Provence tarzında avizeler - şıklık ve zarif dekorProvence tarzında avizeler - şıklık ve zarif dekor

27.05.2019

Provence tarzında avizeler - şıklık ve zarif dekor 42

Provence tarzında avizeler - şıklık ve zarif dekor

Bazen Fransız köy stili olarak adlandırılan klasik Fransız Provence tarzı, ülkenin güneyindeki yirminci yüzyılın başlarında ortaya çıkmıştır.

Provence tarzında avizelerProvence sadece ağırlamakla kalmıyor, aynı zamanda dövme parçalarla dekor elemanlarının kullanılmasını şiddetle tavsiye ediyor. İç kısımda her zaman uygun görünür ve odanın genel görüntüsüne mükemmel uyum sağlar.

Tipik olarak, Provence tarzında avizelerbronz (kalay ve bakır alaşımı). Bunlar devasa dövülmüş yapılardır. Ayrıca, pirinç veya alüminyumdan da yapılabilir. Genellikle, bunlar ortalama refah seviyesi için tasarlanmış daha ucuz örneklerdir.

Provence tarzında Avizeler farklıdır.Lambalar neredeyse her zaman tavana yönlendirilir. Aydınlatma çok parlak değil, oldukça boğuk, yumuşak, göze hoş geliyor. Çoğu zaman avizeler, zarif bir asma şeklinde orijinal bir çerçeveye sahiptir. Provence stiline uygun olarak, evde aydınlatma kör edici olmamalıdır, bu yüzden tavan lambaları ışığın parlaklığını ayarlayan reostatlarla donatılmıştır.

Seramiklerin aydınlatma cihazları üretimi için çok uygun olmadığı kanaatine varılmıştır.Provence fotoğraf tarzında avizelerModern profesyonel tasarımcılarAvrupalı ​​şirketler bu ifadeye kategorik olarak katılmıyorlar. Onların düşüncesine göre, seramiktir - odayı dekore edebilen Provence tarzında bir avize yaratmak için en uygun malzeme. Zarif ve zarif tavan lambaları herhangi bir oda için idealdir: oturma odası, yatak odası, mutfak.

Provence tarzında bazı avizelere bakarken(Fotoğraflar bu makalede mevcuttur), el ile yapılmış gibi görünüyor. Aslında, el emeği kullanılarak birçok özel örnek oluşturulmuştur. Provence tarzında tavan lambaları için, bazı belirgin ihmal vardır. Romanesk tarzında biraz benzer örnekleri hatırlatıyorlar. Tutucular genellikle doğal ağaçtan yapılır. Metal bağlantı parçaları kullanmak mümkündür, ancak cilalı ve parlak olmamalıdır. Bazen bu tür ürünlerdeki metal, diğer doğal materyalleri taklit edecek şekilde dekore edilmiştir.

Provence tarzında avizeler yaratan modern tasarımcılar, doğal malzemelerle çalışmayı tercih ediyor.mutfak provence için avizeHam olabilirler: Bu, örneğin, değerli ahşap türler, metal, kaba dokuma ile bez. Kazan-kazan seçeneği, Provence tarzında manuel süslemeli bir avize almaktır. Makrome veya örme dantel şeklinde bir patchwork patchwork olabilir. Bu tarz bir dekor, rahat bir ev atmosferi yaratacaktır.

Rustik tarzda tasarım sanatçılar verirhayal gücü için sınırsız alan. Klasik seçeneklere ek olarak, en beklenmedik malzemeler elit avizeler için kullanılır. Samandan gelen tonlara sahip tasarım modelleri, kilden plafondlar var. Dekorasyon için kullanılan yontma seramik fayans, deniz kabukları, çakıl taşları.

Birçok avize ne olması gerektiği ile ilgileniyormutfak için. Provence aynı zamanda mum şeklinde lambaları olan bu öncül dövme modelleri önermektedir. Ayrıca, yapay olarak yaşlanmış bir yüzeye sahip bir avize uyumlu ve oldukça uygun görünecektir.

Provence tarzında avizeler - şıklık ve zarif dekorProvence tarzında avizeler - şıklık ve zarif dekor

Related news

 • Saçlar için hangi vitaminlere ihtiyaç vardır Avantajları hakkında geribildirim
 • En İyi Güneş Kremi Markaları Tıklayınız
 • En Çok Kullanılan Erkek İsimleri ve Anlamları Adan Zye Erkek İsimleri Listesi
 • SSCB ve Türkiye: Fotoğraflara yansıyan işbirliği
 • Akrep burcu Akrep kadın, yanı sıra zodyak diğer belirtileri temsilcileri nasıl kazanılır

 • Provence tarzında avizeler - şıklık ve zarif dekor 5

  Provence tarzında avizeler - şıklık ve zarif dekor


  Provence tarzında avizeler - şıklık ve zarif dekor 25

  Provence tarzında avizeler - şıklık ve zarif dekor 7

  Provence tarzında avizeler - şıklık ve zarif dekor 35

  Provence tarzında avizeler - şıklık ve zarif dekor 55

  Provence tarzında avizeler - şıklık ve zarif dekor 66

  Provence tarzında avizeler - şıklık ve zarif dekor 36

  Provence tarzında avizeler - şıklık ve zarif dekor 3

  Provence tarzında avizeler - şıklık ve zarif dekor 13

  Provence tarzında avizeler - şıklık ve zarif dekor 31

  Provence tarzında avizeler - şıklık ve zarif dekor 30

  Provence tarzında avizeler - şıklık ve zarif dekor 43

  Provence tarzında avizeler - şıklık ve zarif dekor 14