Radar dedektörü Street Storm: yorumlar 2019

Radar dedektörü Street Storm: yorumlar 2019 Radar dedektörü Street Storm: yorumlar

Radar dedektörü Street Storm: yorumlar

Modern arabalar hayal etmek zorYönetiminin güvenliğini sağlayacak ekipman olmadan. Son yılların en popüler icatları radar dedektörleridir. Gelişmiş teknolojiler ve kullanışlı işlevsellik sayesinde, trafik güvenliğini arttırır, gereksiz masrafları ve atık süresini azaltır. Bugün popüler modellerden biri Street Storm radar dedektörü. Bu markanın geniş bir yelpazesinde, Rusya ve BDT ülkelerinde başarıyla kullanılan modern yüksek teknoloji ürünü cihazları bulabilirsiniz.

Hangi platformu seçmeliyim?

Street Storm için hiç ürün yorumu yapılmamış.miktarı. Muhtemelen, işte güvenilir ve istikrarlı olduğu için. Kullanıcılar hatta çok sayıda model bulunduğunu, dolayısıyla her alıcının hem fiyat hem de teknik özellikler için uygun olanı bulacağını unutmayın. Her şeyden önce, tüm Sokak Fırtınası aygıtlarının, her biri kendi işlevsel özellikleri ve teknik parametreleri olan üç ana platformda oluşturulduğunu unutmayın.

radar dedektörü sokak fırtınası

Radar dedektörü Platform ESP üzerinde Street Storm -Hassasiyet ve aralık algılama açısından en iyi model. Benzersiz teknolojiler ve yüksek kaliteli bileşenlerin kullanımı sayesinde, dedektörler sürücüye güvenilir bir yardımcısı olacak ve uzun bir mesafeden tehlikeyi uyaracaktır. İkinci platform - HSP - daha az popüler değildir, çünkü bir algılama aralığına sahip gelişmiş özelliklerin birleşimidir. Modernitesi girişim filtreleme algoritması ile açıklanmaktadır.

Ancak, kullanıcıların dikkat çektiği gibi, en güvenilirRadar dedektörü Street Storm, BSP platformuna dayanarak inşa edilmiştir. Onun özelliği teknik yeteneklerin olağanüstü bir oranda uygun bir fiyatla. Bu tür radarların sahipleri, iki bin ruble dahilinde bile en ucuz olanın bile, bir kilometreye kadar olan uzaklığı tehdit eden tehlike hakkında bilgilendirebildiğini söylüyor.

Cihazın fonksiyonel özellikleri

radar dedektörü sokak fırtınası 9540ex

Bir radar dedektörü seçerken,fonksiyonel ekipmanlara dikkat. Street Storm şirketi sürekli olarak ürünlerini geliştirerek, her bir radarın bilgilendirici ve rahat çalışma gereksinimlerini karşıladığından, yararlı fonksiyonlarını tanıtır. Bu modeli ne çekiyor?

güncellenmesi imkanı

Herhangi bir cihaz için gereksinimleri karşılamaközelliklerinin ne kadar önemli olduğunu bilmek önemlidir. Street Storm radar dedektörü nasıl güncellenir? Cihazın kullanıcıları dediği gibi, bu kolay. ESP ve HSP platformlarındaki aygıtlar, servis merkezi üzerinden veya doğrudan bilgisayarınızdan güncellemeleri gönderebileceğiniz bir servis USB bağlantı noktasına sahiptir. Değerlendirmelerden yola çıkarak, üretici firma yazılımını önemli ölçüde geliştirdiği için bu işlem hızla yapılır.

İkinci önemli fonksiyon, aralıkların kapatılmasıdır. Detektörün çalışmasını optimize etmek ve işlemcinin hızını arttırmak ve aynı zamanda girişim seviyesini azaltmak için gereklidir.

Güvenilir Yanıt

Ortak görüşte Radar dedektörü Street StormBirçok kullanıcı, modern polis radarı ile kolayca başa çıkabilir. Ve çoğu modelde "Ok" radarı algılandığında belirli bir sinyal veren bir mod vardır. Kullanıcıların dediği gibi, bu çok uygun, çünkü hangi kompleksin keşfedildiği hemen belli oluyor. Bu durum önemli bir rol oynar, çünkü normal durumda dedektör, herhangi bir radyatöre tepki verir; örneğin, birçok aracın bulunduğu kapıları veya çarpışma önleme sistemlerini otomatik olarak açar.

radar dedektörü sokak fırtınası str

İncelemelerde önemli bir faktör de belirtilmektedir:2 km içinde mesafe belirleme "Ok". Ve 6 seviyeli bir radyasyon şiddeti göstergesi tarafından sağlanan tüm yeni modellerde sürecin bilgilendirici özelliği tespit edildi. Yani, sürücü ekranın ekranda belirir ve sinyal yavaş yavaş yükselirse, o zaman araba radar yaklaşıyor ve hızı kontrol altında tutmanız gerektiğini bilir.

Radar-detektörler Street Storm incelemeleri alındıiyi ve pek çok cihaz tarafından kötü tanımlanmış olan radar "Robot" hakkında bir sinyal veren özel bir mod sayesinde. Buna ek olarak, cihaz Rusya'da üretilen lazer sayaçlarını tespit edebilir: "LISD" ve "AMATA".

