Oyuncu KadrosuOyuncu Kadrosu
Oyuncu Kadrosu

Oyuncu Kadrosu

8 Ocak 2019
Vuslat dizisinde Can Çağlar karakterine hayat veren yaramaz çocuğun gerçek adı Mehmet Halil Çelik’dir. Dizi de Feride’nin üvey küçük kardeşi olarak yer alan Mehmet Halil Çelik’in ilk ciddi ekran deneyimi Trt1’in 7..
7 Ocak 2019
Aykut Enişte isimli yeni komedi filminin çekimleri ocak 2019 da tamamlandı. BKM Filmin yapımcılığını üstlendiği Aykut Enişte filminin mart ayında vizyonda olması bekleniyor. Aykut Enişte filminin yönetmeni Onur Bilgetay çekimlerde..
6 Ocak 2019
Son olarak G.O.R.A. Aşk Tesadüfleri Sever ve Vizontele  gibi yapımların yönetmenliğini üstlenen ünlü yönetmen Ömer Faruk Sorak’ın yönetmenliğini üstleneceği senaryosunu ise son olarak Oyunbozan, Filinta gibi dizilerin senaristliğini üslenen Altuğ Küçük’ün yazacağı..
2 Ocak 2019
Avşar Film 2019’da Kanal D ekranlarında izleyicisi karşısına çıkarmak için özel Artvinli isminde özel bir proje hazırlığında. Son dönemde bölge dizileri çok revaçta. Gülperi dizisi Gaziantep’te, Bir Zamanlar Çukurova dizisi..
1 Ocak 2019
Kuzgun dizisi şubat ayında Star Tv ekranlarında izleyicisi karşısında olacak. Bilindiği üzere uzun süredir hiç bir dizi de yer almayan ve piyasanın en çok beklenen erkek başrol oyuncusu olan Barış..
30 Aralık 2018
Kurtlar Vadisi Pusu dizisi yönetmeni Selahattin Sancaklı’dan yeni sinema filmi müjdesi geldi. İhtiyar Kurtlar Filminin çekimleri aralık ayı sonunda gerçekleştirildi. 16 gün süren İhtiyar Kurtlar Filminin yapımcısı ise Okur Film’den Ahmet Tarık..
29 Aralık 2018
aralık 2018 de çekilen Sabahlar Olmasın filmi ocak 2019’da dizilerin olmadığı hafta TV’de ilk olarak Fox Tv ekranlarında izleyicisi karşısında olacak. Başrollerinde  Cihan Şimşek ve Kadir Özdal gibi önemli oyuncularında yer..
29 Aralık 2018
Anamız Var filmi aralık 2018’de çekilmiştir. Bir sinema filmi değil tv filmi konseptindedir. Yani sadece televizyonda yayınlanacak sinemada ekranlara gelmeyecektir. Anamız Var filmi 2019’un ilk haftasında Fox Tv ekranlarında TV’de ilk..
24 Aralık 2018
Vuslat dizisi oyuncu kadrosu açıklandı. Vuslat dizisinin kadın başrolünü Devrim Özkan üstlenecek. Başrollerini Kadir Doğulu, Ümit Kantarcılar ve Baran Bölükbaşı gibi önemli isimlerin üstleneceği dizi de Feride ve Aziz Korkmazer aşkı..
7 Aralık 2018
Sive Senozen Muhteşem İkili dizisine Ela karakteri ile dahil olacak. 14 kasım Perşembe günü ilk bölümü ile izleyicisi karşısına çıkan Muhteşem İkili dizisinin 7.
Oyuncu KadrosuOyuncu Kadrosu

Related news

 • Sultan Lokumu
 • Anadolu’nun kavşak noktası’: Afyonkarahisar
 • Vinç Liebher: ayrıntılı açıklama ve teknik veriler
 • 3 Renkli Tığ İşi Battaniye Örneği Yapılışı Türkçe Videolu
 • Çocuklar için guguk hakkındaki gizemler

 • Oyuncu Kadrosu

  Oyuncu Kadrosu


  Oyuncu Kadrosu

  Oyuncu Kadrosu

  Oyuncu Kadrosu

  Oyuncu Kadrosu

  Oyuncu Kadrosu

  Oyuncu Kadrosu

  Oyuncu Kadrosu

  Oyuncu Kadrosu

  Oyuncu Kadrosu

  Oyuncu Kadrosu

  Oyuncu Kadrosu

  Oyuncu Kadrosu

  Oyuncu Kadrosu