Pratik psikoloji: başparmak üzerinde bir yüzük takarsanızPratik psikoloji: başparmak üzerinde bir yüzük takarsanız

26.05.2019

Pratik psikoloji: başparmak üzerinde bir yüzük takarsanız 55

Pratik psikoloji: başparmak üzerinde bir yüzük takarsanız

Halkalar uzun zamandır en popülerlerinden biridirkadın ve erkek için aksesuarlar. Ve mutlaka altın veya gümüş değil. Bunlar bakır, kauçuk, plastik, ve terapötik nitelikler veya gösterişli takı gibidirfer. Ayrıca halka takılar ve talismanlar da vardır. biz pratikte hangi parmağın veya yüzük takan o dikkat etmezsek, Astrologlar, El Falı ve psikologlar farklı bir görüş var. Bunlar örneğin, onun başparmak bir yüzük takar, bir kişi hakkında çok şey söyleyebilir.

Yüzük, yüzük, yüzük...

Zil sonsuzluğun sembolüdür. Evrenin ezeliği, Varlığın sonsuzluğu, Yaşamın ve Doğa'nın sonsuzluğudur. Antik çağlarda, "güç" kavramı ile ilişkilendirildi, tk. "Bir parmağın üzerinde daire" takmak yalnızca büyük güçlerle donatılmış insanlara hak kazanmıştı. Daha sonra, ritüel halka değiştirme yoluyla, evlilik birliğinin dokunulmazlığını doğrulamaya başladılar. Buna ek olarak, halkalar sıklıkla çeşitli gizli kardeşliklerin ve toplumların kimlik belirleme işaretleri (Masonlar, Cizvitler Siparişi, vb.) Olarak da hizmet ettiler. Ve elbette, İtalyan Borgia hanedanının meşhur yüzükleri ile ünlü olan dünyaca ünlü değerli mücevherlerin yanı sıra, aynı zamanda zehir zerresi de saklanıyordu.

Başlatılmayanlar için, komşunun baş parmağındaki halka bir şey ifade eder: boyut çok büyük. Fakat bir avcı veya astrolog başka bir şey katacaktır.

Başkalarının ellerinin başparmakları yana döndüğündenDikkat geri kalanlara nazaran daha sıktır, sahibinin kendisine bir süsleme yapması tesadüf değildir. Bu, bir kişinin liderlerin arasına girmek istediği anlamına gelir. Özellikle susadığı, samimi bir hayatta hakim olmak için başparmakında bir yüzüğü bulunan kişidir. Seks - kendini fark edebildiği küre ve adam bilinçsizce ona ima eder. Antik Yunan ve Roma zamanlarında "kalpler" cephesindeki zaferlerini vurgulamak istediklerinde "kahramanlar" dekore edildi.

Birçok insanın başparmak kutsal bir yeri vardı.anlamı, phallus'un kişileştirilmesi. Bu davada baş parmağındaki halka, erkek güçlerini kötü gözlerden veya bozulmadan koruyabilen ve aynı zamanda güçlendiren bir vasi olarak düşünüyorlardı. Ayrıca, antik çağda, bu parmak Marsov olarak adlandırılmıştır - savaş tanrısı adından sonra.

Pratik psikoloji, astrolojiyle birleştiğinde veChiromancy, diyor ki: "halkalı" baş parmağı olan bir adam genellikle agresif ve sıcak tavırlı davranıyor. Oldukça enerjiktir, ancak etkinlik sıklıkla dengesizliğe dönüşür. Diplomatik, buna hoşgörülü değil. Yüzük efendisi, karakterinin eksikliklerini anlar ve ahengi birleştiren bir süsleme yoluyla kendi kişisel yeteneğini etkiler dener. Başaracağını söylemek zor. Ancak daha güçlü seks temsilcisi parmaklarını iki eliyle süsleyecek olursa, şiddet mizacını ciddiye almaya olan arzusu!

