Pantenol (sprey)Pantenol (sprey)
Pantenol (sprey)

Pantenol (sprey)

Pantenol Ratiofarm geniş spektrumlu bir preparattır.Yetişkinler ve çocuklar için uygun eylem. Çeşitli cilt lezyonlarının tedavisi için bu ekspresyon maddesi bir merhem, krem ​​ve sprey formunda mevcuttur. İlacı reçetesiz bir eczanede satın alabilirsiniz.

Cilt birçok işlevi yerine getirir, en önemlisikoruyucu olan Cildin durumu, bir bütün olarak vücudun refahını yansıtır. Onunla ilgili sorunlar, patolojik süreçlerin başlangıcını ve hastalıkların ortaya çıkışını gösterebilir. Hastalıkların veya deri hasarlarının tespiti durumunda, normal durumuna dönmek için gerekli önlemleri almak çok önemlidir.

Pantenol (sprey) en çokUygun başka bir doğa deri lezyonları tedavi etmek için kullanımı (ilaç salındığı diğer formlara kıyasla). kullanımı etkisini maksimize etmek için, onun kullanımı için talimatları takip edilmelidir. Yetersiz bilgi durumunda doktorunuza danışın.

Yedi ilacı uyguladıktan sonragünlerde hiçbir gelişme olmadı, bu konuda doktora bilgi vermek ve ileri tedavi hakkında danışmak gereklidir. Talimatlarda belirtilmeyen herhangi bir yan etki meydana gelirse, doktora bilgi vermek de gereklidir.

Pantenol Ratiofarm talimatları önerirCilt hasarını tedavi etmek için herhangi bir uygulama için başvurun. İlacın ana aktif maddesi, cilde uygulandığında hızla emilen provitamin B5 (dekspantenol) olup, endojen cilt rezervini yenileyebilen pantotenik aside dönüşür. B5 vitamini, asetil-CoA koenziminin bir parçasıdır ve cilt hücrelerinin ve mukoza zarlarının metabolizmasında önemli bir rol oynar. Bu nedenle, kutanöz ve mukoza zarlarının rejenerasyonunu ve epitelleşmesini hızlandırmak gereklidir. Ürün cildin hasarlı bölgesine uygulandığında, ağrılı yüzeyi tahriş etmeyen köpük formları.

Panthenol (sprey) talimatının uygulanması tavsiyeçeşitli cilt lezyonları için karmaşık tedavi sırasında bir yardım olarak: yaralar, yanıklar, tahrişler, ışınlama, herpes. İlaç mikrotravmaların (çizikler, çatlaklar, sıyrıklar), bası yaraları, bebek bezi döküntüsü, dermatit ve dermatozun iyileşmesini önemli ölçüde hızlandırır.

İlaç, kuru ve iri ciltler için özellikle yararlıdır, çünkü gençliği koruyarak nemlendirir. Yetersiz iyileşen yara ve ülserlerin tedavisinde etkili sprey.

Etkilenen bölgelere Panthenol (sprey) uygulanırcilt gibi bir gün gibi. Balonu uygulamadan önce iyice çalkalayın. o tamamen köpük kaplı olduğu, eşit etkilenen alan boyunca 10-20 santimetre mesafeden Sprey. sprey süresi hastalık şiddeti derecesi ile belirlenir.

Nadir durumlarda, ortaya çıkmasıilaca alerjik reaksiyon, başka hiçbir yan etkisi yoktu. Bileşenlere aşırı duyarlılık durumunda, ilaç kontrendikedir. Hamilelik sırasında ve emzirme döneminde sprey, bir doktor tarafından belirtildiği şekilde kullanılabilir. Yaş göstergelerinin kullanımı konusunda herhangi bir kısıtlama yoktur.

Panthenol (sprey) dış mekan kullanımı için tasarlanmıştıruygulaması. Karton ambalajlarda bir valf ve bir püskürtücü ile alüminyum silindirlerde üretilmektedir. Silindirin içeriği basınç altındadır. Güneş ışığına ve yüksek sıcaklıklara (50 dereceden fazla) maruz kalmaktan kaçının. İçeriği kullandıktan sonra, silindiri açmak veya yakmak yasaktır.

Raf ömrü - en fazla üç yıl. İlacın çocukların erişim alanında, ateşten ve diğer olası ateşleme kaynaklarından uzakta oda sıcaklığında tutulduğu bir yerde saklayın.

Pantenol (sprey)Pantenol (sprey)

Related news

 • Çapraz Örgülü Patik Modeli Yapılışı
 • İç mekanda sonsuza kadar imparatorluk tarzı
 • Un Kurabiyesi Tarifi Yapılışı
 • Çocukları ön koltuğa götürebilir miyim Çocuk, hangi otomobilin ön koltuğunda hangi yaşta araba kullanabilir
 • Pratik ve Kolay Topuz Modelleri

 • Pantenol (sprey)

  Pantenol (sprey)


  Pantenol (sprey)

  Pantenol (sprey)

  Pantenol (sprey)

  Pantenol (sprey)

  Pantenol (sprey)

  Pantenol (sprey)

  Pantenol (sprey)

  Pantenol (sprey)

  Pantenol (sprey)

  Pantenol (sprey)

  Pantenol (sprey)

  Pantenol (sprey)

  Pantenol (sprey)