Ördek bambusu MajesteleriÖrdek bambusu Majesteleri

23.05.2019

Ördek bambusu Majesteleri 90

Ördek bambusu Majesteleri.

Örme mink, eşsiz giyim eşyaları yaratmak için kullanılan özel bir tekniktir. Bu, kürkten sözde bir ipliğin oluşmasını gerektirir (daha sonra tığ tente veya konuşmacılarla örülmek suretiyle).

Örme mink

Örülü mink giysileri, eşsiz ve eşsiz örme tekniğiyle, sadece hoş bir görünüme sahip olmakla kalmaz, aynı zamanda çok aşınmaya dirençli olurlar.

Kış insanlarının gelişini hazırlamaya çalışıyorlarpeşin alım sıcak dış giyim. Ve sonra böyle kürk palto, mont, ceket gibi kış için çok gerekli öğelerin satın alma vardır. Gerçekten bu süre içinde benzersiz ve orijinal bir seçim örme vizon özel ve keyifli giysi satın alma olacak. Ama ne yazık ki, kış sezonunda bu tür ürünler yaz aylarında daha pahalıdır. Bu nedenle, gerekli olanı elde etmek için fırsat yoksa, inan bana, satış dönemi bekleyin ve örme vizon yapılan inanılmaz güzel ürünlere kendinizi ödüllendirin ve düşük fiyatlar memnun kalması gereklidir.

Kendi elleriyle örgü mink

Kendinizle bağlantı kurmak için, başlatmak içinörme kürkün ne olduğunu anlamak gerekir. Paul Lishman ünlü bir moda tasarımcısı, benzer bir örme yöntemini kullanan ilk kişi oldu. Bu teknik hem içten hem de dıştan gelen kürkün yerini belirtir. Bu, işleri dokunmaya çok sevindirdi.

Fakat bir kürk ipi yapmak için,önemli çabalar sarf et. İlk olarak, cilt ince şeritler halinde kesilmelidir, daha sonra birbirine bağlanmalıdır. Bunu yapmak için özel elastik bir temel kullanın. Bu manipülasyonlar, ürünün aşınmaya karşı oldukça dayanıklı kalması için uzun süre izin verir. Birçok kendine saygılı bayanlar örme minkten gelen şeylerin yapısıyla normal ürünlerden önemli ölçüde farklı olduğunu fark edecektir. Sabahları o kadar uzun değil. Çeşitli yöntemler sayesinde, örme mink, bu veya diğer kürk türlerinden farklı desenler oluşturmanıza olanak tanır.

Ne almanız gerekir:

- Örme iğneleri;

- iplik;

- bıçak;

Mink cildi.

Öncelikle elle bir mink örme örme için gerekli olan bu aksesuarlar.

Örme mink ürünleri

Örme minkden yapılmış kapaklarÖrme mink yelekOldukça geniş bir yelpazede çeşitli şeyler,bu şekilde yaratıldı. Ancak en meşhur elbette düğün bolero, panço, stoles, capes olarak da adlandırılabilir. Bir örgü mink yelek de bu gün büyük bir popülaritesi vardır. Fakat en lüks şey haklı olarak, eldiven, eşarp ve örme mink şapkalarından oluşan zarif bir set ile tamamlanan bir kürk kat olarak kabul edilebilir. Son ürünün kendi özellikleri vardır, bu nedenle herkese uygun olmayacaktır. Böyle bir şapkanın sahibi, yüzün bazı taslak çizgilerine sahip olmalı, böylece bu şey ona uyacak.

Çok sık örme mink şapkalar tur yaparstandart şekil, sıkı bağlantı. Bu ürünün hacmi kürk dokusuna bağlıdır. Örme mink, gerçek başyapıtları oluşturabileceğiniz en erişilebilir ve en yaygın malzemelerden biridir.

Ördek bambusu MajesteleriÖrdek bambusu Majesteleri

Related news

 • Yağmur Banda Kimdir Kaç Yaşında, Boyu, Vikipedi, Biyografisi
 • Porsiyonluk Gözleme
 • Uykuya dalmadan önce: filmin yorumları (2014)
 • A101 1 Şubat Kataloğu – 1
 • Rusya büyük bir kozmik güçtür. Rusyada Kozmonetik Günü

 • Ördek bambusu Majesteleri 55

  Ördek bambusu Majesteleri


  Ördek bambusu Majesteleri 85

  Ördek bambusu Majesteleri 27

  Ördek bambusu Majesteleri 46

  Ördek bambusu Majesteleri 29

  Ördek bambusu Majesteleri 52

  Ördek bambusu Majesteleri 95

  Ördek bambusu Majesteleri 16

  Ördek bambusu Majesteleri 20

  Ördek bambusu Majesteleri 77

  Ördek bambusu Majesteleri 51

  Ördek bambusu Majesteleri 2

  Ördek bambusu Majesteleri 22