Eğer erkeklerle daha çok veya daha az açıksa, o zaman soru,Yani kızın parmağında yüzük var, açık kalıyor. Üzerinde tek bir bakış açısı yoktur, sadece bazı tahminler vardır. Bunlardan biri geleneksel - hepsi aynı eşleşmemiş boyuttadır. dekorasyon harika ve ben giymek istiyorum Evet, eğer o aşağı düşmeyecek hangi parmak, üzerine koymak mantıklıdır. Eksantrik birkaç, ama önemli değil! Özellikle eller güzel olduğunda. Onlara erkeklerin dikkatini çekmemesi bir günahtır!

Profesyoneller aksini söyleyecektir. Lezbiyen kızın büyük parmağındaki halka kimlik işareti olarak kullanılmıştır. Başlatılmamış bir şey fark etmez, ama "kendi" deşifre edilecek ve doğru olarak anlaşılacaktır. Sağ tarafta bir tabanca var - hanımın bir kız arkadaşı var, o bir çiftin içinde ve onunla oldukça mutlu. Solda - kız özgür ve tanışmak için karşı değil!

Ve eğer yüzükleri küçük parmağa koyarsak,o zaman? Ve sonra psikoloji bize bazı sırları ortaya çıkaracak. Bu tür dekorların sanatsal doğa tarafından tercih edildiği ve bohem yaşam tarzına dönüştüğü ortaya çıkmaktadır. Her iki cinsiyetin aktörleri, müzisyenler, moda tasarımcıları, stilistler, sanatçılar, yaratıcı insanlar, olağanüstü insanlar, yaratıcı arayışlarda emilirler. Küçük parmağın üzerindeki halka, potansiyellerini biriktiriyormuş gibi, yetenekleri ortaya çıkarmaya yardımcı olur.

Astroloji ve el falı bu gözlemleri tamamlıyoronların küçük parmağı kişinin merhamete, dahice entrikalara ve narsisizme eğiliminden sorumlu olan Merkür gezegeni ile bağlantılıdır. Ve Merkür yazarları korur (Puşkin'i ve her zaman en küçük parmağında giydiği halkayı hatırlar!), Doktorlar, tüccarlar ve matematikçiler, diplomatlar. Bu nedenle, küçük parmağın üzerindeki süslemeli bir kişi bu özelliklere sahip olabilir veya listelenen mesleklerden birine ait olabilir. Buna ek olarak - kumar işlerine ve aşk işlerine karışmaya meyilli olabilir.

Pratik psikoloji: başparmak üzerinde bir yüzük takarsanızPratik psikoloji: başparmak üzerinde bir yüzük takarsanız

Related news

 • Ağız ve diş bakımı nasıl olmalı
 • Kış Düğünü Fikirleri
 • Okul Gününde Renkli Bir Kahvaltıyla Merhaba’
 • Komik Karikatürler Kadın-Erkek 2
 • Yüzmenin faydaları nelerdir

 • Pratik psikoloji: başparmak üzerinde bir yüzük takarsanız 53

  Pratik psikoloji: başparmak üzerinde bir yüzük takarsanız


  Pratik psikoloji: başparmak üzerinde bir yüzük takarsanız 13

  Pratik psikoloji: başparmak üzerinde bir yüzük takarsanız 21

  Pratik psikoloji: başparmak üzerinde bir yüzük takarsanız 80

  Pratik psikoloji: başparmak üzerinde bir yüzük takarsanız 76

  Pratik psikoloji: başparmak üzerinde bir yüzük takarsanız 22

  Pratik psikoloji: başparmak üzerinde bir yüzük takarsanız 22

  Pratik psikoloji: başparmak üzerinde bir yüzük takarsanız 39

  Pratik psikoloji: başparmak üzerinde bir yüzük takarsanız 90

  Pratik psikoloji: başparmak üzerinde bir yüzük takarsanız 6

  Pratik psikoloji: başparmak üzerinde bir yüzük takarsanız 50

  Pratik psikoloji: başparmak üzerinde bir yüzük takarsanız 51

  Pratik psikoloji: başparmak üzerinde bir yüzük takarsanız 42

  Pratik psikoloji: başparmak üzerinde bir yüzük takarsanız 67

  Pratik psikoloji: başparmak üzerinde bir yüzük takarsanız 73