulları ve incelemeler 7 05.03.2019, 10:02

Rekreasyon merkezi "Slava" (Vityazevo): yaşam koşulları ve incelemeler

Karadeniz kıyısında rahat dinlenme"Slava" (Vityazevo) dinlenme merkezi imkanı sunmaktadır. Burada özellikle aile dinlenmesi popülerdir. Onun için, gerekli yaşam koşulları ve çeşitli eğlence.

Oraya nasıl gidilir

Vityazevo köyü Anapa'dan çok uzak değil. Şehre uçakla veya trenle gidebilirsiniz. Vityazevo havaalanında daha önce belirtilen ödeme için dinlenme kamplarının dinlenme kampı ile buluşmak mümkündür. Bu durumda, varış günü ve saati rezervasyon anında bildirilir. Havaalanından bağımsız olarak 113 numaralı otobüs numarasına şehir otobüs terminalindeki 114 numaraya transfer ile ulaşabilirsiniz. Durakta ayrılmamız gerek "Rekreasyon merkezi" Zafer. "

Anapa'daki tren istasyonuna trenle ulaşabilirsiniz. Ayrıca önceden kararlaştırılan bir transfer var. Bu hizmet bir ücret karşılığında kullanılabilir. "Tatil" Glory "(Vityazevo) - Turistler sayısı 134. gerekli durdurma otobüs istasyonuna bir transfer ile kendi mekikleri sayısının 100 tabanını ulaşabilir.

Yaşam Koşulları

Turistlere farklı 63 odakoşulları. Bölgede tek katlı evler ve evler bulunmaktadır. Küçük evler, bir ailenin geri kalanı için tasarlanmıştır. 4 kişiye kadar kalabilirler.

dinlenme merkezi Slava Vityazevo

Odalar konforlu bir konaklama için gerekli mobilyalara sahiptir. Odalarda ayrıca:

 • Televizyon;
 • klima;
 • soğutma;
 • tuvalet ve duş.

İki katlı evler 6 misafir ağırlayabilir. Zemin katta, gerekli mobilyalarla dinlenme için bir yer var. Ve ayrıca bir banyo ve duş. Aynı katta mutfakta kendi yiyeceklerini hazırlayabilirsiniz. Yukarıda geniş bir balkona sahip başka bir yatak odası var. Evler aletleri ve çalışan kondtsionami ile donatılmıştır.

2-3 misafir konaklamaRahat odalar üç katlı bir binada bulunmaktadır. Odalar rahat mobilyalar ve ev eşyaları ile donatılmıştır. Hemen hemen tüm odalar balkonlara erişime sahiptir. Bu kulübede, 4 kişilik 2 odalı bir daire için tüm konforlar için rezervasyon yaptırabilirsiniz.

Popülerliği uygun fiyatla kazanıldıeğlence merkezi "Slava" (Vityazevo). Fiyatlar, giriş tarihine, yazlık tipine ve sakinlerin sayısına bağlı olarak oda başına günde 1200 ila 4700 ruble arasında değişir.

Eğlence ve yemek

Üssün toprakları yeşillikler içinde gömülüdür. Burada ağaçların gölgesinde çok sayıda konforlu bankta veya barlarda rahatlayabilirsiniz. Rekreasyon merkezi "Slava" (Vityazevo) çocuklarla dinlenmek için ihtiyacınız olan her şeye sahiptir:

 • modern oyun alanları;
 • koruma altında çitle çevrili bir alan;
 • yeşil çimler.

rekreasyon merkezi Slava Vityazevo fiyatları

Bölgede 2 yüzme havuzu vardır. Çocuklar veya yetişkinlere sıkıntı vermeyen profesyonel animatörler vardır. Çocuk bisikletleri ve tekerlekli sandalyeler kiralamak mümkündür. Bölgede görevli bir doktorla donatılmış bir tıp merkezi var.

rekreasyon merkezi Slava Vityazevo yorum

Burada bilardo veya masa oynayabilirsinizTenis. Deniz kenarındaki kumlu plaj 5 dakikalık yürüme mesafesindedir. Orada sudaki turistik yerlere binebilir ve en sevdiğin çizgi film karakteri ile fotoğraf çektirebilirsin. (15 dakika yürüme mesafesinde) su parkı ve setin bulunur. Burada, eğlence ve yemek için ihtiyacınız olan her şeyi içeren süpermarketler bulabilirsiniz.

