Pamuktan yapılan aplike: çocuklu sınıflar için yararlı ipuçları 2019

Pamuktan yapılan aplike: çocuklu sınıflar için yararlı ipuçları 2019
14.05.2019

Pamuktan yapılan aplike: çocuklu sınıflar için yararlı ipuçları 41

Pamuktan yapılan aplike: çocuklu sınıflar için yararlı ipuçları

Yaratıcılık alanlarının sonu yoktur ve bitmez. En yaygın uygulamalar bile olağanüstü derecede usta bir çalışma biçiminde tasarlanabilir. Çoğu materyal olduğundan, sadece çocukların çalışmalarını yapmaları teklif edilmemektedir. Yaratıcı etkinlikte çocuklar pamuklu bir aplike teklif edilebilir. Çocuklar görev yapmaktan mutluluk duyacak, sadece tekniğin ve işin sırasının tartışılması gerekiyor.

Vata, çocuklarla yaratıcılık için bir materyal olarak

Pamuktan yapılan aplike mükemmel bir yoldurçeşitli kartpostallar veya kabartma yumuşak resimler yapma. Bu işi yapmak için, pamuğa ek olarak, birçok durumda işleri kolaylaştıran diskler kullanabilirsiniz. Küçük çocuklar tırtıl, çiçek veya kardan adam şeklinde en basit uygulamalarla sevineceklerdir.

Vatka yapmayı teşvik eden bir materyalçocuğun küçük motor becerilerinin gelişimi ve dokunsal duyular. Buna ek olarak, farklı renklerde boyanabilir, bu nedenle deney alanları daha da kapsamlı olur.çocuklar için pamuklu vatka

Ayrıca, renkli pamuk vepamuk tomurcuklarıyla çalışırken kullanın. Bu, pamuk yünü çiçekler biçiminde harika bir uygulama oluşturur. Pembe pamuk yünü, yapraklar olarak sarı renkte bir çekirdek olarak kullanılabilir ve bir vidalama çubuğundan güzel bir kalender çıkar.

Buna ek olarak, yalnızcaboyalı pamuklu yün, aynı zamanda diğer doğaçlama malzemeler. Hububat çeşitleri, scrapbooking kağıdı, payetler, kurdeleler ve elinizin altındaki çok daha fazlası için el sanatları üretimi için.

Pamuk uygulamaları için fikirler

Pamuklu yünden çok çeşitli el işleri yapabilirsiniz:

 • Yünlü "Winter" den aplike - yapabileceğinizkarlı resim, üzerine evin kalem veya boyalarla tasvir edildiği halde karla kaplı çatı, bulutlar ve kar taneleri pamuktan yapılmalıdır. Resmi ek olarak, bir kardan adamı tasvir edebilir, bu da pamuk çubukla süslemenin en kolay yoludur.pamuklu aplike
 • Küçük tüylü piliçler pamuklu yün disklerden yapılır, sarı boyalı, gözler ve gagalar kağıttan yapılır ve ayrıca uygulamaya yapıştırılır.
 • Kabarık ve kıvırcık kaniş köpek işi çokBasit. İlk olarak, küçük peletler pamuk yününden alınır ve önceden boyanmış bir hayvan tarafından üzerlerine yapıştırılır. Yele ve kuyruk, fırça şeklinde pamuk yününden yapılabilir. Aynı şekilde, bir kuzu şeklindeki çocuklar için pamuk yününden yapılmış bir aplik, makaralardan gerçekleştirilir.
 • Verba - kabarık tomurcukları olan bu erken çiçek açan çalılık yapmak için yeterince kolaydır. Kağıt üzerinde, bir keçeli kalem, dalları olan bir ağaç çizer ve pamuk tomurcukları böbrekler olarak kullanılır.

Pamuktan yapılmış aplike "Kardan Adam"

Pamuk yününden tatlı bir kardan adam bile çocukları yapabiliren genç. Böyle bir uygulama bir Yılbaşı kartının üretiminde kullanılabilir. Ve Yeni Yıl için bir çocuğun yaptığı bir hediyeden daha iyi ne olabilirdi.

İş için, renkli karton veya kalın kağıt, pamuklu yün, pamuk yünü, örgü ışık tonları, payetler, markörler, tutkal ve makas için iplik gerekir.Pamuk yün aplike kardan adam

Adım adım talimat

diskler farklı boyutlarda beş çevreleri hazırlamak için gereken pamuktan başlatmak için üç bedenin üretimi ve iki özdeş çevrelere gidecek - kalemler için.

