Profesyonel sprey tabancaları Sata: manuel, değerlendirme, fotoğrafProfesyonel sprey tabancaları Sata: manuel, değerlendirme, fotoğraf

26.05.2019

Profesyonel sprey tabancaları Sata: manuel, değerlendirme, fotoğraf 50

Profesyonel sprey tabancaları Sata: manuel, değerlendirme, fotoğraf

Sata 2000 püskürtme tabancaları uzun zamandır etraftainşaat ve sanayi dallarında kullanılmaktadır. Bu evrensel araç, ev ustalarının cephaneliğinde en az rol oynar. Bununla birlikte, doğru modeli seçmek her zaman kolay değildir, çünkü bu tür ekipmanlar için birçok seçenek bugün satılıktır.

Birazcık geçmiş

İlk kez, püskürtme tabancaları ortaya çıktıyüzyıl önce son. Açık yaraları olan ve boğazı teneffüs eden çeşitli ilaçların tedavisinde ilaç olarak kullanıldılar. Buluş başarılı ve evrensel olduğu ortaya çıktı, bu nedenle püskürtme tabancalarının üretimi şimdi çok yaygın bir şekilde geliştirildi.

püskürtme tabancası

Uzun yıllar onurBoya püskürtme tabancaları mobilya üretimi, araba tamir işçileri, endüstriyel boya işlerinde uzmanlar ve inşaatçılar alanında uzmanlar tarafından değerlendirildi. Daha ev tipi sprey tabancaları yoktu ve şimdi yoktu, şimdi her şey farklı. Araç gelişti ve işlevsel hale geldi. Mağazayı ziyaret ederek, aşağıda tartışılacak olan geniş bir alanda Sata püskürtme tabancalarını bulabileceksiniz.

Boya tabancası SATAjet 4000 B HVLP 166876 hakkındaki görüşler

Bu ekipman oldukça pahalı, fiyatYukarıdaki model 35.700 ruble. Boya ve vernik kaplamalarının uygulanması için tasarlanmıştır, bu süre zarfında malzeme tüketimi% 30'a düşürülür. Boya iğnesi ve nozulu, su bazlı boyalarla çalışırken yüksek kaliteli korozyon koruması sağlayan paslanmaz çelikten yapılmıştır.

Kullanıcılara göre, 0,6 l'lik kapasiteleruygun çalışma için yeterlidir. Hava bağlantısının çapı 1/4 inçtir ve ekipman 0,491 kg ağırlığındadır, bu da kullanıcılara göre çok elverişlidir, çünkü el hiç yorulmaz. Tank üstte bulunur ve memenin çapı sadece 1,3 mm'dir, bu da tüketimde bir tasarruf sağlar. Bu Sata tabancaları, kullanıcıya torcun şeklini kişiselleştirme olanağı sağlar. Bunun için operatörün sadece bir el kullanarak nozulu çevirmesi gerekecektir.

profesyonel tabanca sata

Kolay kullanım da sağlanırDepresyona yeterince düşük bir direnci olan bir tetikleyici. Tüketiciler bu araç gibi geleneksel ve su bazlı boya ve vernikler için kullanılabilir. Organik seyrelticiler minimum miktarda yayılır ve geniş bir tetikleyici, buğunun, iğne contasının bulunduğu deliğe girmesini önler. Tüketiciler, kendinden ayarlı piston contalarının, conta nozulunun ve iğne contasının asgari bir bakım gerektirdiğini savunuyorlar.

Ek avantajlar

Hava kafasının kalbinde, cihazın ömrünü uzatan krom kaplı pirinç bulunur. Malzeme tüketimi geliştirilmiş bir tasarım kullanılarak ayarlanabilir.

Eldivenlerle ekipmanla bile çalışabilirsiniz. Özel bir sistem, müşterilerle çok popüler olan standart tankın hızlı bir şekilde temizlenmesini ve değiştirilmesini sağlar. Ek bir avantaj olarak, farklı nozullar elde etme olasılığını dışlayabilir.

püskürtme tabancası sata 2000

Model hakkında yorumlar 100 B F RP 145201

Sata püskürtme tabancalarını düşünürken,Yukarıdaki alt başlıkta belirtilen modele dikkat edin. Avantajının rolü nispeten düşük bir maliyettir, 18 000 ruble. Ekipman, dolgu maddelerinin ve toprakların verimli ve hızlı uygulanması için kullanılır. Bu ekipman yardımıyla suya ve organik emici maddelere dayalı farklı materyaller püskürtmek mümkündür.

Tüketiciler, cihazın farklı olduğunu not eder% 65'e ulaşan yüksek malzeme transfer faktörü. Bu, dış çevre üzerinde asgari etki ile yüksek verimi garanti eder. Püskürtme tabancası, oldukça uzun bir süre için kullanışlı ve verimli çalışma için gerekli tüm fonksiyonlara sahiptir. Bu gibi Sata püskürtme tabancaları, alıcıların iddia ettiği gibi, yüksek kalitede torç noktasına ve gelişmiş bölmeye sahiptir. Sızdırmazlık elemanları kendiliğinden gerdirilmiş yapılara sahiptir, ancak malzeme ve hava tedarik etme amaçlıdır.

sprey tabancası sata 2000 yorumlar

Kaliteden zevk alacak zamanları olan alıcılarBu aracın, vücudun yüzeyinin temizleme prosedürünü büyük ölçüde basitleştiren düzgün bir şekilde cilalanmış bir tabana sahip olduğunu unutmayın. Memenin optimal çapının 1.8 mm olduğu dikkate alınmak mümkün değildir. Önemli ve bir dakika için 290 litre olan hava akışı.

