Profil örtü C8: teknik özellikler, fotoğraf 19 03.02.2019, 20:31

Profil örtü C8: teknik özellikler, fotoğraf

Bugün, için inşaat ve terbiye malzemeleripazarı büyük bir aralıkta sunulmaktadır. Önerilen adayların her biri, ortak mülkler tarafından birleştirilen belirli kategorilere ayrılmıştır. Sac malzemeler arasında en popüler C8 oluklu mukavva levhadır. Teknik özellikler, talep görmesini sağlayan SNiP'nin tüm gereksinimlerini karşılamaktadır.

c8 profilli kaplama

Oluklu mukavva nedir ve sınıflandırılması

Bu malzeme metalfarklı parametrelerle yaprak. Kalınlık 0,1 cm ila 0,7 cm arasında olabilir Yüzeyleri çoğunlukla oluklu, dalgalı: tepenin yüksekliği 0,8 cm, genişlik 3-5 cm'dir. Yaprakların uzunluğu bazı durumlarda 7 m'dir ve genişlik be:

 • 1 m;
 • 1,25 m;
 • 1,50m.

Aslında bu ürünlerin üretiminde galvanizli sac kullanan C8 teknik özelliklerini ortaya koydu.

Profil kaplamalı s8 özellikleri

Oluklu mukavva C8'in avantajları

Bu tip metal levhalar aşağıdaki özelliklere sahiptir:

 • neme direnç;
 • dayanımı;
 • güvenilirlik;
 • Aşınmaya Direnç;
 • pratiklik;
 • yangın direnci;
 • donma direnci;
 • geniş ton çeşitleri;
 • çok çeşitli uygulamalar.

Buna ek olarak, malzeme oldukça basitçe monte edilmiştir.

Ürünün nem direnci

Icra için en yaygın metalAçık havada yapılan tamirat ve inşaat işleri oluklu mukavva paneldir S8. Spesifikasyonlar neme karşı direnç göstergesi ile başlar. Nemi ememez. Bunun nedeni, materyalin yoğun yapısından kaynaklanmaktadır.

profil kılıf c8 özellikleri

Not.Bu özelliğin, güvenilir bir kaplama - polimer boya - ile geliştirildiğine dikkat edilmelidir. Aksi takdirde oluklu mukavva levhanın yüzeyinde korozyon oluşabilir.

Mukavemet ve güvenilirlik

Demir uzun süredir en dayanıklı malzeme olarak düşünülmüştür. Önemli mekanik ve fiziksel etkilere dayanabilir. C8 teknik özelliklerini herhangi bir saca benzer şekilde şekillendirmiştir. Kalınlığına bağlı olarak mukavemet endeksi de artar.

Bu inşaat malzemesi, darbelere ve diğer etkilere karşı dayanıklıdır. Özel ekipmanın yardımı olmadan kesilmesi imkansızdır.

Dayanıklılık ve pratiklik

Malzemenin kaliteyi koruduğu gerçeğinden dolayıçeşitli efektlerden, yüksek performansa sahip C8 karakteristiklerine sahiptir. Oldukça uzun bir süre için görünümünü değiştirmez. Operasyon süresi en az 15 yıldır.

Sac oluklu mukavva montajının bağımsız olarak yapılabileceğini de belirtmek gerekir. Pürüzsüz polimer kaplama dayanıklı olduğundan, malzeme özel bakım gerektirmez.

profilli c8 teknik özellikleri екатеринбург

Ateş direnci ve don direnci

Bu oluklu mukavva S8 ile donatılmış olan ana,teknik özellikler. Bu sayede metal, dış onarım ve kaplama işleri için kullanılabilir. Yanmaz, güneş ışığının ve yüksek sıcaklığın etkisi altında erimez. Üstelik soğukta deforme olmaz.

Bu önemlidir.Malzemenin kurulumu sırasında, metalin yüksek ve düşük sıcaklıklarda doğrusal genleşme-kasılmasına maruz kaldığı dikkate alınmalıdır.