Rekreasyon merkezi "Slava" (Vityazevo) varkafe-yemek alanı. Burada tam dinlenme süresi boyunca veya doğrudan doğruya menüde kapsamlı bir yemek siparişi verebilirsiniz. Kafe 24: 00'e kadar açıktır. Menüde farklı yaşlardaki çocuklar için yemekler servis edilir.

İki katlı olarak konaklayan misafirlerevler, kendi mutfaklarında yemek hazırlayabilir. Onlar tamamen aletleri ve eşyaları ile donatılmıştır. Mağazada gerekli ürünleri satın alabilirsiniz.

Dinlenme merkezi "Slava" (Vityazevo): değerlendirmeden edinildi

Turistler olumlu bir şekilde% 50'lik indirimleri kutluyor16 yaşın altındaki çocuklar. Ayrıca, çoğu üs bölgelerinde bir otoparkın varlığından memnun. Birçok insan evlerin etrafındaki bölgenin temizliğini ve yemek salonundaki lezzetli yemekleri ön plana çıkarmaktadır. Konuklar ek ücret karşılığında da olsa çamaşır yıkama olanaklarından memnun olurlar.

Anapa Vityazevo Slava rekreasyon merkezi

Eski hakkında küçük açıklamalar varOdalarda televizyonlar, ancak çok sık ses çıkarmıyorlar, çünkü denizde tatile gidiyorlar ve programları izlemiyorlar. Turistlerin yorumlarına göre odalar temizlenir ve hizmetçiler zamanla yataklarını değiştirirler.

Mükemmel bir dinlenme sunuyor Anapa, Vityazevo. "Glory" (rekreasyon merkezi) ilginç gezileri ziyaret etmek ya da sadece güzel yerlerde bir yürüyüşe çıkmak için erişilebilir bir yakınlık içinde yer almaktadır.

Rekreasyon merkezi Slava (Vityazevo): yaşam koşulları ve incelemeler

Rekreasyon merkezi Slava (Vityazevo): yaşam koşulları ve incelemeler

Related news

 • Amigurumi Aşçı Bebek Yapılışı
 • Aplike Nasıl Yapılır Türkçe Videolu
 • Bu baharat akut olmalı. Adjika için Reçete
 • Çok İzlenen Videolar
 • Doğal Saç Uzatma Maskesi

 • Rekreasyon merkezi Slava (Vityazevo): yaşam koşulları ve incelemeler 64

  Rekreasyon merkezi Slava (Vityazevo): yaşam koşulları ve incelemeler


  Rekreasyon merkezi Slava (Vityazevo): yaşam koşulları ve incelemeler 58

  Rekreasyon merkezi Slava (Vityazevo): yaşam koşulları ve incelemeler 68

  Rekreasyon merkezi Slava (Vityazevo): yaşam koşulları ve incelemeler 54

  Rekreasyon merkezi Slava (Vityazevo): yaşam koşulları ve incelemeler 50

  Rekreasyon merkezi Slava (Vityazevo): yaşam koşulları ve incelemeler 35

  Rekreasyon merkezi Slava (Vityazevo): yaşam koşulları ve incelemeler 89

  Rekreasyon merkezi Slava (Vityazevo): yaşam koşulları ve incelemeler 79

  Rekreasyon merkezi Slava (Vityazevo): yaşam koşulları ve incelemeler 78

  Rekreasyon merkezi Slava (Vityazevo): yaşam koşulları ve incelemeler 82

  Rekreasyon merkezi Slava (Vityazevo): yaşam koşulları ve incelemeler 9

  Rekreasyon merkezi Slava (Vityazevo): yaşam koşulları ve incelemeler 100

  Rekreasyon merkezi Slava (Vityazevo): yaşam koşulları ve incelemeler 100

  Rekreasyon merkezi Slava (Vityazevo): yaşam koşulları ve incelemeler 89