Rüyada Kedi Görmek 2019

Rüyada Kedi Görmek 2019 Rüyada Kedi Görmek

Rüyada Kedi Görmek

Rüyada Kedi Görmek, Rüyada Kedi sattığını görmek, Kedinin tırmaladığını görmek, Erkek kedi görmek nasıl yorumlanır, Rüyada dişi kedi görmek neye işaret eder, Rüyada kedi eti yediğini görmek, Rüyada kendini kedi olmuş görmek nasıl tabir edilir.
1 Kasım 2019 Salı 15:51 tarihinde eklendi.

RüyadaKediGörmek 


Rüyada görülen hizmetçidir. Bazı yorumcular, kedi, rüya sahibinin ev halkından olan bir hırsızdır, dediler.Kedi bir şahsın etrafında dolaşıp onu korumaya çalıştığı halde, o şahsa hem zararı hem de faydası dokunan bir adama yorulur. Bir kimseyi rüyada erkek bir kedi ısırsa veya tırmalasa o kimse hasta olur. Eğer erkek olan o kedi vahşi ve yabani ise, hastalık daha şiddetlidir. Isıran kedinin dişi ve ev kedisi olması rüya sahibinin rahat edeceği bir seneye işarettir.
Rüyada bir kedi sattığını gören kimse, malını harcar. Kedi eti yediğini gören kimse, sihirbazlık öğrenir. Kedi olduğunu gören kimse, hırsızlık ve kendisinde hayır olmayan şeylerle geçinir. Bir ile mücadele ettiğini ve hatta kendisini tırmaladığını veya ısırdığını göre kimse, uzun bir hastalığa yakalanır. Sonra Cenab-ı Hak (C.C.) onu kederden kurtararak, ona ferahlık ve sevinç ihsan eder.
Kedi ile yaptığı mücadele ve münakaşada yenilen kimse yakalandığı hastalık, üzüntü ve kederinden acilen kurtulur. Eğer kedi kaybolursa, hastalık veya üzüntü ve kederi artar. Bazen kedi, zevce için cefaya, evlada, düşmanlığa, hırsızlığa, vefasızlığa, koğuculuk yapmaya, göz ve kaşla işaret ederek ayıplamaya, feryat ve figan etmeye işarettir.
Bazen de kedi, ve şaka yapan, manasız ve akıl dışı söz söyleyerek köçekler gibi oynayarak halka kendisini sevdirmeye çalışan bununla beraber bazı durumları dikkatten kaçırmayan ve fırsat buldukça fesat çıkarmaya çalışan bir adamdır. Kedinin fare ile veya kurdun koyunla ittifak halinde görülmeleri nifak ve riyaya yorumlanır. Eğer halk korku içinde iseler düşmanlarından emin olurlar. Bu rüya bazen de düşmanları def etmeye yorumlanır. Bazen de kedi, evladın terbiyesi hususunda çok hırslı olan kadına yorumlanır. Rüyada kedinin bir insanı tırmalaması veya kanını akılması yahut gözünü çıkarması, düşmanlığı açık olan bir düşmandır.
!function(d,s,id){var js,fjs=d.getElementsByTagName(s)[0],p=/^http:/.test(d.location)?'http':'https';if(!d.getElementById(id)){js=d.createElement(s);js.id=id;js.src=p+'://platform.twitter.com/widgets.js';fjs.parentNode.insertBefore(js,fjs);}}(document, 'script', 'twitter-wjs');
 • Rüyada Etek Görmek Rüyada etek görmek bu rüyayı gören bir erkekse ve bekarsa hayırlı, güzel olacak bir evliliğe yorumlanır. Rüyada uzun etek görmek yapacak olduğunuz evliliğin uzun ömürlü

 • Rüyada Yüzük Kaşı Görmek Yüzüğünün taşının düştüğünü gören kimsenin çocuğu ölür yahut malından bir şeyi kaybeder. Yüzüğün kırılması, hanımının boşanmasına yorumlanır. Yüzük, bir ev veya bir hayvanı

 • Rüyada Anne Görmek Rüyada anne görmek kısmetlerinizin artacağına ve hayatınıza bolluk geleceğine işaret eder. Son derece hayırlı bir rüyadır. Rüyada annesini gören kişinin durumu iyi değilse, dünyalığı

 • Rüyada Gelinlik Görmek Rüyada gelinlik görmek iki şekilde yorumlanır. Rüyayı gören kişi bekâr birisi ise en kısa zamanda ailesi tarafından çok beğenilecek bir işe gireceğine işaret edilir.

 • Rüyada Şiddet Görmek Kişinin rüyada kendisine şiddet ve darlık isabet ettiğini görmesi, fakirliğe alâmettir.

Rüyada Kedi Görmek 2019

Rüyada Kedi Görmek 2019

Related news

 • FİNCAN KEK
 • Görünce Hemen Berbere Gitmek İsteyeceğiniz 24 Erkek Saç Modeli
 • Savunma Sanayi Başkanlığı
 • Hamilelikte Mide bulantıları için ne yenmeli
 • Valery Zolotukhin: Popüler aktörlerin biyografisi

 • Rüyada Kedi Görmek

  Rüyada Kedi Görmek


  Rüyada Kedi Görmek

  Rüyada Kedi Görmek

  Rüyada Kedi Görmek

  Rüyada Kedi Görmek

  Rüyada Kedi Görmek

  Rüyada Kedi Görmek

  Rüyada Kedi Görmek

  Rüyada Kedi Görmek

  Rüyada Kedi Görmek

  Rüyada Kedi Görmek

  Rüyada Kedi Görmek

  Rüyada Kedi Görmek

  Rüyada Kedi Görmek

  Rüyada Kedi Görmek

  Rüyada Kedi Görmek

  Rüyada Kedi Görmek