Parfüm Mexx 2019

Parfüm Mexx 2019 Parfüm Mexx

Parfüm "Mexx"

Mexx markası uzun süredir Avrupa, Amerika, Rusya'yı fethediyorve Doğu'nun birçok ülkesi moda ve güzellik görüşlerinin tazelik derecesi. İlk başta şirket şık şık kıyafetler satıcısı olarak bilinir hale geldi. Ve 2000'den beri kendi parfüm "Mexx" ve tuvalet suları üretmeye başladı.

Bu markanın parfümleri anında oldupopüler ve sevilen hemen hemen herkes tarafından istisnasız. Moda evinin ürünlerine olan talep, gökyüzüne çıktı. Yaratılan parfümlerin fiyatı oldukça demokratiktir, parfümün kalitesi gerçekten yüksektir. Eau de tuvalet "Mexx" cazibe dolu, neredeyse mistik, kokuların birleşimi benzersiz.

Bugün şirket, çoğu en çok satanlar, sadık hayranları olan 20'den fazla lezzet üretiyor.

Parfümün ayırt edici özellikleri yüksekperformans kalitesi, narin koku, aromaların dayanıklılığı, orijinal şık tasarım. "Mex" - parfüm ve tuvalet suları - başyapıtlarından biridir, bunların en ünlüsü aşağıdakilerdir.

"XX by Mexx Nice" - genç kız parfümü - hafif, havadar, taze, sevinç havası yaratan, iyi bir ruh hali. Parlak meyve notaları ve ince çiçek kokuları ile çevrilidir.

Parfüm "Çeşitlilik" armut, gül ve vadinin zambak notaları ile kombine edilmiş harika siyah kendir aroması. Benzersiz hafifçe büyüleyici bir buket, özel sıcaklık ve yumuşaklık atmosferi yaratır.

"Uçanlar Yüksek Kadınlar" - parfüm isteyenler içintatlılığı ve şeker atmosferi ile çocukluktaki coşkulu ruh halini hissedin. Harika hayaller, keyif anıları ve lila ve gülün harika sıcak kokuları ile dolu bir dünyadır.

Parfüm "Mexx Woman" - yaratıcılık için hoş koku.doğa, iyimser, enerji dolu ve yeni başarılar için özlem. Kendilerini gerçekçi gören kadınlar gibi çiçek, meyve ve odun akorları. Limon, bergamot ve siyah frenk üzümü, yasemin, gül ve vahşi aslan ile tek bir kokteylde birleşir, sandal ağacı, kehribar ve sedirin parlak notaları ile tamamlanır.

Parfüm "Ice Touch Woman" - sıradışı ve canlandırıcısoğuk ve sıcaklığın birleşimi, tutkuyu kışkırtarak doğal hoşnutsuzluğun bir tür serbest bırakılması. Cesur, cesur, spontan ve yenilik kadın isyancılar için sabırsızlanıyor.

Parfüm "Mexx Siyah Kadın" - seksi, parlak içinŞüphelerin ve zayıflığın ne olduğunu bilmeyen büyük bir şehrin ikametgahı. Gerçek bir bayan için aroma. Şık buket armut, kayısı, şakayık ve özel bir parfüm orijinal zerafet kazandırır düşüncesiz vanilya, kombine frezya ince notlar.

Parfüm "Saf Yaşam" - sakin, kısıtlanmış, amaAynı zamanda gündelik hayattan kaçmak isteyen iyimser kadınlar için neşeli ve parlak bir koku. Bu menekşe, siyah frenk üzümü ve yasemin notalarından oluşturulan kolay bir yaz havasıdır.

Eau de toilette "Waterlove" - ​​canlı, kadınsıduygusal, açık doğa için notlar. Koku, neşe, eğlence, risk alma isteği, makul sınırlar içinde doldurur ve enerjiyi sadece kendileri ve çevrelerinin yararı için harcar.

Geliştirmek için "Mexx Fresh Woman" Parfüm geliştirdiruh hali, yaz duyumları ile doldurun, dinlenme, huzur ve huzur atmosferi yaratın. Deniz kıyısındaki tatiller için nostalji notalarıyla birlikte güneşin ve tazenin kokusu.

"XX by Mexx Lovesome" Parfümü bir gizem, entrika, şehvetli günaha, çapkın bir ruh hali. Mükemmellik ve uyum için çabalayanların tercihi.

Ruhları "XX Mexx Gizemli" - bu sanattırHedefi çok basit yollarla başarmak. Doğru kararları vermek için doğru parfüm, harekete geçiren ve harekete geçiren ve harekete geçiren inisiyatif. Bu koku, tartışmasız olarak, baştan çıkarma sanatının şansını arttırır. Sandal ağacı, misk, elma, frezya, pembe biber ve kayısıdan oluşan tart notaları, özel bir romantik ruh hali yaratır.

"XX by Mexx Wild" - cesur için parfüm,parlak, spot ışığında olmaktan korkmayanlar. Ahududu, guimauve, bergamot, portakal ve gül aromalarının harika bir karışımı - tatlı, ama cloying, hoş ve egzotik değil.

Parfüm Mexx 2019

Parfüm Mexx 2019

Related news

 • EVDE LAVAŞ TARİFİ
 • Tığ işi kancasını örgü öğrenin - mutfak iç mekanı için özgün bir dekorasyon
 • Kepek Sorununa 5 Etkili Doğal Çözüm
 • Hamileliğin ilk belirtileri göründüğünde
 • Lahana haşaratları - bunlar nedir Mücadele yöntemleri

 • Parfüm Mexx

  Parfüm Mexx


  Parfüm Mexx

  Parfüm Mexx

  Parfüm Mexx

  Parfüm Mexx

  Parfüm Mexx

  Parfüm Mexx

  Parfüm Mexx

  Parfüm Mexx

  Parfüm Mexx

  Parfüm Mexx

  Parfüm Mexx

  Parfüm Mexx

  Parfüm Mexx

  Parfüm Mexx

  Parfüm Mexx

  Parfüm Mexx

  Parfüm Mexx

  Parfüm Mexx

  Parfüm Mexx