Projeden sonraki hayat: Nelli Ermolaeva. Nelly Ermolaevanın biyografisi ve kişisel hayatı 2019

Projeden sonraki hayat: Nelli Ermolaeva. Nelly Ermolaevanın biyografisi ve kişisel hayatı 2019

Projeden sonraki hayat: Nelli Ermolaeva. Nelly Ermolaevanın biyografisi ve kişisel hayatı 69 20.02.2019, 08:24

Projeden sonraki hayat: Nelli Ermolaeva. Nelly Ermolaeva'nın biyografisi ve kişisel hayatı

Nelly Ermolaeva ünlülerin popüler bir katılımcısıproje "Dom-2", bir manken, şarkıcı, bir TV sunucusu. 28 yıl boyunca adanmışlığı ve çalışkanlığı sayesinde çok şey başardı ve hayran kitlelerini kazandı. Biyografi Nelly Ermolaeva, parlak ve ilginç olaylarla doludur.

Çocukluk ve gençlik

Ermolaeva Nelli şehrinde doğdu Samara, 13 Mayıs 1986. Çocukluğundan beri kız-komşularının ve sınıf arkadaşlarının güzelliğinden üstün olduğunu anladı. Bu nedenle, genç Nelly'nin davranışı uygundu - arkadaşlarıyla tanıdıklarını dikkatle seçti.Nelly ErmolaevaOkuldan başarıyla ayrılırken, Ermolaeva bir karar verdiYaratıcı mesleğin temsilcisi olmak ve Kültür ve Sanat Akademisine girdi. Buna ek olarak, manikür ustası kurslarını bitirdi ve güzellik salonunda bir süre çalışarak sürekli bunun geçici bir zorunluluk olduğunu vurguladı. Nelly kendini ve modelleme işinde çalıştı, hayranlarına göre çok iyi yaptı.

"Dom-2" projesine varış

Nelly Ermolaeva'nın biyografisi, 5 Haziran 2009Çok önemli bir etkinlikle doldurulan - kız, "Dom-2" adlı reality şovunda bir katılımcı oldu. Büyüleyici Nellie hemen projenin erkeklerinin lehine kazandı. Yermolayeva, Rustam Solntseva'nın kalbini fethetmek için geldiğini söyledi. Ancak, yakında, erkeklerin bakımı ve ilgisiyle çevrili, Nellie onun arzusunu unuttu.

Şirin esmerin yerini aktif olarak aramak isteyen Lev Ankov'du. Yakında kızın kalbini kazanmayı başardı ve kendilerini bir çift ilan ettiler. Ancak, bu ilişkiler bir aydan fazla sürmedi.

Oldukça uzun bir süredir Nellie projedeyalnızlığın durumu. Boğucu güzelliği, projenin kara büyücüsü olan büyüleyici dikkati Vlad Kadoni tarafından çevrildi. Uzun zamandır Yermolayeva'dan karşılıklılık arayışındaydı ve sonunda anladı. Aşıklar bile ayrı bir eve yerleşti. İlişkilerin, kavgaların ve skandalların sık sık açıklığa kavuşmasına rağmen, Nelly ve Vlad oldukça uzun bir süredir bir araya geldiler, ancak kısa bir süre sonra duyguları soğudu ve çift ayrıldı.Nelly Ermolaeva biyografisi

Gerçek aşk

Nelly Yermolayeva'nın hayatında güzel gözüküyorgenç rake Nikita Kuznetsov. Adam kentsel apartmanlarda yaşıyor ve projedeki katılımcılardan hangisinin çok sempatik olduğuna karar veremiyor. Şu anda, Nellie daireye giriyor ve bu ziyaret Kuznetsov'un özgürlüğünün sonu.

Aşk Nelly ve Nikita süpürüldü. Aşıklar birbirleriyle nefes alamıyorlardı, birlikte çok iyiydi. İlk başta sık sık yaşanan kavgalar üzülmedi, aksine tam tersine ilişkilerini güçlendirdi. Ermolaeva ve Kuznetsova çiftleri projedeki en güzellerden biriydi.

Nellie ve Nikita'nın Düğünleri

Gençlerin ilişkileri kısa süre sonra yeni bir dile geçtiseviye. Nikita, "2019 Yılının Adamı" yarışmasında, tüm ülkeye Nelly'nin sevgisini itiraf ettiği ve karısı olmaya davet ettiği bir sunum yaptı.

Nikita Kuznetsov ve Nelly Ermolaeva'nın düğünü2011 yılında Sevgililer Günü'nde yapıldı. Aşıklar kutlama için uzun bir zaman seçti ve romantik İtalyan kasabası Verona'yı seçti. Nikita ve Nelly'nin düğünü, projede yer alan en görkemli, unutulmaz ve renkli evliliklerden biri oldu.Nikita Kuznetsova ve Nelly Ermolaeva

Aile Hayatının Başlangıcı

Bu büyüleyici zafere rağmen, aileErmolaeva ve Kuznetsova'daki yaşam başlangıçta işe yaramadı. Nikita işsiz uzun bir süre oturdu, eve para getirmedi ve karısını sağlayamadı. Nelly, Nikita'ya çalışmaktan, parazitlikten ve ona ilgi göstermekten duyduğu isteksizliği suçladı. Kuznetsov ayrıca karısı hakkında konuştu ve şımarık ve ticari olduğunu söyledi.

