Pervomayskaya Cafe Lakomka: adres, fotoğraf, menü, yorumlar 2019

Pervomayskaya Cafe Lakomka: adres, fotoğraf, menü, yorumlar 2019

Pervomayskaya Cafe Lakomka: adres, fotoğraf, menü, yorumlar 33 22.02.2019, 07:57

Pervomayskaya Cafe "Lakomka": adres, fotoğraf, menü, yorumlar

Sermayenin en eski semtlerinden birinde bulunurHarika bir tatlı ismi olan rahat bir kafe. Bu Pervomayskaya sokağındaki kafe "Lakomka" dır. İlk bakışta, sadece tatlı yemeklerin servis edildiği görünebilir ve bu açıkça çikolata ve un ürünlerinin sevdikleri gibi. Ama gerçekten öyle mi? Burada ilginç mi? Hangi mutfak çalışır? Ve farklı yaşlardaki ziyaretçiler için ne kadar rahat?

Mayıs günü masa düzeni üzerinde kafe gourmand

Pervomaiskaya Caddesi'ndeki kafe "Lakomka" nın adresi nedir?

Şaşırtıcı bir şekilde bulunan kafe "Lakomka"HLW ilçesinde yer almaktadır. Adresi: Pervomayskaya Caddesi (5. Parkovaya), 47/19, birinci kat. Ön verilere göre, 12'den 12'ye kadar her gün açıktır. Ama Pervomayskaya üzerinde "Lakomka" cafe'ye nasıl gidilir?

Buraya gelebilmek için güvenli bir şekilde"Pervomaiskaya" metro istasyonunda çıkın. Kafeden uzak olmayan bir mobilya stüdyosu Mr. Kapılar ve kukla tiyatrosu. İşte minibüs numaralarına git: 322m ve 272m. Bölgeye toplu taşıma da sürmek. Mesela tiyatroya 34 numaralı otobüsle veya 22 numaralı troleybüs ile ulaşabilirsiniz. Ve tiyatro binasından yaklaşık 30 metre yürümeye bırakılacaktır.

Kafenin kendisi hakkında birkaç kelime

Pervomaiskaya (Izmailovo bölgesinde) Cafe "Lakomka"sadece ismi değil baştan çıkarır. Binanın kendisi dikkat çekicidir. Bu, Moskova'nın yoğun nüfuslu bir bölgesinde bulunan müstakil bir yapıdır. Görme, bina küçüktür. Ancak ziyaretçilerin hikayelerine göre çok geniş ve ferahtır. Daha fazla ayrıntı, daha sonra tartışılacaktır.

Bina ve bina özelliklerinin tanımı

Bina klasik tarzda inşa edilmiş vesüslü sütunlar veya duvar halıları içerir. Dışarıdan, bir bölümün bir giriş olduğu ve diğer ikisinin de kanatları düzleştirdiği bir uçağa benziyor. Yani giriş tam olarak ortada.

Binanın diğer bölümlerinin aksine, etkileyiciileriye doğru, genel arka plandan ayırt eder. Birçok ziyaretçiye göre, bu inşaat basit ve anlaşılabilir. Hemen görülebileceği için uzun süre girdi aramak zorunda değildir. En azından hiç kimse, Pervomaiskaya'daki "Lakomka" adlı kafeye yapılan ilk ziyaretten rahatsız olmaz. Binanın tanımı, bu kurumun ilk ziyaretinde ne kadar hızlı gidebileceğinizi anlamanıza olanak tanır.

Mayıs günü café gurme nasıl gidilir?

Dış tasarımın ayırt edici özellikleri

Ziyaretçilerin hikayelerine göre, burada olanlarİlk kez, kesinlikle geçmiyor. Bina oldukça belirgindir. Merkezi girişin üstünde bir tabela "Gourmand" var. Diğer iki tarafta yazıtlar "City Cafe" vardır. Yani bu caddenin aynı şehir cafe "Lakomka" olduğunu ortaya çıkıyor. Aradığın Pervomaiskaya.

Bu kafenin ayırt edici bir özelliğiBüyük ve geniş bir salon, masa ve hatta bar sayacı görebileceğiniz büyük vitray pencereler. Sokak kenarındaki kafeler, doğal yeşil tarlalara sahip muhteşem dikdörtgen vazolarla çevrilidir. Kafeye girişten çok uzak olmayan, nefesinizi tutabileceğiniz ve arkadaşlarınızla akrabalarınızı bekleyeceğiniz küçük bir dükkan. Ve sonra sadece içeri girip uygun bir masa seçmelisin.

