Rüya Tercümanı. Yüzük. Rüya portreden ne geçiyorRüya Tercümanı. Yüzük. Rüya portreden ne geçiyor

26.05.2019

Rüya Tercümanı. Yüzük. Rüya portreden ne geçiyor 94

Rüya Tercümanı. Yüzük. Rüya portreden ne geçiyor?

Hayallerimiz bize şu bilgileri verebilir:Doğru yorumlama kendi amaçları için kullanılabilir. Bu amaçla önemli miktarda rüya kitap yazılmış ve yazılmıştır. Bu yazıda hayaller kitabına, hayallerimdeki neye ait halka ve daha neler bekleyebileceğimi, hayatımdaki olayları soracağız. Genel olarak, rüya kitabına göre, halka olaylar, sevgi, sadakat çemberi sembolüdür.

Bir rüyanın parmağında bir kızın hızlı bir evliliği vaat ettiğiya da oldukça ciddi bir uzun vadeli ilişki. Kız zaten evli ise - bu yüzük aileye hızlı bir şekilde katılmayı vaat ediyor. Ancak her rüya kitabı, yüzüğü evlilik ve gelecek ikmal sembolü olarak görmez. Her şey rüyadaki duruma, yüzüğe ne oluyor, metal ne, neye benzediğine bağlı. Bu amaçla, hayallerin yorumu olan bir rüya kitabı oluşturuldu. Boyutta olmayan bir halka sevgi hayal kırıklığı vaat edebilir, yanlış bir hayat arkadaşı seçimi hakkında konuşabilir. Bir kadının sevdiği kişiye bir parmağı bir yüzük koyduğu bir rüya, sadakatini ve ciddi niyetlerini anlatır. Ve eğer bir rüya görürse, bilinmeyen bir kişi tarafından bir yüzüğü taktığını görürse, yakında birisi uzun süredir devam eden bir sorunun çözülmesine yardımcı olacaktır.

Bir rüyada bir yüzüğü kaybederseniz,kıskanç insanlar ve dedikoduların itibarınıza zarar verebileceği anlamına gelir. Eğer halka elinden düştü ve bunu bulamıyorum hayal ise - gerçek hayatta arkadaş ve yanlış anlama akrabalarının hoşnutsuzluğunu yüzleşmek zorunda. Bu nedenle, açıkça bir rüya kitabı sormayın - ne hakkında rüya görüyorsunuz? Hayal ettiğiniz durumu hatırlamak önemlidir. Eğer rüya Eğer bir hediye olarak bir halka olsun - bu önemli bir yeni roman vaat ediyor.

Halkalar yalnızca kızlar tarafından değil, aynı zamanda erkekler tarafından da görülebilir. Rüya kitabı onlara ne anlatıyor? Bir rüyada bir adam tarafından satılan yüzük, ciddi bir rakibi olduğunu söyler. Eğer genç bir adam, sevilen bir yüzüğü giydiğini hayal ettiyse - gerçek hayatta onunla alakasız davranışlarından bahsetmek zorundaydı. Bir rüyadaki yüzüğün kaybedilmesi arkadaşların kayıplarından bahsediyor. Bir rüyada bir erkek hediye olarak bir yüzük alırsa, hayatında uzun süredir beklenen sevgiyle buluşur. Bir rüyada bir karısı için bir zil vermek için - büyük olasılıkla hayatta sıcak evlilik ilişkilerinin belli bir yeniden başlaması olacaktır. Yüzük ona eşi tarafından verilirse, hayatta daha dikkatli ve özenli olmaya değer. Gençler, onlar için yalnızca yüzüğün kendisine verildiği rüyayı kaybettiğini veya önem taşıdığını hatırlamalıdır.

Ama bugün için birden fazla rüya kitabı var. Her birinin yüzükleri hemen hemen aynı şekilde ele alınır, ancak hepsi duruma ve türüne bağlıdır. Örneğin, Dennis Lynn'in hayalindeki kitapta bulunan yüzük, dostluk, bahis, evlilik ve sonsuz sevginin sembolüdür. Rus Düşler Kitabında, yüzük türü ayrıntılı olarak ele alınır. Pürüzsüzse o zaman büyük bir taşla evlilik yapmak, eğer küçük taşlarla olursa, beklenmedik bir tanıdansa - eğer yüzük koparsa gözyaşları için - ihanet etmek demektir. Roma rüyası kitabına göre eğer bir rüyadaki yüzük parlak ve ucuzsa o zaman hafif bir halsizlik yaşayabilirsiniz ve eğer halka pahalı, zengin ise - fiziksel olarak güçlü birisiniz.

Ayrıca rüya çevirmenleri rüyayı yorumlayabilirler.Haftanın gününe göre çaldırın. Rüya pazartesi ile salı arasındaysa, Pazar gününden pazartesiye bir sevinçle, ve cumadan cumartesiye kadar olan ilişkiyi bulmak sevindirici, o zaman evlilik konularında kavgalar ve anlaşmazlıklar olacaktır.

Yani cevabı aramadan öncedaha sonra hayal edilen halka, uykunun tüm ayrıntılarını, haftanın gününü ve yüzüğün şeklini hatırlayın. Sadece tam bilgi, uykunun doğru yorumunu bulmanızda yardımcı olacaktır. Ayrıca, halkanın ne anlama geldiği hakkında bilgi sahibi olmanız, sezgilerinize de güvenmeniz önemlidir. Sonra hayal edilen rüya, iyi bir ipucu olarak hizmet edecektir.

Rüya Tercümanı. Yüzük. Rüya portreden ne geçiyorRüya Tercümanı. Yüzük. Rüya portreden ne geçiyor

Related news

 • Bir çocuğun nesi var Öğrenelim
 • El Neden Şişer, El Şişmesi Nasıl Geçer
 • 3 günde Kilo Vermenin Sırrı
 • Gerçek zamanlı işletim sistemleri nedir
 • ŞEFTEN HURMALI KUZU KEBAP TARİFİ

 • Rüya Tercümanı. Yüzük. Rüya portreden ne geçiyor 35

  Rüya Tercümanı. Yüzük. Rüya portreden ne geçiyor


  Rüya Tercümanı. Yüzük. Rüya portreden ne geçiyor 39

  Rüya Tercümanı. Yüzük. Rüya portreden ne geçiyor 81

  Rüya Tercümanı. Yüzük. Rüya portreden ne geçiyor 77

  Rüya Tercümanı. Yüzük. Rüya portreden ne geçiyor 49

  Rüya Tercümanı. Yüzük. Rüya portreden ne geçiyor 51

  Rüya Tercümanı. Yüzük. Rüya portreden ne geçiyor 54

  Rüya Tercümanı. Yüzük. Rüya portreden ne geçiyor 65

  Rüya Tercümanı. Yüzük. Rüya portreden ne geçiyor 7

  Rüya Tercümanı. Yüzük. Rüya portreden ne geçiyor 70

  Rüya Tercümanı. Yüzük. Rüya portreden ne geçiyor 13

  Rüya Tercümanı. Yüzük. Rüya portreden ne geçiyor 67

  Rüya Tercümanı. Yüzük. Rüya portreden ne geçiyor 68