Püskürtme tabancası markası 4000 B HVLP 166892 hakkında görüşler

Profesyonel ilgileniyorsanızPüskürtme tabancaları Sata, o zaman onların yüksek maliyetlerinden korkmamalısınız. Örneğin, model 4000 B HVLP 166892, müşteriye 35 700 rubleye mal olacak. HVLP teknolojisini kullanarak boya kaplamaları uygulamak için kullanılır. Model geleneksel ve su bazlı boyalarla birlikte kullanılabilir.

Tüketiciler özellikle organik olduğuna dikkat çekiyorseyrelticiler azaltılmış bir hacimde dışarı atılır ve geniş bir tetikleyici, boya buğusunun iğne contasının bulunduğu deliğe girmesini önler. Ev ustaları yüzeyleri boyayarak, aracı onlardan 17 cm uzaklaştırarak öneriyorlar .. Üretici, ekipman ile mümkün olduğunca rahat çalışmayı ve hava kafasının rahat ve hızlı bir şekilde değiştirilmesini garanti eden QC sistemi ile donatmayı önemsedi.

püskürtme tabancası sata 2000 talimatları

Püskürtme tabancası 300 RP hakkında görüşler

Sprey tabancası Sata Jet 3000 RPçeşitli çeşitlerde satış, her biri belirli bir dizi fonksiyona ve bazı özelliklere sahiptir. Örneğin, hacmi 0.6 litre olan, hızlı değişimli bir üst tankı olan model, bir döner ve 36.300 rubleye mal oluyor.

Kullanıcılara göre bu seçenekYeni konseptin yarattığı nozullar var. Yüksek doğruluk ve vernik uygulamasının tekdüzeliğini garanti ederler. Jet sakin ve geniş, bu da çalışma hızını artırıyor. Ana avantajlar:

 • yüksek uygulama oranı% 65'e kadar;
 • suda çözünür ve çözücü içeren vernikler ile birlikte kullanılması olasılığı;
 • krom yüzeylerin tasarımında kullanmak;
 • krom tetikleyici kullanıyor.

sprey tabancası sata jet 3000 rp

Kullanım kılavuzu

Sprey tabancası Sata 2000, hakkında sadece değerlendirmeleriPozitif, kullanım kılavuzuna göre kullanılmalıdır. Buradan benzin, asit ve yağlara dayanan maddelerin bu araçla birlikte kullanılamayacağını anlayabilirsiniz.

Çalışmaya başlamadan önce hortumun bağlanması gereklidir.dişli bir somun kullanarak tabanca gövdesine. Çalışmaya başlamadan önce bilmeniz gereken kullanım kılavuzu olan Sata 2000 püskürtme tabancası tamir edilebilir veya uzun süre boşta bekletilebilir. Bundan sonra, somun ve civataların sıkılığını kontrol edin. Hortum önce bağlantıdan önce temizlenmelidir.

Profesyonel sprey tabancaları Sata: manuel, değerlendirme, fotoğrafProfesyonel sprey tabancaları Sata: manuel, değerlendirme, fotoğraf

Related news

 • Nişan Bohçası Nasıl Süslenir
 • En Etkili Selülit Kremi Markaları Ve Fiyatları Resimli Anlatım
 • Lezzetli Pratik Tarifler
 • Maliyetler: türler, bileşenler, farklılıklar
 • 11 Eylül Ne tatil 11 Eylülde ne kutlanıyor

 • Profesyonel sprey tabancaları Sata: manuel, değerlendirme, fotoğraf 4

  Profesyonel sprey tabancaları Sata: manuel, değerlendirme, fotoğraf


  Profesyonel sprey tabancaları Sata: manuel, değerlendirme, fotoğraf 66

  Profesyonel sprey tabancaları Sata: manuel, değerlendirme, fotoğraf 97

  Profesyonel sprey tabancaları Sata: manuel, değerlendirme, fotoğraf 57

  Profesyonel sprey tabancaları Sata: manuel, değerlendirme, fotoğraf 97

  Profesyonel sprey tabancaları Sata: manuel, değerlendirme, fotoğraf 100

  Profesyonel sprey tabancaları Sata: manuel, değerlendirme, fotoğraf 90

  Profesyonel sprey tabancaları Sata: manuel, değerlendirme, fotoğraf 15

  Profesyonel sprey tabancaları Sata: manuel, değerlendirme, fotoğraf 43

  Profesyonel sprey tabancaları Sata: manuel, değerlendirme, fotoğraf 8

  Profesyonel sprey tabancaları Sata: manuel, değerlendirme, fotoğraf 43

  Profesyonel sprey tabancaları Sata: manuel, değerlendirme, fotoğraf 26

  Profesyonel sprey tabancaları Sata: manuel, değerlendirme, fotoğraf 28

  Profesyonel sprey tabancaları Sata: manuel, değerlendirme, fotoğraf 90

  Profesyonel sprey tabancaları Sata: manuel, değerlendirme, fotoğraf 45