Oyuncu Yekaterina Volkova

Oyuncu Yekaterina Volkova

Ekaterina Yurievna Volkova - yetenekliSinemadaki rolleri ile tanınan tiyatro oyuncusu. Çocukluk çağından beri, müzik düşkünlüğü birçok şarkının yazarıdır. Kötü yazar ve politikacı Eduard Limonov ile evlendi.

Ekaterina Yurievna Volkova

biyografi

Ekaterina Yuryevna Volkova 16.04 doğumludur.1974 yılında Tomsk'ta doğdu ancak çocukluğunun geçtiği Togliatti'de ailesi ile birlikte hareket etmek zorunda kaldı. Kız bilinçli bir yaştan itibaren Alla Pugacheva'nın başarısını tekrarlamak isteyen halka açık bir mesleği hayal etti. Aynı zamanda Katya bir oyuncu olmak istememişti. Müzik okulunu piyano ve koro yönetmenliği bölümünden mezun etti ve hayat boyu bunu yapabileceğine inandı.

Müzikal başarılar Volkova'yı engellemedimemleketi "The Wheel" tiyatro stüdyosunda okumak için. Ancak kız stüdyodan çok dikkatli olmayan direktörün yoğun ilgisinden sonra terk etti. Ayrıca, Yaroslavl'daki tiyatro enstitüsünde oyunculuğun temellerini öğrenmişti.

1997'de Ekaterina Yurievna,Başkent, Mark Zakharov kursunda RATI'ya girmek için. Eğer katılımcı, fikrinin başarısını kuşkuluyorsa usta hemen onu üçüncü yıla götürdü. Daha sonra gelecek oyuncu GITIS mezun ve aktif ülkenin en iyi tiyatro antrepriznyh yapımları katılmaya başladı.

Ekaterina V. Volkova biyografisi

sinema

Hizmetten gerçek zevk almakMelpomene, Katya asla sinemada çalışmak istemez. Fakat kaderin müdahalesi onun için her şeye karar verdi. Lenkom Tiyatrosu'nun duvarlarında Alexander Abdulov olan bir şans toplantı güçlü dostluk anahtarı, aynı zamanda Yekaterina Volkova için yeni bir yol başlangıcı sadece oldu.

Sonuç olarak, oyuncu Next, daha sonra serisinde oynadıFilmografi, "Aşk Hakkında" film tarihine ve daha sonra - "smokin KGB" filmine dönüştü. Kümedeki bu eserin sadece mesleğin bir zevkinden değil aynı zamanda yüksek kazanımlar için bir fırsat olduğunu anlamak, mantıklı bir kadın ekranda giderek daha fazla görünmeye başlamıştı. Bununla birlikte, Ekaterina romanı tiyatroyla kesip en zor yaşam dönemlerinde bir çıkış arayışına girmedi.

Ilk evlilik

Kariyer büyümesine paralel olarak, cinselBir kadının inşa edilmesi ve kişisel yaşamı için zamanı vardır. Katya, kendini bir güzellik ve karmaşık bir görünüm olarak görmese de, hayranlıktan yoksun kalmadı. İlk kocası, yerli Togliatti'den Alexei adında sıradan bir adamdı.

Oyuncu seçilene gerçekten aşıktı.çiftin kızı Valeria vardı. Alexei, yüksek suçlu bir davaya şahit olunca bile Volkova yakındı. Ancak zamanla ilişkiler bozuldu. Eş, kategorik olarak daha çok laik kronolojilerde parıldayan Catherine Yuryevna'nın kamu mesleğine karşıydı. Yaşam kurallarını kabul etmek için özgürlük seven ve iddialı güzellikler olamazdı. Kocasını terk etti ve sonsuza kadar onunla iletişimi kesintiye uğrattı.

Ekaterina Yurievna fotoğraf

İkinci evlilik

Aktrisin bir sonraki seçimi yönetmen veyapımcı Eduard Boyakov. Fakat etkili bir insanın yok etmeyi planladığı güçlü bir aileye sahip olduğu için boşluk kaçınılmazdı. Volkova Catherine Yurievna defalarca ona hayatının en önemli adamı demesine rağmen, daha ciddi bir şey iddia edemezdi. Kısa bir süre sonra ikinci kocası olan Katyu ve yapımcı Sergei Chliyanets, Katyu'nun yollarını ve yollarını getirdi. Ama bu romantik hikaye bile "yaşam değerlerindeki farklılıklar" nedeniyle uzun sürmedi.