Mayıs günü adresinde cafe gourmand

İçinde kafe ve bar dekorasyonu

Pervomaiskaya'daki "Lakomka" kafedebu bilgiyi doğrular) dışarıdan daha az ilginç değildir. Bu çekici tasarımlı geniş bir odadır. Renk aralığı kum, kahverengi ve kırmızı tonları hakimdir. Örneğin, kum renginde, masa örtüleri, tavan ve duvarlar, ve kırmızı renkli kolye lambaları, yumuşak döşemeli sandalyeler ve sandalyeler ve bazı dekor unsurları sunulmaktadır.

"Gel ve şaşıracaksın"

Görgü tanıklarına göre, barın içinde çokcaddeden daha çekici. “Sen buna gir ve hayret ediyorsun” diyorlar. Girişten hemen sonra keyifli bir yumuşak kanepe, yüksek kat vazoları ile rahat bir salon bulacaksınız.

Dar ve aynı anda çekici hale getirmeışık, kutsal olmayan gizem koridoru, hafif bir yaldızla oyulmuş bir kıvırcık çerçeve içinde büyük bir ayna ile kısaca kalabilirsiniz. Karşısında başka bir kanepe var. Hall'a çıkmadan önce bir şeyler koyabilir ve kendinizi sıraya koyabilirsiniz.

Mayıs günü fotoğraf üzerinde cafe gourmand

Tesislerin iyi imarlanması

Cafe "Lakomka" etrafında yolculuk devamPervomaiskaya, salona pürüzsüz hareket ediyor. Görsel olarak, birkaç serbest bölgeye ayrılmıştır. Bunlardan biri bar alanında yer almaktadır. Gözlerden uzak buluşmalar için tasarlanmış yüksek sandalyeler vardır. Sandalyenin altındaki mobil mekanizma sayesinde, üzerinde oturan insanlar kolayca dönüp büyük bir plazma TV izleyebilir veya müzik dinleyebilirler.

İç kısımdaki ikinci bölge, çubuğun yanındadır. Bu, 2 ila 4 kişi kapasiteli küçük masaların bulunduğu ana salondur. Bunların yanında, kırmızı renkli rahat kanepeler ile donatılmış büyük masalar da bulunmaktadır.

Pervomayskaya üzerinde "Lakomka" kafede üçüncü bölgeSokak, küçük bir dekoratif masala bölünmüştür. Burası bir müzik köşesini andırıyor, çünkü hoparlörleri, bir müzik merkezi ve bir televizyon seti var.

Bu bölgenin eğlence amaçlı olduğunu söylüyorlar.Müzisyenler müzisyenler ile memnun oldum. Kullanıcılara göre, haftada sadece üç gün kafe ziyaret ediyorlar: Perşembe, cuma ve cumartesi. Canlı performanslarını duymak istiyorsanız, buraya 7'den 11'e kadar geliniz. Aynı zamanda, bu günlerde, tercihen önceden bir masa siparişi vermek için Mayıs Günü'nü "Lakomka" kafesini ziyaret etmek. Aksi takdirde, küçük bir doğaçlama sahnesinin yakınında bir yer bırakmadan kalma riskini üstlenirsiniz.

Mayıs günü, Cafe gourmand Açıklama

İkinci bar odasının kısa açıklaması

Dikkate alınabilecek ana salonun yanı sıracaddeden bile, binada başka bir oda var. Bir odadan diğerine, kavisli bölümlere sahip ahşap bir çit şeklindeki güzel bir geçişle ayrılması ilginçtir. Görgü tanıklarına göre merdiven açıklığına benziyor. Bu tuhaf çitin içinde büyük bir kristal avize var. Tiyatrolarda olduğu gibi kesinlikle devasa değil, ama çok etkileyici görünüyor.

Çitin bir tarafında aşağı doğru adımlar var vediğer tarafta - büyük ve yumuşak bir koltuk. Burada gevşeyip ruh eşini bekleyebilir, püskürtüp püskürten ya da saçlarını düzeltmek için. Bu çitle çevrili sitenin arkasında ikinci küçük salon var. Ancak burada sandalyeleri olan masalardan daha fazla kanepe var. Odada ayrıca duvarda iki büyük TV vardır ve her iki tarafta da sokağın muhteşem manzarasını sunmaktadır.

Mayıs günü sokakta kafe gourmand

Ziyafet salonunun tanımı

Doğaçlama bir merdivene dönüşkısa bir merdiven açabilirsiniz. Nereye gidiyor? Anlaşıldığı üzere, pürüzsüz ve düzgün adımlar büyük ziyafet salonu yol açar. Bu çok yer vardır, dekoratif bir şömine, kanepe alanı, tablolar, orada mektup "G", büyük bir kütüphane, sandalye ve TV koydu. Toplamda bu salon 30-40 kişi için tasarlanmıştır.

