Oyuncu ve yönetmen Stanislav Shmelev: biyografi, filmografiOyuncu ve yönetmen Stanislav Shmelev: biyografi, filmografi


Oyuncu ve yönetmen Stanislav Shmelev: biyografi, filmografi 22 05.02.2019, 22:01

Oyuncu ve yönetmen Stanislav Shmelev: biyografi, filmografi

Ranetki, Yetişkin Oyunları, Kulüp, Vahşi,"Öğretim üyesi", "Kaderin öpücüğü" - dizi, seyirci Stanislav Shmelev tarafından hatırlanan kitle. 29 yaşında yetenekli genç bir adam kendini bir yönetmen olarak ilan etmek için zaman vardı. "Provokatör" ve "Bir Çift Değil" dizisi, çalışmasının meyveleridir. Adamın tarihi, onun yaratıcı başarıları hakkında bilinen nedir?

Stanislav Shmelev: yolun başlangıcı

Oyuncu ve yönetmen Tula'da doğdu,Ağustos 1988'de oldu. Çocukluğunda Stanislav Shmelev nadiren kendi kariyerleriyle meşgul olan ebeveynlerini gördü. Büyükanne çocuğu büyütmek için uğraşıyordu. Hayatının ilk yılları Tula bölgesinde bulunan küçük bir kasabada geçirilmiştir.

Stanislav Shmelev

Eyaletlerde yetenekli ve sıradışı bir genç "gasped", Moskova'ya taşınmayı hayal ediyordu. Onun arzusu Stanislav, mezuniyetten hemen sonra, 16 yaşında gerçekleştirdi.

Yaşam yolunun seçimi

Bağımsız çelik yaşamının ilk aylarıgenç bir adam için gerçek bir test. Stanislav Shmelev kendi hayatını kazanmaya zorlandı. Genç adam sürekli olarak iş arıyordu, garson, satıcı, kuryenin rolünü denemek için zaman vardı.

Moskova Stanislav'ya taşındıktan hemen sonraVGIK'e girmeye teşebbüs. Kabul komitesini etkilemedi, bu yüzden Shmelev başka bir üniversitenin, RSUH'un öğrencisi oldu, ama orada sıkıldı. Sonuç olarak, adam ikinci denemede de olsa VGIK'e girmeyi başardı.

İlk roller

"Kulüp" - bir derecelendirme dizisi olanStanislav Shmelev'i çağırdı. Genç adamın filmografisi, başkentin gece hayatı hakkında bir TV projesi aldı. Acemi aktörün rolü mütevazıydı, Anton'in müzik grubundaki katılımcının görüntüsünü somutlaştırdı. Sonra Stanislav, korku dolu korku filmi "SSD" de az tanınan aktör Fyodor'un görüntüsünü somutlaştırdı ve ardından "Ranetki" dizisinde küçük bir rol oynadı. Bundan sonra ilk hayranları olan televizyon projesi "Yetişkin oyunları" geldi. Bu serinin Shmelev kahramanı Alex adında bir Amerikalıydı.

Stanislav Shmelov

Başlangıçtaki aktörün"Yetişkin oyunları" nda çekim yapmak ve VGIK'te okumak arasında seçim yapın. Tula bölgesinden bir adam, çok uzun süredir sızmak istediği öğrencilere, eğitim kurumundan kovulmasına yol açan diziye tercih etti. VGIK Stanislav hala mezun değil, ama birgün bu zirveyi fethedeceğine eminim.

Filmografi

29 yaşındaki film ve dizilerde aktör Stanislav Shmelev'in aydınlanması için zaman vardı? Aşağıda film ve televizyon projelerinin bir listesi verilmiştir.

 • "Vahşi".
 • "Nanolyubov".
 • «Nesne 11».
 • "Cadı Doktoru 2: Kuralsız Avcılık."
 • "Kaderin öpücüğü."
 • "Şanslı aşk."
 • "Cuma".
 • "Sınırlı aşk."
 • "Schubert."

Ayrıca Stanislav televizyon filmlerinde görülebilir "Erkek ve Kız", "Beyaz Karga", "Sessizlik Yemin".

film provokatör

yön

Çok parçalı "Provocateur" filmi - ilkStanislav'un ​​bağımsız bir yönetmen olarak oluşturulması. Macera filmi 2015 yılında seyirci mahkemesine sunuldu. Televizyon projesinin ana kahramanı, amacı yolsuzluğun ortadan kaldırılması olan cesur bir bekardı. İçerik oluşturucunun kendisi futbolcu olarak küçük bir rol oynamıştır.

2008 yılında çıkan yabancı bir gerilim "Provocator" olduğu ilginç. Resim, kahramanların tehlikeli teröristlerle mücadelesinin hikayesini anlatıyor.

"Bir çift değil" başka bir büyüleyici yaratılıştıryönetmen Shmelev. Seri, akıllı bir aldatmaca ve kurnaz bir dedektif kızının aşk hikayesini anlatıyor. Koşulların etkisi altında, gençler yıllar sonra tekrar buluşmak için ayrılırlar. Unutulan duygular tekrar canlanıyor, ama sevgililerin istediği gibi şeyler düzgün gitmiyor.

Oyuncu ve yönetmen Stanislav Shmelev: biyografi, filmografiOyuncu ve yönetmen Stanislav Shmelev: biyografi, filmografi

Related news

 • Saçın neden saçtığı ve bununla nasıl baş edileceği
 • En şık masa süslemeleri
 • Marmara, Ege ve Batı Akdeniz için kuvvetli yağış uyarısı
 • Suriye meyvelerinin Rusya’ya teslimi 10 kat arttı
 • Çocuklarda Saç Bakımının Önemi

 • Oyuncu ve yönetmen Stanislav Shmelev: biyografi, filmografi 7

  Oyuncu ve yönetmen Stanislav Shmelev: biyografi, filmografi


  Oyuncu ve yönetmen Stanislav Shmelev: biyografi, filmografi 57

  Oyuncu ve yönetmen Stanislav Shmelev: biyografi, filmografi 54

  Oyuncu ve yönetmen Stanislav Shmelev: biyografi, filmografi 78

  Oyuncu ve yönetmen Stanislav Shmelev: biyografi, filmografi 18

  Oyuncu ve yönetmen Stanislav Shmelev: biyografi, filmografi 98

  Oyuncu ve yönetmen Stanislav Shmelev: biyografi, filmografi 5

  Oyuncu ve yönetmen Stanislav Shmelev: biyografi, filmografi 74

  Oyuncu ve yönetmen Stanislav Shmelev: biyografi, filmografi 16

  Oyuncu ve yönetmen Stanislav Shmelev: biyografi, filmografi 72

  Oyuncu ve yönetmen Stanislav Shmelev: biyografi, filmografi 46

  Oyuncu ve yönetmen Stanislav Shmelev: biyografi, filmografi 8