Parlak bir streç tavan nasıl yıkılır Ana temizlik kuralları 2019

Parlak bir streç tavan nasıl yıkılır Ana temizlik kuralları 2019

Parlak bir streç tavan nasıl yıkılır Ana temizlik kuralları 54 19.02.2019, 13:45

Parlak bir streç tavan nasıl yıkılır? Ana temizlik kuralları

Güzel, şık, modern, gerektirmeyenÖzel bakım streç tavanı birçok vatandaşın kalbini kazandı. Bugün şehir apartmanlarında, kır evlerinde, ofislerde görülebilir. Parlak tavanlar, parlak renkler ve ilginç desenler ile dikkat çekicidir. Sarıya dönmezler, çatlamazlar, toz toplayıcı değildirler. Doğru, zamanla biraz donuklaşabilirler, orijinal parlaklıklarını kaybedebilirler, ancak düzeltilmesi kolaydır. Bu mucizenin sahipleri parlak streç tavanı nasıl yıkayacakları sorusuyla ilgileniyorlar, çünkü çok hassastır, bu yüzden hassas bir tedavi gerektirir. Bazı kurallar var, onları düşüneceğiz.

Bir streç tavanı yıkamaktan mı?

parlak streç tavan nasıl yıkarEski parıltıyı geri yüklemek ıslak temizlemeye yardımcı olacaktır. Tüm fırçalar, sert paçavralar derhal elimine edilir, çünkü narin tuvalleri bozabilirler. Kaba malzeme parlaklığı çizer, deforme eder ve bazı durumlarda bile yırtılabilir. Germe tavanlarını sadece yumuşak bir süngerle yıkayabilirsiniz. Önceden, bir sabun çözeltisine batırılmış olmalı, ancak filmde bir boşanma bırakmamaya çalışın, çünkü yıkamak için çok uygun değildirler. Tavanı kaynak, hafif dairesel hareketlere doğru yıkayın.

Temizlik maddesi

Parlak streç tavanı yıkadıktan önce,Halkaları ve bilezikleri kendinizden çıkarmanız, böylece onları yanlışlıkla yumuşak bir film kaplamasıyla yakalamamanız gerekir. Bazı tozlar ve spreyler parlamayı bozabileceğinden, deterjan seçimine tüm sorumluluklarla yaklaşılmalıdır. Katı parçacıklara sahip kremler, soda derhal bir kenara atılmalı, çünkü bunlar filmi çizecektir.streç tavanları yıkamak nasıl

Ile temizlik maddeleri kullanmayınaşındırıcı katkılar. Özel bir sprey almak en iyisidir, tavan yüzeyini özenle temizler ve mekanik etkiyi en aza indirir. Hasat sırasında parlaklığın bozulma olasılığı sıfıra düşürülür. Streç tavanın temizliği ile cam temizleyici mükemmel bir uyum sağlar. Amonyak bileşiminde yer almak, boşanma bırakmamaya izin verir.

Bir deterjan nasıl seçilir?

Parlak tavanı yıkamak için bir ürün seçmek,Her zaman kendi kompozisyonuna dikkat etmeliyiz. İdeal şekilde pürüzsüz bir yüzeye zarar verebilen aseton içermemelidir. Bu çalışma için tasarladığım özel cilalarım ile streç tavan. Şüpheli araçlar satın almamaları daha iyidir, çünkü bunlar öngörülemeyen sonuçlara yol açabilir: kırışıklıkların, yumuşatmanın, renklenmenin, renklenmenin vb. Görülmesi. Şüphe durumunda ilaç denenmelidir. Bunu yapmak için, parlak streç tavanı yıkadığınızdan önce, en az görünen yerde yüzeyinde ilacın bir damla uygulamanız gerekir. 10 dakika içinde sonuç görünür olacaktır.gerilmiş tavan

Parlak bir streç tavan nasıl yıkılır?

Dikkatli ve gereksiz hareket etmek gereklidir.basıncı. Bazı parlak tavan imalatçıları vakumlu olmalarını tavsiye ederler, ancak risk almamak daha iyidir (aniden montajcılar filmi sıkıca sabitlemezler), ancak bir çırpma teli veya yumuşak bir bezle oluşan ağı çıkarırlar. Film anti-statik bir kaplamaya sahiptir, itici tozdur, bu nedenle sık sık temizlik gerektirmez.