Kullanıcılara göre, bu odakutlamalar, bayram organizasyonu ve gürültülü bayramlar için daha uygundur. Büyük şirketler, örneğin, şirket için toplanırlar. Burada doğum günleri ve düğünler düzenleniyor. Müzisyenleri davet etme fırsatı var.

 şehir cafe gourmand sokak Mayıs günü

İlk tarihlerin sevgilileri için gizlilik ve samimiyet

Ziyafet ve ortak salon ve bara ek olarak,Pervomayskaya üzerinde "Lakomka" kafede sayısız yorum göre, ayrılık için ayrı kabinler vardır. Çok azlar, ancak iletişim için çok rahat ve mükemmel bir şekilde düzenlenmişler.

Bu odaların içinde küçük bir masa veiki mini kanepe. Ziyaretçiler, samimi bir atmosfer yaratmak için büyük ve zarif perdeleri her zaman çekebileceğinizi söylüyor. Ve tüm bunlar göze batmayan fon müziğinin arka planına karşı. Bazı ziyaretçilere göre, bu kafe bu küçük ama çok rahat odalar tarafından hatırlandı. Onlara göre ilk toplantıda onlar oldu. Diğerleri, çoğunlukla kadınlar, içlerinde ikinci yarısını ilk kez karşıladıklarını söylüyorlar.

Resmi site hakkında kısaca

Cafelakomka organizasyonunun resmi web sitesi dolugüzel ve çok gerçekçi fotoğraflar. Kurumun mevcut tüm salonlarını temsil eder ve ayrıca odanın tasarımının özelliklerini de göz önünde bulundurabilirsiniz. Burada ayrıca, bu bara ait tüm tılsımları değerlendirmenize ve kişisel olarak ziyaret etmenize izin vermeden binanın sanal turunu da yapabilirsiniz.

Yerel menü ne kadar zengin?

Cafe "Lakomka" menüsüne dikkatPervomaiskaya, Rus ve Avrupa mutfağı yemeklerinin hakim olduğu unutulmamalıdır. İçinde domuz eti, kuzu eti, sığır eti, kümes hayvanları ve balıktan sıcak yemekler bulacaksınız. Kolay bir atıştırmalık için geleneksel yemekler vardır. Bu amaçlar için, sandviçler ve kokulu İtalyan pizzası mükemmeldir.

Dost canlısı toplantıların hayranları, et ve sosis artıkları şeklinde hafif atıştırmalıklardan hoşlanırlar. Peynir tadı püskürüğünün tahmin edilmesi için, ceviz, bal ve peynirle çeşitlendirilmiş sipariş verilebilir.

Vejetaryen menüsü hayranları, cafe "Lakomka"Mayıs günü sebze dilimli, vitamin salataları ve ızgarada çok fazla yemek sunuyor. Örneğin, iştah açıcı beyaz peynirle dolu payetlere sarılmış patlıcanlar olabilir. Çok çeşitli salatalar, herhangi birinin başına dönecek. Böylece, kerevit boynu, taze salatalık, limon ve siyah zeytin, karides salatası ve avokado, füme yılan balığı ile Korece havuç havuç ile muhteşem bir deniz karışımı olabilir. Ya da her zaman, örneğin, "kürk palto altında ringa balığı", "Sezar" ve diğerleri gibi daha geleneksel salataları seçebilirsiniz.

Her zamanki menüde ne göreceksiniz?

Birçok benzer kurumda olduğu gibi, bu kafedeki menü geleneksel olarak iki bölüme ayrılmıştır: sıradan ve ziyafet. İlk listede aşağıdaki yemekleri bulacaksınız:

 1. Farklı malzemelerle salatalar.
 2. Sıcak ve soğuk aperatifler.
 3. İlk dersler ve yan yemekler.
 4. Et ve balık yemekleri.
 5. Tatlılar.

İkinci listede sadece salataları göremezsiniz.az sayıda insan için tasarlanmış, aynı zamanda büyük şirketler için sadece büyük yemekler. Mesela, süt dolgulu bir domuz yavrusu, ızgara sebzeli kuzu filetosu, şiş kebabı, tavuk, balık veya et çeşitleri sipariş etmek gerçekten mümkün.

Ofis çalışanları için kolaylık

Lakomka'nın çalışanlarına göre, çok dikkatli oldularofis çalışanları da dahil olmak üzere tüm ziyaretçileri hakkında. Onlar için mutfak her gün çalışıyor. Aşçılar, tam öğle yemeği veya iş yemekleri hazırlamaktan mutluluk duyarlar.