Sokak Fırtınası 9540

Street Storm markasının çizgisi sunuldu2000 ila 20.000 ruble arasında farklı bir fiyat aralığında çok sayıda model. Her cihaz, seçerken dikkate alınması gereken kendi operasyonel ve teknik yeteneklerine sahiptir. Sokak Fırtınası 9540EX radar dedektörü çok sayıda gözden geçirme aldı ve esas olarak değerlerini anlatıyor. Ama önce, bu cihazın teknik özelliklerine bir göz atalım:

 • yerleşik radar tabanları vardır;
 • radar "Ok" bildiriminin varlığı, önündeki iki kilometrelik bir mesafeden gelir;
 • yazılımı güncellemek için bir USB portu var;
 • Hız eşiğini ayarlayabilirsiniz.

Bu, markanın piyasaya sürülmesinden hemen sonra popüler hale gelen yeni bir model.

yorumlar

radar dedektörü sokak fırtına 9950ex gl

Kullanıcılara göre, radar dedektörü Street Storm 9540EX aşağıdaki olumlu özelliklere sahiptir:

 • yüksek duyarlılık;
 • GPS'in kullanılabilirliği;
 • bir video kontrol kamerasının varlığı;
 • Firmanın web sitesinden firmware ve veritabanlarını güncelleme yeteneği.

Ama yüksek bir dezavantajı varduyarlılık, ve bu birden fazla kullanıcı tarafından not edilir: kusurlu ürünlere ek olarak, yanıltıcı olan otomatik kapıların sensörleri de dahil olmak üzere tepki vermek için memnun. Genel olarak, Street Storm STR 9540EX radar dedektörü alıcıların dikkatini çeker!

STR-9950EX GL

Bu radar, üzerine monte edilmiş kompakt bir gövdeye sahiptir.platform ESP, yerleşik GLONASS / GPS modülü ve kullanıcı dostu arayüzü ile dikkat çekiyor. Kullanıcılar tespit edilen her radarın ayrı bir sinyalle sabitlendiğini söylüyorlar. Modelin avantajı yüksek kontrastlı bir LCD ekran ve özel bir parlama önleyici camdır. Vücut çizik ve sıyrıklar koruyan kauçuk boya ile tedavi edilir. Biraz daha büyük boyutlara rağmen, model ergonomiktir ve bu nedenle iç mekana düzgünce uyum sağlar.

radar dedektörleri sokak fırtınası yorumlar

Radar dedektörü Street Storm STR 9950EX GL, üzerindeKullanıcıların görüşü daha mükemmel ve 20 000 rubile kadar fiyat segmentinde en iyi biri olarak kabul edilebilir. Avantajları olarak, alım aralığını, cihaz tertibatının kalitesini, çalışmasının kararlılığını ve parazite karşı güvenilir korumayı göz önünde bulundurmalısınız. Ayrıca, tasarımında önemli bir rol, programın hareketlerini hızlandıran güçlü ve modern bir işlemcidir. Genel olarak, kullanıcılar bu işlevsel cihazın çalışmasıyla tatmin olurlar.

Sokak Fırtınası CVR-G2750ST

sokak fırtına cvr g2750st radar dedektörü radar dedektörü

Şirket hangi anti-radar modelini üretiyor?Sokak Fırtınası, her biri her zaman modern ve mükemmel. Bunu ve Street Storm CVR-G2750ST cihazı hakkında konuşabilirsiniz. Radar, detektör, radar dedektörü - araba meraklıları için tüm popüler cihazların fonksiyonlarını toplayan bir kombine cihaz. Yüksek kaliteli çekim, tüm modern polis radarlarının tanımı, bir GPS modülü, sabit polis hücrelerinin ve GIBDD direklerinin bulunduğu yerlerin ayrıntılı bir temeli - böyle bir işlevler cephanesiyle, sürücü hareketinin güvenliği konusunda endişelenmeyebilir.

Her radar böyle bir şeyle övünemez.yüksek kaliteli kamera ve bu model olabilir. Buna ek olarak, Street Storm STR radar dedektörü kendi takdirine göre ayarlanabilir: Aralıkları kapatın, hassasiyet modlarını değiştirin, hızın daha düşük eşiğini ayarlayın ve bu şekilde devam edin. Böylelikle, Street Storm marka radarların çeşitliliği arasında, her alıcı finansal yeteneklerini ve fonksiyonel tercihlerini karşılayan bir model bulacaktır.

Radar dedektörü Street Storm: yorumlar 2019

Radar dedektörü Street Storm: yorumlar 2019

Related news

 • Bakırın ısı iletkenliği. Harika özellik
 • Pullanmanın ne olduğu için mi
 • Dnepropetrovsk eşsiz manzaraları
 • Akay Gelinlik Modelleri 2019
 • Yemek takviyesi ne için

 • Radar dedektörü Street Storm: yorumlar

  Radar dedektörü Street Storm: yorumlar


  Radar dedektörü Street Storm: yorumlar

  Radar dedektörü Street Storm: yorumlar

  Radar dedektörü Street Storm: yorumlar

  Radar dedektörü Street Storm: yorumlar

  Radar dedektörü Street Storm: yorumlar

  Radar dedektörü Street Storm: yorumlar

  Radar dedektörü Street Storm: yorumlar

  Radar dedektörü Street Storm: yorumlar

  Radar dedektörü Street Storm: yorumlar

  Radar dedektörü Street Storm: yorumlar

  Radar dedektörü Street Storm: yorumlar