Pyatigorsk: alışveriş merkezleri ve özellikleri 2019

Pyatigorsk: alışveriş merkezleri ve özellikleri 2019

Pyatigorsk: alışveriş merkezleri ve özellikleri 76 04.02.2019, 17:10

Pyatigorsk: alışveriş merkezleri ve özellikleri

Pyatigorsk, Kuzey'de büyük bir tatil kasabasıdır.Kafkaslar. Binlerce insan burada rahatlamak için terapötik çamur tedavileri almaya geliyor. Şehrin nüfusu da büyük - yaklaşık 145 bin. Müşteri ihtiyaçlarını karşılamak için şehirde birçok alışveriş ve eğlence merkezi bulunmaktadır.

Modern alışveriş merkezleri

Herkesin tercih ettiği ilerici çağdaailesi en iyi mal, hizmet ve eğlence. Dolayısıyla insanlar, Pyatigorsk şehrinde bir yerde neredeyse tüm satın alma işlemlerini gerçekleştirebileceğiniz mağazaları ziyaret etmeye çalışıyorlar. Alışveriş merkezlerinin diğer mağazalara göre birçok avantajı vardır:

 • çeşitli kategorilerdeki giysiler ve ayakkabı bölümleri;
 • çocuklar için oyunlar bölgesi;
 • özel donanım mağazaları;
 • fast food kuruluşlarının bir ağı;
 • bir gıda ürünlerinin hipermarketinin varlığı;
 • güzellik salonları;
 • banka şubeleri (terminaller ve ATM'ler);
 • takı bölümleri;
 • sinema ve buz pateni pisti;
 • geniş otopark;
 • hisse senedi ve indirimler;
 • kolay kullanım.

Pyatigorsk alışveriş merkezleri

Pyatigorsk (şehrin alışveriş merkezleri) veriraileyle verimli ve ilginç bir tatil geçirme fırsatı. Tüm dükkanlar ve diğer kurumlar tek bir çatı altında toplanır ve doğru ürünü veya hizmeti aramak için şehir etrafında dolaşmaya gerek yoktur.

adres

Pyatigorsk oldukça geniştir. Bu nedenle alışveriş merkezleri farklı alanlarda bulunmaktadır. Konut sakinleri ve turistler için uygundur. Pyatigorsk'taki alışveriş merkezlerinin adresi şu şekildedir:

 • "Arbat" (Oktyabrskaya str., 17);
 • "Rus" (Avenue 40 Ekim 23);
 • "Cadde" (Ermolova St., 22);
 • "Avrupa" (otoyol Kislovodskoe, 9);
 • "Galeri" (65 Kirova ave.);
 • "Universiti" (Panagyurişit caddesi, 2);
 • Palazzo (sokak Ermolova, 14);
 • "Plaza'nın Üstü" (ul.Essentukskaya, 31A).

Alışveriş merkezleri Pyatigorka adresleri

Bütün bu büyük mağazalar uygun yer almaktadıryerler - Pyatigorsk kentinin ulaşım değişimleri vardır. Alışveriş merkezleri modern cephelere ve orijinal tasarımlı vitrinlere sahiptir. Her merkezin yakınında, ziyaretçilerin kişisel taşınması için uygun bir park yeri bulunmaktadır.

Pyatigorsk: alışveriş merkezi "Summit Plaza"

Büyük merkezde 45 bin metre2Toplam alanın Cephe ayna tarzında dekore edilmiştir. Binanın yuvarlak şekli onu diğer yapıların arka planına karşı vurgular. Ticaret alanı 25 bin metre kaplıyor2. Çok sayıda çeşitli dükkanlar barındırıyordu. Alışveriş merkezi 4 katlıdır ve her gün 10:00 ile 22:00 saatleri arasında açıktır.

Geniş park yeri yerleştirmenizi sağlaraynı zamanda 1,200 otomobil. 11 kafe ve restoranda yemek yiyebilir ve rahatlayabilirsiniz. Büyük bir çocuk eğlence bölgesi, çocukların ebeveynleri ile eğlenmelerine izin verecektir.

Pyatigorsk'un alışveriş merkezleri (makalede gördüğünüz fotoğrafların) sinema salonlarını ziyaret etme fırsatı sunuyor.

Pyatigorsk alışveriş merkezleri

"Top" da film ve çizgi film izlemek için 6 modern oda bulunmaktadır. Burada hem iç hem de yabancı sinemada en sonun tadını çıkarabilirsiniz.

