Pinosol ilacının analogları. Rus üretiminin benzeri 2019

Pinosol ilacının analogları. Rus üretiminin benzeri 2019
27.06.2019

Pinosol ilacının analogları. Rus üretiminin benzeri 36

"Pinosol" ilacının analogları. Rus üretiminin benzeri

Halen neredeyse her ilaçbir analogla değiştirilebilir. Değiştirmenin mutlak ve akraba olabileceğini söylemeye değer. Birinci tip, hastanın vücudunda tam olarak aynı kompozisyona ve hareketlere sahip olan araçları içerir. Göreceli analog, aynı etkiye sahip, ancak biraz farklı bir bileşime sahip bir ilaçtır. Bu yazıda "Pinosol" ilacı hakkında konuşacağız. İlacın bir analogu dikkatinize sunulacaktır.

pinosol analoğu

Kompozisyon için mutlak bir yedek var mi

İlaç "Pinosol" analogları görecelidir. Bu ilaçların vücuttaki orijinaline benzer bir etkisi vardır. Bununla birlikte, bu ilaçların bileşimi çok farklıdır. Bu tıbbın mutlak analogu henüz mevcut değildir. Yani, aynı kompozisyona sahip bir ilaç bugün mevcut değildir.

"Pinosol" ilacının sprey, damlalar ve merhemler şeklinde bulunması ilginçtir. Yedeklerinin karşılık gelen bir görünüşü vardır. Analogların "Pinosol" tıbbına ne verdiklerini düşünelim.

Rusya'daki pinosol analoğu

Hazırlık "Evkasept"

Bu ilaç bir damla olarak mevcuttur. Orijinal uyuşturucuyla benzerliği, her ikisinin de doğal yağlara dayandığı yönündedir. Bu, nane, köknar ve diğer pek çok yararlı maddeyi içerir. "Evkasept" in analogu olan "Pinosol" uyuşturucu burun pasajlarının mukoza zarlarında anti-inflamatuar ve antiseptik etkiye sahiptir. Enfeksiyonla savaşıyorlar, nefes almayı kolaylaştırıyorlar.

Rusya'daki "Pinosol" benzeri ("Evkasept")hastalara reçete edilmesi daha az olasıdır. Hepsi popülerlik eksikliği yüzünden. Bununla birlikte, etkinliği orijinal kompozisyonundan daha düşük değildir. İlacın özelliği, on günden fazla kullanılmadığı ve alerjik reaksiyonlara eğilimli kişiler için reçete edilmediğidir.

çocuklar için pinosol analogu

İlaç "Pinovit"

Hazırlık "Pinosol" içinde başka ne var (damla)analoglarının Orijinal ilaç için bir sonraki ikame "Pinovit" olarak adlandırılabilir. Bu ilaç ayrıca çam, okaliptüs ve diğer bitkilerin doğal yağları temelinde yapılır. Bu ilacın burun mukozası üzerinde anti-inflamatuar, bakterisidal ve anti-ödem etkisi vardır. "Evkasept" bileşiminin aksine, "Pinovit" bazı bakteri türleri ile savaşabilir. Bu nedenle, antibiyotik almak istemeyen birçok hastaya reçete edilir.

İlaç bir haftadan fazla kullanılmaz. İlacın özel bir özelliği, avucunuzun içinde önceden ısıtılmış olması gerektiğidir. Bu manipülasyon, bileşimi daha akıcı ve kullanışlı hale getirir.

pinosol analogları

"Vix Aktif" bileşimi

İlaç "Pinosol" başka bir analog nedir? Bu ilacı bir ölçüde değiştirmek için "Vicks" bileşimleri olabilir. Benzer bileşenlerden yapılmıştır. Ayrıca bu ilaçlar, tıpta orijinal tıp gibi, merhemler ve burun içinde bir sprey biçimindedir. Topikal ajan, boyun, göğüs ve sırt için uygulanır. Böylece, nefes almayı önemli ölçüde kolaylaştırır, öksürmeyi tedavi eder ve ısıtır. Kullanımının bir özelliği, bileşimin bir sıcaklıkta kullanılamamasıdır. Burun spreyi "Vicks", "Pinosol" den daha az doğal içerik içerir. Bununla birlikte, solunumun kolaylaştırılmasına ve ayrılacak mukus miktarının azaltılmasına yardımcı olur.

Çocuklar için bu "Pinosol" analogu kullanılırsadece iki yıl sonra. Eğer ilacı daha önce kullanırsanız, alerjik reaksiyonlar gelişebilir. Burun "Vicks" için sprey ve sadece altı yıl sonra kullanılabilir. Bu bileşikleri kullanmadan önce bir uzmana danışmaya değer.

Pinosol benzerlerini düşer

İlaç "Rinofluimucil"

İlaç "Pinosol" tuhaflığı,Burundan mukus boşaltımını seyreltebildiğini. Yani mukozal etki, tıbbın bileşenlerinden kaynaklanır. Hasta için aynı ilaç "Rinofluimacil" ilacıdır. Orijinal ilaç için nadiren kullanılır. Ancak, görevde çok iyi. İlaç burun mukozası üzerinde hareket eder ve şişmesini azaltır. Ayrıca pürülan akıntı dahil olmak üzere kalın salgıları seyreltir. Bu nedenle ilaç sinüzit, sinüzit ve diğer patolojiler için reçete edilir.