Sonraki karton veya kalın mavi kağıtya da mavi renk kesilmiş (katlanmış). Bundan sonra, ortada, daha önce hazırlanmış olan pamuklu pedlerden kardan adamla PVA yapıştırıcısını tutkallamanız gerekir. Pamuklu yün ya da hafif iplikler ile örme için kar simülasyonunu yapmanız gerekir. Bir pamuk diskten ay da PVA ile yapıştırılır. Parıltıları kar taneleri olarak kullanırlar. Süpürge, kapak, düğmeler, ağız, burun ve gözler keçeli kalemlerle boyanır.

Tüm bu küçük detaylar daha fazla yapılabilirmuhteşem. renkli kağıt kesip edilebilir Eğer göz siyah boncuk üretimi ve kafasına bir kova için uygun payetler kullanabilirsiniz düğmelerin imalatı için varsayalım.

Pamuklu çubuk uygulamaları

Çocuklarla uzun kış akşamları çeşitli el sanatları yapabilirsiniz. Aynı zamanda, herhangi bir malzeme iş için yararlıdır ve pamuk tomurcukları istisna değildir.

Aplikler, pamuk tomurcukları kullanmanın en kolay yoludur. Bu çalışma en küçük çocuklar için mümkündür. Çubuklara ek olarak, yaratıcılık PVA veya polimer tutkal gerektirecektir.

El yapımı güzel bir makale yapmak için pamuk tomurcuklarını kağıt üzerinde belirli bir sırayla düzeltmek yeterlidir. Böylece çeşitli güzel resimler elde edilir.wadding uygulamaları

Çok güzel kar taneleri çıkar, onları yapdaha orijinal bir merkez olarak kullanılan cam çakıllara yardımcı olacaktır. Pamuk tomurcuklarından yapılmış daha az orijinal çiçek elde edilmez. Çekirdek, bir pamuklu yünden yapılabilir ve bir sap teli olarak, yeşil örgü iplikleri ile sarılır. Bu renklerden, bir tebrik kartı için mükemmel bir temel olacak güzel kompozisyonlar elde edilir.

Uygulamalar en basit ve aynı zamandaAynı zamanda yaratıcılık türlerinin gelişmesinde en etkili olanıdır. Pamuklu Yünden Aplike, sadece sanatsal yetenekleri değil, motor becerileri geliştirmeye yardımcı olacak, aynı zamanda çocukların dokunma duyumlarını da çeşitlendirecektir.

Pamuktan yapılan aplike: çocuklu sınıflar için yararlı ipuçları 2019

Pamuktan yapılan aplike: çocuklu sınıflar için yararlı ipuçları 2019

Related news

 • Rüyada ayran görmek İçmek Çalkalamak ve ikram etmek ne anlama gelir
 • Egzersiz resimli ile Etiketlenen Konular
 • Çoklu Kişilik Bozukluğundan Muzdarip Karakterleri İncelikle Anlatan 18 Sayko Film
 • Ortodoks Vaftiz ya da Epifani. İpucu ve İmparatorluk için işaretler
 • Zeytinyağlı Kabak Çiçeği Dolması Yapılışı Videosu

 • Pamuktan yapılan aplike: çocuklu sınıflar için yararlı ipuçları 50

  Pamuktan yapılan aplike: çocuklu sınıflar için yararlı ipuçları


  Pamuktan yapılan aplike: çocuklu sınıflar için yararlı ipuçları 54

  Pamuktan yapılan aplike: çocuklu sınıflar için yararlı ipuçları 76

  Pamuktan yapılan aplike: çocuklu sınıflar için yararlı ipuçları 33

  Pamuktan yapılan aplike: çocuklu sınıflar için yararlı ipuçları 93

  Pamuktan yapılan aplike: çocuklu sınıflar için yararlı ipuçları 51

  Pamuktan yapılan aplike: çocuklu sınıflar için yararlı ipuçları 79

  Pamuktan yapılan aplike: çocuklu sınıflar için yararlı ipuçları 30

  Pamuktan yapılan aplike: çocuklu sınıflar için yararlı ipuçları 47

  Pamuktan yapılan aplike: çocuklu sınıflar için yararlı ipuçları 46

  Pamuktan yapılan aplike: çocuklu sınıflar için yararlı ipuçları 17

  Pamuktan yapılan aplike: çocuklu sınıflar için yararlı ipuçları 38

  Pamuktan yapılan aplike: çocuklu sınıflar için yararlı ipuçları 50

  Pamuktan yapılan aplike: çocuklu sınıflar için yararlı ipuçları 83

  Pamuktan yapılan aplike: çocuklu sınıflar için yararlı ipuçları 82

  Pamuktan yapılan aplike: çocuklu sınıflar için yararlı ipuçları 69