Ön verilere göre, böyle bir öğle yemeğiBeş tabaktan oluşur. Ziyaretçilerin seçiminde üç çeşit salata, iki çeşit ilk ve üç - sıcak yemekler sunulmaktadır. Buna ek olarak, her müşteri aynı gün içinde usta fırıncılar tarafından pişirilen kokulu çörekler ve ekmekleri alır. Ve tüm bu çeşitliliği ve karnınız için bir ziyafeti, mevsim meyveleri ve meyvelerden çay veya kompostoyla içebilirsiniz.

Barda ne seversin?

Ziyaretçilerin hikayelerine göre, tamamen memnunlarBu kurumun menüsü. İlk olarak, sadece yemeklerin isimlerini değil, aynı zamanda içerdiği tüm bileşenleri de gösterir. Ayrıca, menüde renkli fotoğraflar var. Bu, sipariş edilen yemeğin görsel olarak ne kadar çekici olacağını değerlendirmenizi sağlar.

Kullanıcılara göre cafe ziyaretçileri, oldukça% 10 ve% 20'lik bir indirim bekleyebilir. İlk durumda, böyle bir indirim doğum günü ve ikinci öğrencilerde hak kazanabilir. Diğer ziyaretçiler, çeşitli etkinliklerde, örneğin, kurumsal partilerin, kendi alkollü içeceklerini getirmelerine izin verildiğini vurguluyor. Ancak, önceden müzakere etmeye değer. Yine de diğerleri elverişli otopark, kibar garsonlar ve çok çeşitli yemekler var. Onlara göre, bu kafede gerçekten iyi ve çok pahalı değil.

Tatlı sevenler için tatil

Kafeterya menüsü muhteşem tatlı yemeklere sahiptir.tatlılar. Görgü tanıklarına göre, bu farklı yaşlardan sevgililer için gerçek bir şarkıdır. Ve elbette, şekerleme ürünlerinin tüm lezzetleri çocuklarınız tarafından takdir edilecektir. Örneğin, çoğu panna cotta denilen inanılmaz güzel ve lezzetli bir yemek gibi olacak. Sulu tutku meyvesi ile özel bir tarife göre yapılan kokulu vanilya sosu ile hazırlanır.

Ziyaretçilerin söylediği gibi, bu kurumda çok şey varlezzetli ve çeşitli tatlılar, örneğin, cheesecakes, renkli sorbe, dondurma. Elma, tatlı nuga ve dondurma, lezzetli tiramisu ile bir strudel vardır. Hamur işlerine ve yağsız ve iştah açıcı çikolataya sahip inanılmaz çikolata fondülerine özellikle dikkat edilmelidir.

Başka bir deyişle, Lakomka iyi mutfağı ve inanılmaz tatlılar ile rahat bir kafe. Ancak asıl mesele, buradaki fiyatların kabul edilebilir olması ve kurumun kendisi şehrin merkezinde yer almasıdır.

Pervomayskaya Cafe Lakomka: adres, fotoğraf, menü, yorumlar 2019

Pervomayskaya Cafe Lakomka: adres, fotoğraf, menü, yorumlar 2019

Related news

 • Spor Tarihinden 11 İlginç Anekdot
 • Bir Kaşıkla Kırışıklıklardan Kurtulun
 • Cilt Bakımında Pirinç Mucizesi
 • Sochi et paketleme tesisi: üretim tarihi, tanımı ve yorumları
 • Hangi ürünler metabolizmayı kırar
 • Raster grafikler. Raster grafik formatları. Raster grafiklerin dezavantajları

 • Pervomayskaya Cafe Lakomka: adres, fotoğraf, menü, yorumlar 45

  Pervomayskaya Cafe Lakomka: adres, fotoğraf, menü, yorumlar


  Pervomayskaya Cafe Lakomka: adres, fotoğraf, menü, yorumlar 79

  Pervomayskaya Cafe Lakomka: adres, fotoğraf, menü, yorumlar 8

  Pervomayskaya Cafe Lakomka: adres, fotoğraf, menü, yorumlar 41

  Pervomayskaya Cafe Lakomka: adres, fotoğraf, menü, yorumlar 73

  Pervomayskaya Cafe Lakomka: adres, fotoğraf, menü, yorumlar 94

  Pervomayskaya Cafe Lakomka: adres, fotoğraf, menü, yorumlar 25

  Pervomayskaya Cafe Lakomka: adres, fotoğraf, menü, yorumlar 96

  Pervomayskaya Cafe Lakomka: adres, fotoğraf, menü, yorumlar 56

  Pervomayskaya Cafe Lakomka: adres, fotoğraf, menü, yorumlar 41

  Pervomayskaya Cafe Lakomka: adres, fotoğraf, menü, yorumlar 62

  Pervomayskaya Cafe Lakomka: adres, fotoğraf, menü, yorumlar 87

  Pervomayskaya Cafe Lakomka: adres, fotoğraf, menü, yorumlar 19