Bir ilaç kullanmanın bir özelliği,bir yaşın altındaki çocuklara atanmamıştır. Üç yıla kadar aşırı dikkatle kullanılmalıdır. İlaç, üst üste yedi günden fazla bir süre için burun pasajlarına uygulanmamalıdır.

pinosol merhem analogları

Burun için Viferon

"Pinosol" (merhem) analogları nedir? İlaç "Viferon" ilacın yerini alabilir. Vücudun bağışıklık savunmasını artırmaya yardımcı olan nazal bir merhemdir. Bu aracın, analog ile kompozisyonda kesinlikle hiçbir benzerliği olmadığını belirtmek gerekir. Bununla birlikte, aynı zamanda, burun mukozası zarlarına maruz kalmadan dolayı iyileşmeye de katkıda bulunur. İlaç bağışıklık sistemini destekleyen vücutta interferonların üretimini kışkırtır. Sonuç olarak, vücut kendi başına enfeksiyonla baş edebilir.

Bir merhem şeklinde ilaç "Viferon"ve önleyici amaçlar için kullanılır. Virüs ve mikroplar için aşılamaz bir film oluşturur. Bu nedenle, bir kişi patojenik mikroorganizmalardan etkilenmez.

pinosol sprey analogları

Antimikrobiyal ve antibakteriyel bileşikler

Belirgin bir anti-inflamatuar veAntibakteriyel aksiyon ilacı "Pinosol". Aynı etkiyi gösteren bir ilacın bir analogu, Sialor, Protorgol, Isofra, Polidex ve benzerleri arasından seçilebilir. Hepsi iyi antiseptikler. Listelenen ilaçlar bakteriyostatiktir ve büyük dozlarda ve bakterisid etki gösterir. İlk iki ilacın genellikle damla şeklinde verildiği belirtilmelidir. Oysa son formülasyonlar bir sprey formuna sahiptir. İki yaşın altındaki çocukların, nazal geçitlere ilaç püskürtmesine izin verilmez.

Antibakteriyel ve antimikrobiyal ikameler "Pinosol" sadece bir doktora danışıldıktan sonra kullanılmalıdır. Aksi halde, etkisiz ve yanlış tedavi olasılığı yüksektir.

Vazokonstriktif bileşimler

"Pinosol" kullanamazsanız (sprey),Vasoconstrictor ilaçlar arasında analoglar seçilebilir. Bu ilaçlar arasında "Vibrocil", "Nazivin", "Tizin" ve daha birçokları bulunur. Pek çok hastanın alerjik reaksiyon geliştirdiği doğal yağların bileşiminde yoktur. Bununla birlikte, ilaç damarların daralmasına ve diğer aktif maddelere bağlı nefes alma rahatlamasına katkıda bulunur.

Bu tür ikame kullanımının bir özelliğibir haftadan fazla kullanılmamalıdırlar. Bu uzun süreli tedavi komplikasyonlara neden olabilir. Orijinali, sadece doktorunuza danıştıktan sonra bu gibi yollarla değiştirin.

Bağışıklığı arttıran ilaçlar

İlaç "Pinosol" çok eşsizilaç. Kompozisyonun temel doğal yağlarına girerek, bağışıklığı güçlendirmeye ve vücudun direncini artırmaya katkıda bulunur. Irs 19, Grippferon, Derinat ve diğerleri aynı eyleme sahipler. Diğer özelliklerde bu ilaçların orijinal ilacın yerini tutamayacağını belirtmek gerekir. Bununla birlikte, kuşkusuz avantajları, antiviral aktiviteye sahip olmalarıdır.

Bu ilaçları oldukça iyi kullanabilirsinuzun bir zaman. Ayrıca önleyici amaçlar için kullanılırlar. İlaçların karmaşık kullanımı mümkündür. Bununla birlikte, her durumda şema seçilmelidir. Kabul edilemez ilaçların bağımsız kombinasyonu.

Sonuç

Şimdi ilacı ne değiştirebileceğini biliyorsun."Pinosol." İlacın analogları makalede açıklanmıştır. Mutlak bir ikame olabilecek herhangi bir ilacın olmadığını unutmayın. Bazı durumlarda, ilacın "Pinosol" kullanımından, etkiyi elde etmek için birkaç formülasyonun aynı anda kullanılması gerekir. Bir analogun doğru seçimi için lütfen uzmanlarla iletişime geçin.

Pinosol ilacının analogları. Rus üretiminin benzeri 2019

Pinosol ilacının analogları. Rus üretiminin benzeri 2019

Related news

 • Kapı Kapanmasını Önlemek İçin Örgü Fikri
 • Zeytinli Poğaça Tarifi Videosu
 • Ali Akbar Moradi Erdal Erzincan Kayhan Kalhor Ulaş Özd
 • Kendinizle yapışkan duvar kağıdı: pratik ipuçları
 • 3. Lig maçında 33 bin kişilik stat doldu

 • Pinosol ilacının analogları. Rus üretiminin benzeri 45

  Pinosol ilacının analogları. Rus üretiminin benzeri


  Pinosol ilacının analogları. Rus üretiminin benzeri 62

  Pinosol ilacının analogları. Rus üretiminin benzeri 90

  Pinosol ilacının analogları. Rus üretiminin benzeri 66

  Pinosol ilacının analogları. Rus üretiminin benzeri 32

  Pinosol ilacının analogları. Rus üretiminin benzeri 100

  Pinosol ilacının analogları. Rus üretiminin benzeri 56

  Pinosol ilacının analogları. Rus üretiminin benzeri 85

  Pinosol ilacının analogları. Rus üretiminin benzeri 37

  Pinosol ilacının analogları. Rus üretiminin benzeri 63

  Pinosol ilacının analogları. Rus üretiminin benzeri 45

  Pinosol ilacının analogları. Rus üretiminin benzeri 28

  Pinosol ilacının analogları. Rus üretiminin benzeri 2

  Pinosol ilacının analogları. Rus üretiminin benzeri 52