Başka bir yüksek skandaldan sonra, bir çiftayrıldı. Herkes, erkeklerin ilişkiye gerçekten bir son verdiğini düşünüyordu. Nelly, bir daha asla aynı rake üzerinde yürümeyeceğini ve ona karşı böyle bir tavır sergilemediğini iddia etti. Ama Nikita başka türlü düşündü. O zaman sabırla bekledi ve sonra Yermolaeva çözüldüğünde tekrar kalbini kazandı.

Projeyi bırakmak

Nelly Yermolayeva evlendikten sonraNikita Kuznetsova, genç zaten projeye ne kadar yakın olduklarını düşünmeye başladı. Buna ek olarak, bu zamanda, kendi güzellik salonunu açan kız, ciddi bir şekilde iş yapıyor.

Nelly Ermolaeva fotoğraf

Uzun meditasyonlardan sonra yeni evliler bir karar verdilerprojeden ayrılmak, böylece televizyon kameralarının sürekli bir görüşü olmadan tam bir gerçek aile kurmak, her şeyin olacağı: sonsuz aşk, çocuklar ve iyi işler. Başarılı bir güzellik ve mutlu bir eş, Stim ile bir düet yaptığını kaydettiği bir şarkı "Melek" ile adamlara veda etti.

Görünüşe göre Nikita Kuznetsov ve Nelli ErmolaevaProjeden sonra daha da yakınlaştılar ve her şey gayet iyiydiler: kendi işleri gelişti (o zamanlar bir karaoke kulübü açtılar), skandallar ve kavgaların sayısı belirgin bir şekilde azaldı. Ama yakında Kuznetsov, Yermolayeva'dan boşandıklarını açıkladı. Genç adamın ifadesine göre, karısı ailelerine çok az ilgi gösterdi, nadiren eve gitti ve sadece kariyerlerine katıldı.

Boşanmadan sonraki hayat

Yeni aday olan Nikita ile ayrıldıktan sonraNelli, Cyril Andreev oldu. Sevgili Ermolaeva hakkında sadece onun bir metropol restoranlar ağı sahibi olduğunu biliyor. Andreev zengin bir baba sayesinde sermayesini biriktirebildi. Ayrıca Cyril, şarkı söylemeye ve şiir bestelemeye bayılır, ancak popüler bir sanatçı ya da yazar değildir.

Gençler laiklerden birine tanık oldulararaya. Nelly ve Cyril arasında, karşılıklı bir sempati patlak verdi ve birbirlerini daha iyi tanımak için karar verdiler. Ermolaeva ile Andreev arasındaki ilişkinin, onları yasallaştırmayı planladıkları kadar ciddi olduğunu söylüyorlar. Nellie'nin kendisi buna yorum yapmadı.Nelly Ermolaeva evli

kariyer

Boşanmadan sonra Yermolaeva geri dönmeye karar verdi.model iş ve tanınmış bir model ajansı ile bir sözleşme imzaladı. Nelly, çocukluğundan şarkıcının kariyerini oluşturmayı hayal etti ve şimdi işi yokuş yukarı gitti. Yakın gelecekte, kızın hayranları onu yeni bir yaratıcı ekipte görebilecekler. Fotoğrafın, "Istra cadıları" grubuna katıldığı "Dom-2" projesinde bile parlak dergilerin kapaklarını süsleyen Nelli Ermolaeva'nın da yer aldığı belirtilmelidir.

Büyüleyici esmer harikabazen bir toastmaster olarak çalışmasına izin veren oratorical yetenekleri. 2013 sonbaharından bu yana Nelly, popüler müzik kanalının televizyon sunucusu oldu ve Ivan Chuikov ile düet yaparak "İki kez selamlar" programını yürütüyordu.

Büyüleyici şarkıcı, manken ve televizyon sunucusu Nelly Ermolaeva'nın yaratıcı biyografisi, sürekli parlak olaylarla büyülüyor.

Projeden sonraki hayat: Nelli Ermolaeva. Nelly Ermolaevanın biyografisi ve kişisel hayatı 2019

Projeden sonraki hayat: Nelli Ermolaeva. Nelly Ermolaevanın biyografisi ve kişisel hayatı 2019

Related news

 • Emiliano Sala: İyi bir insan ve golü koklayan bir Güney Amerika savaşçısı
 • Katmerli Lif Çiçekleri Yapımı Videolu Anlatımlı
 • Anne Babalar Dikkat Bu Oyuncak Ölüm Saçıyor

 • Projeden sonraki hayat: Nelli Ermolaeva. Nelly Ermolaevanın biyografisi ve kişisel hayatı 31

  Projeden sonraki hayat: Nelli Ermolaeva. Nelly Ermolaevanın biyografisi ve kişisel hayatı


  Projeden sonraki hayat: Nelli Ermolaeva. Nelly Ermolaevanın biyografisi ve kişisel hayatı 98

  Projeden sonraki hayat: Nelli Ermolaeva. Nelly Ermolaevanın biyografisi ve kişisel hayatı 8

  Projeden sonraki hayat: Nelli Ermolaeva. Nelly Ermolaevanın biyografisi ve kişisel hayatı 18

  Projeden sonraki hayat: Nelli Ermolaeva. Nelly Ermolaevanın biyografisi ve kişisel hayatı 38

  Projeden sonraki hayat: Nelli Ermolaeva. Nelly Ermolaevanın biyografisi ve kişisel hayatı 38

  Projeden sonraki hayat: Nelli Ermolaeva. Nelly Ermolaevanın biyografisi ve kişisel hayatı 38