Çeşitli tonları ve dokular

Renk tasarımında bile çeşitli varprofilli C8 özellikleri. Fotoğraflar bunu açıkça gösteriyor. Gölgeler herhangi biri olabilir. Her şey ne tür koruyucu ve dekoratif kaplamanın seçildiğine bağlıdır.

Örneğin, üretici kullanabilirtabakanın bir veya iki tarafından yüksek bir sıcaklığın etkisi altında özel bir bölmede uygulanan basit bir polimer boya üretimi. Bu durumda, malzemenin yüzeyi pürüzsüz ve matlaşır. Daha sonra profilli parlaklık verecek olan verniğe uygulanır.

Oldukça sık kullanılan toz boya,benzer şekilde uygulanır. Sadece böyle bir sac metalin kaba mekanik etkilere maruz kalmayacağı düşünülmelidir. Bu kaplamanın yüksek seviyede C8 teknik özellikleri (Ekaterinburg - yüksek kaliteli haddelenmiş ürünlerin en büyük üreticisi) profiline sahip olmasına rağmen, boyanın kendisi bir değil ama önemli bir dezavantaja sahiptir. Kolayca hasar görür ve katmanlarını bağımsız olarak geri yüklemek imkansızdır.

Not.Malzemeye orijinal görünümünü tekrar vermek,Hasar görmüş alanları ayrı ayrı tamir etmenin bir anlamı olmadığı için eski kaplamayı kaldırabilecek ve yenilerini uygulayabilecek uzmanlardan yardım almanız gerekir. Kaplama soyulmaya başlayacaktır.

Bir toz boya uygularken, yüzeyoluklu mukavva sert olacaktır. Ayrıca çeşitli bina ve kaplama malzemelerinin (seramik karolar, tuğlalar ve çok daha fazlası) imitasyonunu da bulabilirsiniz.

Malzeme uygulama aralığı

Mükemmel profilli C8 teknik özelliklerine sahip olduğu için, fotoğraf, uygulamasının alanlarından sadece birini gösterir. Kullanılabilir:

 • eskrim üretiminde;
 • binanın cephesinde;
 • bir çatı malzemesi olarak ve çok daha fazlası.

Malzemenin kurulumunda sadece farklılıklar vardır. Örneğin, bir çatıyı monte ederken, oluklu mukavvayı tahta bir sandık üzerinde daha iyi monte edin. Ancak çit yapımında metal borulardan bir çerçeve kullanıldı. Perçinlerle herhangi bir tabana sabitleyin. Bir dolgu macunu da kullanabilirsiniz.

Profilli kaplama c8

Malzemenin dezavantajları

Eklenen görünür avantajlara ek olarakprofilli C8, bir tane var ama önemli bir dezavantajı var. Demir mükemmel bir ses iletkendir. Özellikle çatı kaplama işleri için ses yalıtımı yapılmalıdır. Ayrıca, metal soğuk olarak kabul edilir. Yani, tüm yapı ve gerekli yalıtım.Related news

 • Karamel Soslu Kup Nasıl Yapılır Videosu
 • Büyük siyah örümceklerin hayal ettikleri acaba Hafızadaki Rummage
 • KIZLAR İÇİN SEVİMLİ SAÇLI TI İŞİ BERE ÖRME
 • 5 Adımda Dumanlı Göz Makyajı
 • 19. yüzyılın romantik ve gerçekçi tablosu
 • Ayak terlemesi tedavi edilir mi

 • Profil örtü C8: teknik özellikler, fotoğraf 26

  Profil örtü C8: teknik özellikler, fotoğraf


  Profil örtü C8: teknik özellikler, fotoğraf 66

  Profil örtü C8: teknik özellikler, fotoğraf 57

  Profil örtü C8: teknik özellikler, fotoğraf 1

  Profil örtü C8: teknik özellikler, fotoğraf 42

  Profil örtü C8: teknik özellikler, fotoğraf 88

  Profil örtü C8: teknik özellikler, fotoğraf 20

  Profil örtü C8: teknik özellikler, fotoğraf 29

  Profil örtü C8: teknik özellikler, fotoğraf 38

  Profil örtü C8: teknik özellikler, fotoğraf 50

  Profil örtü C8: teknik özellikler, fotoğraf 47