Perili Ev Kaçış: Ayrıntılı pasaj 2019

Perili Ev Kaçış: Ayrıntılı pasaj 2019

Perili Ev Kaçış: Ayrıntılı pasaj 23 16.02.2019, 21:02

Perili Ev Kaçış: Ayrıntılı pasaj

Özellikle oyun türündeki bulmacalar arasındaharika bir hikaye ve ilginç misyonlar Haunted House Escape ile öne çıkıyor. Bu projenin geçişi banal anahtar kombinasyonları ile sınırlı değildir. Burada, mantıksal bilgi, bulmaca çözme ve çevresindeki nesneler üzerinde dikkat konsantre uygulama gereklidir. Herhangi bir kullanıcının yardıma ihtiyacı olabileceği için, hayaletler macera sırasında sürekli müdahale edecektir.

Oyunun Tanımı

Oyuncular oybirliğiyle mantıksal oyunlar kategorisinden Perili Ev Kaçışını söylerler. Arsayı aktarmak, düşünmek için mükemmel bir ısınma sağlar ve çok zaman almaz.perili ev kaçışı Oyun mobil platformlara yüklenir vebirkaç saatlik bir kampanyaya sahip. Kahraman, bir evin tüm sırlarını hayaletlerle öğrenmek ve inanılmaz bir sır öğrenmektir. Toplum bu doğaüstü varlıklara inanmıyor ve bu nedenle kanıt toplamak ve hayatta kalmak gerekiyor. Bu, müzikçaların temel görevidir. Ev kendi hayatını yaşıyor gibi görünüyor ve sadece sırlarını bırakmak zorunda kalmayacak.

Başlangıcı

Oyunun geçiş başında Escape Perili Evtüm maceraların geçeceği evin önünü açacak. Envantere bakın, kapının anahtar yerini gösteren bir kartın ve kartın ortaya çıkması. Sırt çantası sadece nesneleri saklamakla kalmayıp aynı zamanda onları bir araya getirerek daha ayrıntılı düşünmeyi ve bölmeyi ve seçmeyi sağlar.perili ev kaçmak Harita, mezar taşının yakınındaki yeri gösteriyor, duruyorToplama ve toplama öğeleri uygulayın. Ön girişte yol bir iskelet tarafından engellenecek, bu yüzden yan taraftan gidin. Koridorda, envantere götürülmesi gereken bir bıçak bulunur. Bir sonraki odanın tabanında tel kesicileri alıp sağa dönün. Burada kombinasyon kilidiyle ampulün altındaki ampulü açmanız ve şifreyi girmeniz gerekir 274. Bir bando şeridi almak için kapıyı açın ve ayrıca zeminde bilinmeyen bir madde bulunan bir balon unutma. Sonra, bıçağı seçin, üst raftaki kuklayı kesin ve anahtarı alın. Zinciri bir pense ile kesin ve envantere bir merdiven koyun. Sonraki Kaçış Perili Ev Windows Phone (bu makalede anlatılan pasaj) alınan ürünlerin kullanımını sağlar. Merdiveni merdiven altına koyun ve tavan arasına çıkın. Silahı ve eksik parçayı alıp, birleşin ve kilitli odadaki canavarı öldürün (karta bakın, envanterdeki anahtara bakın).kaçmış perili ev pencereleri telefon

