Popüler Brezilyalı şarkıcı Michel Telo. Ünlü Biyografi 26 26.01.2019, 21:25

Popüler Brezilyalı şarkıcı Michel Telo. Ünlü Biyografi

Güneşli Brezilya'dan şarkılar, eski SSCB topraklarında uzun zamandan beri popüler hale geldi. Aramızdakiler, neşeli bir Lampda'nın ritimleriyle dans etmediler mi, yoksa favori makarenalarını mırıldanıyorlar mı?

Brezilyalı ateş

Yeni yüzyıl bir istisna değildi. Şimdi herkesin dudaklarında ünlü bir "Nossa" şarkısı var. Onun ateşli ritminde ayaklar dans etmeye başlar. Belki de onun basit dürtülerini hiç merak etmeyen bir erkek yoktur.

Bu şarkı dünyaca ünlü şarkıcı Michel Telo tarafından sunuldu. Birkaç yıl önce onun adı belki de sadece anavatanında biliniyordu. Bugün şarkıcı tüm dünyayı biliyor.

michel telo

Michel Telo. biyografi

En erken çocukluktan, geleceğin yıldızı hayalini kurdudünya şöhreti. Çocuk 1981'de sıradan bir Brezilyalı ailede doğdu. Her zaman büyük şarkıcıların şerefine çekildi. Çocuk sahneden korkmuyordu ve en sevdiği işgal şarkı söylüyordu.

Michel Telo müzik kariyerine erkenden başladı. 6 yaşında yerel koro lideri oldu.

Ebeveynler oğluna güçlü bir şekilde destek verdi ve en sevdiği işgaline müdahale etmedi.

10 yaşında genç şarkıcı hayatında kimin olacağını fark etti. Ebeveynler tarafından oğluna doğum gününde bağışladığı akordeon sayesinde oldu.

12 yıllık yaş, üstün zekalıların hayatında geçiştigenç. Bağımsız olarak profesyonel bir müzik grubu oluşturdu ve lideri oldu. İşte Michel Telo yaratıcı yeteneklerini tam olarak ortaya koydu. Sadece grubun sürekli lideri değil, aynı zamanda bir vokalist, bir metin oluşturucu, bir besteci. Grupta, genç çeşitli müzik aletleri çaldı.

16 yaşındayken Michel Telo profesyonel sahneye girdi. Brezilya müzikal grubu Tradicao'nun vokalisti oldu ve sadece şarkıcıya değil dansçıya da yeteneklerini gösterdi.

Grubun bir parçası olarak, müzisyen 10 yıldan fazla çalışmıştır. Bu dönemde, ülkedeki en popüler ve en sevilen besteler gerçekleştirildi.

Michel Tela. biyografi

Yalnız etkinlik

Ancak sanatçı, profesyonel seviyesini geliştirmek için daha fazla büyümesi gerektiğini anladı. Böylece, 2008'in başında müzik grubundan ayrılmaya karar verildi.

Şarkıcının gidişatı Tradicao personeli için acısız bir şekilde geçmedi. Eski ihtişamı iade edilmedi. Müzisyenler grubu yavaş yavaş terk etmeye başladı.

Ve Michel Telo kariyerinin zirvesine başladı. Yazdığı şarkılar sadece kendi ülkelerinde değil, yurt dışında da popülerlik kazanmıştır. Sanatçının bestelerinin neredeyse tamamı ünlü isimler oldu.

Dünya şöhreti

Ancak gerçek popülerlik 2011 yılında şarkıcıya geldi. Bu zamanda ünlü kompozisyon "Ai, Se Eu Te Pego" ortaya çıktı. Bütün dünya yetenekli şarkıcıyı tanıdı.

Şarkı, dünya listelerinde öne çıktı ve güvenle uzun süre orada kaldı. Şarkı için video, video portalı Youtube'da en popüler oldu.

Michel Telo ve ünlü "Nossa" ismi herkesin dudaklarındandı.

Şimdi müzisyen kariyerinin zirvesindedir. Yetenekleri ve yüksek emelleri, kendilerini yeni dünya hitleri olarak tanımlıyor.

Popüler Brezilyalı şarkıcı Michel Telo. Ünlü Biyografigaleriler resim fotograflar Goruntuler

Related news

 • Ünlü oyuncu Yakup Yavru hayatını kaybetti
 • Isısız En Kolay Dalgalı Saç Yapımı-Anlatımlı Video
 • Av bıçaklarının bilenmesi: aletler, bileme açısı. Bir av bıçağını nasıl düzgün bir şekilde keskinleştirirsiniz

 • Popüler Brezilyalı şarkıcı Michel Telo. Ünlü Biyografi 59

  Popüler Brezilyalı şarkıcı Michel Telo. Ünlü Biyografi


  Popüler Brezilyalı şarkıcı Michel Telo. Ünlü Biyografi 20

  Popüler Brezilyalı şarkıcı Michel Telo. Ünlü Biyografi 80

  Popüler Brezilyalı şarkıcı Michel Telo. Ünlü Biyografi 21

  Popüler Brezilyalı şarkıcı Michel Telo. Ünlü Biyografi 34

  Popüler Brezilyalı şarkıcı Michel Telo. Ünlü Biyografi 32

  Popüler Brezilyalı şarkıcı Michel Telo. Ünlü Biyografi 82