Tüm ürünler için her zaman indirim ve promosyonlar vardır. Tüm aile için moda kıyafetler satın almak, herhangi bir aile bütçesine sahip ziyaretçiler için zor olmayacaktır. Düzenli müşteriler için kişisel indirimler vardır.

"Vershina Plaza" alışveriş merkezinde eğlence

"Gezegen Oyunları" içinde aktif tutmak için tekliflertüm aile ile tatil. Burada çocuklar 75 cihazda oynayabilecek ve kartinglerde oynayabilecekler. 3D simülatörler kayıtsız yetişkinleri bile bırakmayacaklar. Çocuklar komik bir köpek tarafından kontrol edilen bir trene binebilir.

Bölge "Uzay" tarzında dekore edilmiştir. Küçük ziyaretçiler kavşaklara ve her türlü sallanan sandalyeye binebilir. Çocuk labirenti aktif çocukların ilgisini çekecek. Burada el becerilerini eğitebilir, engellerin üç katmanını yenebilir ve toplarla havuza girebilirler.

İki katlı bir merkeze binmekKırmızı Londra otobüsü hem çocuklar hem de yetişkinler için mümkün olacak. En üst katta bulunan alışveriş merkezinin tüm alanlarını yavaşça inceleyebilir ve belirli bir mağazayı ziyaret etmek için daha fazla plana karar verebilirsiniz.

Pyatigorsk Alışveriş Merkezi Vershina

Katman "Grev" eğlenmek için bir fırsat verirzaman ve hatta orijinal ödülü kazanmak. Canlı balıklı büyük akvaryum makineleri, sualtı dünyasının güzelliğine hayranlık uyandırmanıza ve sakinleri beslemenin sürecine katılmanıza olanak tanır.

Lomobile anında bir fırsat sunuyorHerhangi bir karmaşıklığın fotoğraflarını yazdırın. İstenilen görüntü ile bir yazarın mıknatısı da oluşturabilir. HD-sinema hareketli bir platformda yer aldığından ziyaretçiler sadece 5D'nin yardımıyla gerçek tabloya çekilmemekle kalmıyor, aynı zamanda tüm hareketleri ve hareketleri kendileri de hissediyorlar.

Pyatigorsk, alışveriş merkezleri: yorumlar

Çok sayıda ziyaretçi çoğunlukla olumluBüyük merkezlerin çalışmaları hakkında konuşmak. Tesislerin temizliği ve güvenliğinden memnunlar. Bazen bazı dükkanların rahatsız ve küçük park yerleri hakkında olumsuz yorumlar görebilirsiniz.

Müşteriler hisseleri izleme fırsatından memnunve TC web sitelerinde indirimler. Böylece, birçok kişi uzun zamandır beklenen malları satın almayı ve tasarruf etmeyi başarabiliyor. Eğlenceli bölgeler eğlenceli hafta sonları ve tatilleri geçirmek için bir fırsat sağlar. Birçok ebeveyn, çocuğun doğum gününü nerede kutlayacağını ve alışveriş merkezinin bu bölgelerinde parti düzenlemeyi bırakmayı bıraktı.

Pyatigorsk: alışveriş merkezleri ve özellikleri 2019

Pyatigorsk: alışveriş merkezleri ve özellikleri 2019

Related news

 • Patatesli Bulgur Pilavı Tarifi Videosu
 • Almanya, yabancıların stratejik şirketlere ortaklığını zorlaştırıyor
 • Nvidia oyunları optimize programı
 • Mutluluktan Ağlayan Kek (Pasta)
 • Neden samimi yeri kesiyor ve ne yapılması gerekiyor

 • Pyatigorsk: alışveriş merkezleri ve özellikleri 26

  Pyatigorsk: alışveriş merkezleri ve özellikleri


  Pyatigorsk: alışveriş merkezleri ve özellikleri 10

  Pyatigorsk: alışveriş merkezleri ve özellikleri 75

  Pyatigorsk: alışveriş merkezleri ve özellikleri 75

  Pyatigorsk: alışveriş merkezleri ve özellikleri 2

  Pyatigorsk: alışveriş merkezleri ve özellikleri 74

  Pyatigorsk: alışveriş merkezleri ve özellikleri 20

  Pyatigorsk: alışveriş merkezleri ve özellikleri 32

  Pyatigorsk: alışveriş merkezleri ve özellikleri 93

  Pyatigorsk: alışveriş merkezleri ve özellikleri 45

  Pyatigorsk: alışveriş merkezleri ve özellikleri 24