Oyuncu Svetlana Ryabova: biyografi ve kişisel yaşam 2019

Oyuncu Svetlana Ryabova: biyografi ve kişisel yaşam 2019
20.07.2019

Oyuncu Svetlana Ryabova: biyografi ve kişisel yaşam 82

Oyuncu Svetlana Ryabova: biyografi ve kişisel yaşam

Bugünün kahramanımız büyüleyici veyetenekli oyuncu Svetlana Ryabova. Okuyucuların birçoğu adı ve soyadı hiçbir şey söylemiyor. Fakat makaleyi baştan sona incelerseniz, kimin hakkında konuştuğunu anlayacaksınız.

Oyuncu Svetlana Ryabova: Biyografi

Rusya Federasyonu'nun onur sanatçısı 27 Mart 1961'de Minsk'te (Belarus SSR) doğdu. Ailelerinin tiyatro ve sinema ile ilgisi yoktu.

Erken yaşlardan beri kız ünlü olmayı hayal ediyordu.aktris. Ancak Sveta, görünüşü ve figürüyle hiç mutlu değildi. Bir kız öğrenci olarak, sürekli kilo verdi, tatlıları reddetti, her gün koştu.

Bir ortaokul sertifikası aldıktan sonra, bir kızMinsk'teki tiyatro enstitüsüne girmeye karar verdi. Svetlana kolayca gerekli sınavları geçti. Ama bir yıl sonra sarışın, Moskova'ya gitti ve “Pike” a girdi. Ryabov, kursa Albert Burov'a kabul edildi.aktrisin kocası

Tiyatroda çalışmak

1984 yılında, kahramanımıza diploma verilmiştir.üniversite mezunu. O hemen Satire Tiyatrosu'nda çalışmaya teklif etti. Zarif bir görünüm ve lirik tasvir - bunların hepsi romantik kahramanların imgelerine alışmasını sağladı.

Svetlana'nın ilk tiyatro çalışması rolüydüOyunda İnanç "Elveda, şovmen!" Kızın% 100'ü yönetmen tarafından belirlenen görevle başladı. Bu performansta efsanevi Andrei Mironov'un yer alması dikkat çekicidir.

Yaratıcı kumbara Svetlana Ryabova'da onlarca tiyatro eseri. “Fatal Error”, “The Louis of Youth 14”, “Parktaki Barefoot” ve diğerleri gibi performanslarda oynadı.

Zamanla, oyuncu daha fazla yaş rol almaya başladı. 2000'li yılların başında "Sınır Tanımayan Kadınlar", "Homo Erectus", "Ornifl" vb.

Film kariyeri

Çerçevede, Svetlana ilk olarak 1983'te çıktı. Televizyon filmi "Babalar ve Oğullar" da küçük bir rol aldı. Bundan sonra, Ryabov diğer yöneticiler tarafından fark edildi ve işbirliği sunmaya başladı. Sarışın birkaç resimde rol aldı. Ancak yarattığı görüntüler seyirciler tarafından kötü bir şekilde hatırlandı.Bir aktrisin kişisel hayatı

başarı

Filmin serbest bırakılmasından sonra "Sen bana yalnızsın"Svetlana Ryabova popüler uyandı. 1993'te oldu. Yönetmen Dmitry Astrakhan, Sveta'yı Anna Kolivanova'nın rolünü doğrulamak için sadece bir bakışta vardı. Senaryo, küçük bir kızın kardeşinin en iyi arkadaşına aşık olmasının hikayesine dayanıyor. Kolivanovs, kalıcı ikamet için Amerika'ya gidiyor. 20 yıl sonra olgunlaşan ve güzelleşen Anja, anavatanına geri döner. Bu kahraman sadece Svetlana Ryabova oynuyor. Onun ışıltılı gülümsemesi birçok izleyici tarafından hatırlandı.

Oyuncu Svetlana Ryabova'nın kişisel hayatı

Çocukken, kahramanımız farklılık göstermediçekici bir görünüm. Fakat ergenlik döneminde çirkin ördek yavrusu güzel bir kuğuya dönüştü. Uzun boylu ve ince bir sarışın erkeklerin dikkatini çekti. Adamlar sokakta Sveta ile tanıştılar. Ona bir telefon numarası sordular, ama kahramanımız sürekli olarak var olmayan numaralar olarak adlandırdı.

Riabov’u suçlamak tam olarak mümkün olmayan şeyde, bu yüzden açıklıktadır. Her zaman büyük ve parlak bir aşk hayal ediyordu, bu yüzden birkaç erkek üzerine püskürtüldü.

Oyuncu Svetlana Ryabovauzun yıllar evlendi. Her şey hayal ettiği gibi oldu. Kader onu nazik ve sadık bir adamla getirdi. O kim? Oyuncu Svetlana Ryabova'nın kocası, sinematografi dünyasından çok uzak. O iş yapmaktadır. Maalesef adı, soyadı ve faaliyet alanı gizli tutulur.

Svetlana'nın kocasına iki tane verdiği biliniyor.büyüleyici kızları. İlk doğum geç oldu - 34 yaşında. Ama oyuncu bebeğe dayanmayı başardı. 1995'te çiftin ilk doğan kızı Alexander vardı. Bir süre için Ryabova bir film çekmeyi unuttu. 1998 yılında, ailelerinde başka bir ikmal gerçekleşti. Catherine adlı ikinci kızı doğdu.Oyuncu Svetlana Ryabova

Sonuç olarak

Şimdi aktris Svetlana Ryabova'nın nerede doğduğunu, çalışıldığını ve çalıştığını biliyorsunuz. Bu güzel kadının kişisel yaşamındaki yaratıcılığa ve mutluluğa başarılar diliyoruz.

Oyuncu Svetlana Ryabova: biyografi ve kişisel yaşam 2019

Oyuncu Svetlana Ryabova: biyografi ve kişisel yaşam 2019

Related news

 • Çocukları Güneşten Korumanın Yolları
 • Tatlı kral: Muscatel Siyah Massandra
 • Haşlanmış Patates Diyeti İle 3 Günde 5 Kilo Tıklayınız
 • İnsan gelişiminin tarihsel aşamaları
 • Zayıflamak için içecekler

 • Oyuncu Svetlana Ryabova: biyografi ve kişisel yaşam 86

  Oyuncu Svetlana Ryabova: biyografi ve kişisel yaşam


  Oyuncu Svetlana Ryabova: biyografi ve kişisel yaşam 77

  Oyuncu Svetlana Ryabova: biyografi ve kişisel yaşam 62

  Oyuncu Svetlana Ryabova: biyografi ve kişisel yaşam 28

  Oyuncu Svetlana Ryabova: biyografi ve kişisel yaşam 96

  Oyuncu Svetlana Ryabova: biyografi ve kişisel yaşam 15

  Oyuncu Svetlana Ryabova: biyografi ve kişisel yaşam 85

  Oyuncu Svetlana Ryabova: biyografi ve kişisel yaşam 15

  Oyuncu Svetlana Ryabova: biyografi ve kişisel yaşam 47

  Oyuncu Svetlana Ryabova: biyografi ve kişisel yaşam 17

  Oyuncu Svetlana Ryabova: biyografi ve kişisel yaşam 58

  Oyuncu Svetlana Ryabova: biyografi ve kişisel yaşam 17

  Oyuncu Svetlana Ryabova: biyografi ve kişisel yaşam 48

  Oyuncu Svetlana Ryabova: biyografi ve kişisel yaşam 2