Ekaterina Yurievna Volkova, Limonov'un karısı

Ekaterina Yurievna Volkova - Limonov'un karısı

En gürültülü ve tartışmalı olan aktrisin romanıydı.yazar ve politikacı Eduard Limonov ile. 30 yaşın üzerindeki farklılığa ve farklı yaşam ritimlerine rağmen, olağanüstü kişilikler kendilerini evliliğe bağlamaya karar verdi. Çılgın tutku ve halkın itirafları hızla soldu, iç sorunları ile karşı karşıya kaldı.

Bogdan'ın oğlunun 2006 doğumundan sonraailede bozulmaya başladı. Kötü bir çiftin koparılmasının son nedeni, ikinci bir ortak çocuğun doğumuydu. Alexandra'nın kızı 2008 yılında doğdu. Ebeveynleri doğum anında boşandı. O zamandan beri, Catherine sadece çocukların kendisinin yattığına inanarak, sadece kendine güvenmeye başladı. Kadının tek asistanı onun bilge ve sevgili annesiydi. Volkova torunları ile birlikte iken, Volkova iş aramak için ülke çapında koştu.

Ekaterina Yurevna

Işe baş

Limonov Ekaterina Yurievna ile boşanmadan sonraFilm çekimine daldı. Her yıl ekranlarda katılımı ile ilgili birçok hikaye var. Fakat bu tür bir istihdam, yetenekli hanımların kendilerini başka niteliklerde tezahür etmelerini engellemez. 2015 yılında kendi giyim ve aksesuar hattı Wolka'yı kurdu. Kazanılan para Katya, sadece kendi ihtiyaçları için değil, aynı zamanda hayırseverlik için de harcıyor. Birkaç yıl boyunca "Barış Sınıfı" projesinde yer aldı. Bu aktivitenin amacı, sorumsuz ebeveynlerin çocuklarının tutulduğu yetimhanelere yardım etmektir. Oyuncu, uyuşturucu bağımlıları ya da alkoliklerin ebeveynlerinin bile tam teşekküllü çocuklara sahip olabileceğine inanmakta, ancak bunların olumsuzluk için olası özlemlerin üstesinden gelmelerine yardımcı olmaları gerekmektedir.

Volkova ne zaman karmaşıklaştı?Onun görünüşü, geçmişte kalır. Bugün o stil ile cesurca deneyler. Kendini sunma yeteneği sadece ilişki kurmayı değil, aynı zamanda rolleri almayı da sağlar. Direktörler, plastik ve esnek Catherine'i, sadece yetenek ve karizma ile değil, aynı zamanda dış reenkarnasyonlarla da çekebilecek yeni projelere davet ediyorlar. Son çalışmalar arasında:

 • "Fartsa".
 • Örümcek.
 • "Penaltı."
 • "Taşın kalbi."
 • "Gece muhafızları"
 • "Vatan".

Bu arada, ortaya çıkan geleneğe göre, Vasily Dyuzhev ile üç yıllık bir aşk, ilişkilerde bir mola ile sona erdi. Ama Catherine yeni romantik ve profesyonel maceralar için cesaret ve hazır değildir.Related news

 • NVIDIA GeForce GTS 250 grafik kartı: özellikleri, yorum ve değerlendirmeleri
 • Kabarık Saçlar Nasıl Kontrol Altına Alınır
 • Tavuklu Keşkek Tarifi
 • Çocuklarda Konuşma Bozukluğu ve Tedavisi
 • Mykonos Adası (Yunanistan) misafir bekliyor

 • Oyuncu Yekaterina Volkova

  Oyuncu Yekaterina Volkova


  Oyuncu Yekaterina Volkova

  Oyuncu Yekaterina Volkova

  Oyuncu Yekaterina Volkova

  Oyuncu Yekaterina Volkova

  Oyuncu Yekaterina Volkova

  Oyuncu Yekaterina Volkova

  Oyuncu Yekaterina Volkova

  Oyuncu Yekaterina Volkova

  Oyuncu Yekaterina Volkova

  Oyuncu Yekaterina Volkova

  Oyuncu Yekaterina Volkova

  Oyuncu Yekaterina Volkova

  Oyuncu Yekaterina Volkova

  Oyuncu Yekaterina Volkova