Gözlenen tavanlar nasıl gerilir?renk kaybı, donukluk? Önce yüzeyi bir kağıt havlu veya süet bir bezle ovuşturmayı denemeniz gerekir. Bu yöntem yardımcı olmazsa,% 10 alkollü amonyak çözeltisi kullanmalısınız, eski boyaları bir anlığına geri kazanacak ve parlaklık verecektir.

Bazen onarım sırasında olurTavan çok kirli ve özel spreylerle yıkanamaz. Bu durumda, normal yıkama tozunu kullanmalısınız, sadece su içinde tamamen çözülmelidir, böylece film kaplamasına zarar verebilecek katı parçacıklar kalmamalıdır. Çok kirli alanlar hafif hareketlerle hafifçe silinmeli ve daha sonra sabunlu lekelerle yıkanmalı ve kuru olarak silinmelidir.tavanları gerebilir

Germe tavanların bakımı için ipuçları

Parlak kaplama yıkamak için en kolayAlkol içeren çözümler, çünkü onlar sabun boşanmalarını bırakmazlar ve saniyeler içinde en ciddi kirliliği bile yıkarlar. Temizleme ile hızlı bir şekilde bitirmek için +30 veya + 40 ° C'lik bir sıcaklığa kadar ısıtılmış sulu bir çözelti kullanmalısınız, böylece kir çok daha çabuk yıkanır.

Şimdi streç tavanları nasıl yıkayacağını biliyorsun. Yukarıdaki yöntemlerin tümü, uzun süre parlak bir kaplama için orijinal şık görünümünü korumanıza yardımcı olacaktır. Bakım ipuçları hem film üreticileri hem de özel spreyler, kremler ve solüsyon üreticileri tarafından sağlanmaktadır. Az bilinen ilaçlar ile risk almayın ve denemeyin, çünkü bunlar sadece tavanın rengini değiştirmekle kalmaz, aynı zamanda onu tanımanın ötesine de bozabilirler. Parlak kaplamayı, basınçsız, mekanik veya kimyasal hasarlardan kaçınarak çok dikkatli bir şekilde yıkayın. Bu şekilde favori streç tavanınızın çalışma ömrünü uzatabilirsiniz.

Parlak bir streç tavan nasıl yıkılır Ana temizlik kuralları 2019

Parlak bir streç tavan nasıl yıkılır Ana temizlik kuralları 2019

Related news

 • Yoğurtlu Tarator Videosu
 • Hamarat Minikten Yumurta Kırma Dersi
 • Kadınlar Viagra İçerse
 • Bacardi Mojito Nasıl İçilir
 • Sigarayı Bıraktıktan Sonra Vücutta Görülen Değişiklikler
 • Duymayan Kalmasın Sezon Finali 8 Haziran 2019-2020-2020 izle

 • Parlak bir streç tavan nasıl yıkılır Ana temizlik kuralları 3

  Parlak bir streç tavan nasıl yıkılır Ana temizlik kuralları


  Parlak bir streç tavan nasıl yıkılır Ana temizlik kuralları 14

  Parlak bir streç tavan nasıl yıkılır Ana temizlik kuralları 75

  Parlak bir streç tavan nasıl yıkılır Ana temizlik kuralları 89

  Parlak bir streç tavan nasıl yıkılır Ana temizlik kuralları 75

  Parlak bir streç tavan nasıl yıkılır Ana temizlik kuralları 42

  Parlak bir streç tavan nasıl yıkılır Ana temizlik kuralları 7

  Parlak bir streç tavan nasıl yıkılır Ana temizlik kuralları 70

  Parlak bir streç tavan nasıl yıkılır Ana temizlik kuralları 13

  Parlak bir streç tavan nasıl yıkılır Ana temizlik kuralları 46

  Parlak bir streç tavan nasıl yıkılır Ana temizlik kuralları 12

  Parlak bir streç tavan nasıl yıkılır Ana temizlik kuralları 59

  Parlak bir streç tavan nasıl yıkılır Ana temizlik kuralları 9

  Parlak bir streç tavan nasıl yıkılır Ana temizlik kuralları 91