İkinci aşama

Perili Ev Kaçmak görev geçişi © InfoSUM.net Tüm hakları saklıdır.Sizi bir çıkmaza sokmayın, bir canavarla odada bir sandalye ve bir sürü ot alın. Çatı katında, sağa dönün, iskeleti bir balonla dondurun, bir kitap ve bir video kaset seçin. Bir sandalyeyi kırarsan, bir iskelet ve panolar alırsın. İlk önce merkezdeki kapıyı uygulayın ve kasadan kırık bir tel gördüğünüz tuvalete girin. Elektrik bandını uygulayın ve kolu da değiştirin ve taşı alın. TV'deki videokaset, müzikçaları bir çok odayla başka bir odaya aktaracaktır. Kasadan gelen şifre 14582437'dir ve içinde pentagram ve saat bulunan anahtardır. Ampulü sökün ve kandaki yaprağı alın ve bir TV ile geri dönün. Günce oyuncunun tarifini gösterecektir: tahtalar, saman ve çakmaktaşı taştan gelen bir kıvılcım ateş verecek. Kalan iskeletle birlikte odaya gidin ve Oyunu Escape Haunted House'dan geçirerek doğrudan kurt-bekçiye gideceksiniz. Kuleye tırmanmak için merdivenleri kaldırın. Bir okçu, kartuş seçin ve şeytani hayvanı öldür. Çekmecelerin gövdesindeki kod 9743'tür ve duvardaki saatten itibaren yüzüğü alınız. Bir çekiç ve dişli 1010 ile üst rafta kodlayın. Tavanın ilk odasında, yukarıda bahsedilen reçetesindeki şöminenin üzerinde bir ateş oluşturun. Fire, Haunted House Escape'de yeni eşyalar bulacak. Başka bulmacaların geçişi tamamen kullanıcının dikkatine ve bulunan nesnelerin uygulanmasını aramaya bağlı olmasına bağlıdır.kaçan perili ev 2

Sonuç

Bu türün oyunu bir dizi ipucu,üzerinde dikkat edilmesi gereken bir husustur. Bir nesne bölünebilirse, daha sonra parçalarına ihtiyaç duyulacaktır. Silahlar yüklenmeli ve sadece düşmanlarda kullanılmalıdır. Saldırmazlar, ancak daha fazla geçmesine izin vermezler. Eğer bir şey alırsanız, o zaman gelecekte kesinlikle onun uygulamasını bulacaktır. Örneğin, bir pentagram içeren bir anahtar, aynı kalıba sahip bir kilidi açar. Bu durumda, yıldız işaretleri bir sıra halinde olmalı ve birkaç kez kaydırılması gerekecektir. Herhangi bir yerin sırları vardır ve hangisini uygulayacağınızı bilmiyorsanız, sırayla doğru olanları deneyin. İlk bölümün çok popüler hale geldiğini ve geliştiricilerin bir netice yayınladığını belirtmek gerekir. Oyunun Passage Perili Ev 2 farklı yüksek karmaşıklık olduğunu Escape, ama mantıklı düşünmenin taraftarlar arasında aynı ilgiyi neden olur.

Perili Ev Kaçış: Ayrıntılı pasaj 2019

Perili Ev Kaçış: Ayrıntılı pasaj 2019

Related news

 • Yerli Dizi Haber, Yorum, AraÅtÄrma
 • Erdal Özyağcılar: En rahatsız olduğum konu zamlar
 • Bağımsız cihaz: cihaz, tipleri, özellikleri, çizimler
 • Alt katta bir yatak ile çatı katına. Çocuk odası mobilyaları
 • 7 Farklı Doğal Karışımla Sivilcelerinizden Kurtulma Yolları

 • Perili Ev Kaçış: Ayrıntılı pasaj 39

  Perili Ev Kaçış: Ayrıntılı pasaj


  Perili Ev Kaçış: Ayrıntılı pasaj 97

  Perili Ev Kaçış: Ayrıntılı pasaj 58

  Perili Ev Kaçış: Ayrıntılı pasaj 87

  Perili Ev Kaçış: Ayrıntılı pasaj 75

  Perili Ev Kaçış: Ayrıntılı pasaj 29

  Perili Ev Kaçış: Ayrıntılı pasaj 4

  Perili Ev Kaçış: Ayrıntılı pasaj 44

  Perili Ev Kaçış: Ayrıntılı pasaj 9

  Perili Ev Kaçış: Ayrıntılı pasaj 99

  Perili Ev Kaçış: Ayrıntılı pasaj 24

  Perili Ev Kaçış: Ayrıntılı pasaj 66

  Perili Ev Kaçış: Ayrıntılı pasaj 98