Overlok dikiş makineleri: fiyatlar ve müşteri yorumları. Overlok fonksiyonu ile dikiş makinelerine genel bakış 2019

Overlok dikiş makineleri: fiyatlar ve müşteri yorumları. Overlok fonksiyonu ile dikiş makinelerine genel bakış 2019

Overlok dikiş makineleri: fiyatlar ve müşteri yorumları. Overlok fonksiyonu ile dikiş makinelerine genel bakış 55 09.02.2019, 08:52

Overlok dikiş makineleri: fiyatlar ve müşteri yorumları. Overlok fonksiyonu ile dikiş makinelerine genel bakış

Herhangi bir, hatta basit dikiş yardımı ileaparat, bir başyapıt oluşturabilir. Ne de olsa, ünlü ve büyük ödünççiler 19. yüzyılın ikinci yarısında ve yirminci yüzyılın başlarında, dikiş makinelerinin sadece kullanıma girmeye başladığı zaman, minimum işlevlere sahip olduklarında ve karmaşık olmadıklarında çalıştılar. Bilgisayar kontrolü, elektrikli sürücü veya overlok fonksiyonu olan bir dikiş makinesi gibi şeyler hakkında ne söylenir - bunun hakkında bir soru yoktu!

overlok dikiş makineleri

Overlok fonksiyonu: dikiş özellikleri

Sıradan dikiş makinesi bir çizgi yapar"Servis" tipi de overlok dikiş obmetochny özgü oluşturur. dikiş prensipte farklılıklar da vardır. Klasik cihaz ikiz dikiş verir ve hediye overlok ustası bile pyatinitochnye dikişler oluşturmanıza olanak sağlar.

overlok fiyatına sahip dikiş makineleri

Sadece overlok ile elektrikli dikiş makineleriBir zikzak gibi görünen bir dikiş dikişini taklit edin. Özel pençeler çizgiyi düzgün yapar, kumaşa sıkıca bastırır. Dışa doğru, dikiş profesyonel bir overlok dikişine benzer olacaktır, ancak kalitedeki - gerildiğinde, daha az dayanıklıdır.

Overlok fonksiyonu ile bir makine seçin

Hem yerli hem de dikiş makinelerinin pazarıprofesyonel, farklı üreticilerin teklifleri ile doymuş. Alıcı genellikle dikiş makinelerinin "denizini" anlayamıyor, büyük bir fonksiyon listesinde kayboluyor, aşırı fonları aşırı ödemekten korkuyor - bunun nedeni, bir döküntü alımını gerçekleştirebilir.

Biz, Overlokla dikiş makinesi ne hakkında konuşmak bize üreticisine sunduğu görmek ve layık model seçmek için yardımcı olacaktır.

overlok dikiş makinesi

Seçimin ana kriteri işlevselliktir.

Öncelikle ne tür bir yatırım yapabileceğinizi ve hangi amaçla bir dikiş makinesine ihtiyacınız olduğunu anlamanız gerekir.

Etek kısaltmak, perdeleri perdelemek veyaAtölyenin hizmetlerine her zaman başvurmadan, bir çocuk tarafından yırtılmış bir ceket dikmek? Ya da karnaval kostümünü dikmek veya kendi gardırobunu güncellemek için bir isteğin var mı? İkincisi ise, o zaman neye bağlısınız? Yaz elbiseleri jerseyden ya da bir paltodan, belki de pürüzlü kotlardan? Daha ileri gidiyoruz.

Overlime sahip bir dikiş makinesi seçerken gezinmeniz gereken başlıca noktalar şunlardır:

 • dikiş makineleri üreten bir firma;
 • çeşitli dikiş makinesi modelleri;
 • maliyet

overlock ile mini dikiş makinesi

Overlok dikiş makineleri imalatçıları

Burada, heryerde olduğu gibi: Koşulsuz liderler ve çok az bilinen firmalar var. Janome, Bernina, Husqvarna, Brother, Pfaff Singer - seçim harikadır ve sonuçta ustanın kişisel tercihi, modelin ve aksesuarların varlığıyla belirlenir. Dikiş makinelerine hizmet vermek için servis merkezlerinin bulunması da önemlidir, çünkü periyodik olarak hizmetlerine başvurmak gerekecektir.

Overlock ile ucuz dikiş makineleriBenzer bir fonksiyon setine sahip az bilinen imalatçılar daha ucuza mal olacak, ancak sadece düşük bir kalite elde etmek için büyük bir risk var. Böyle bir daktiloya aksesuar satın almak zor olabilir. Ve hala: az bilinen firmalarda, bir pençe ya da bobin ebatlarında daha çok bireysel bağlantılar var. Bu nedenle, para tasarrufu yapmaya karar verirseniz, hangi aksesuarların uygun olduğunu ve nereden alınabileceğini sorduğunuzdan emin olun.

Çeşitli modeller

Tüm arabalar ayrılır:

 • endüstriyel;
 • Ev.

Hane, bir kerede her şeyi yapıyor, endüstriyel - bir şeyBir, ama "mükemmel" ve mükemmel performans. Gece ve gündüzleri kırmadan dikecekler. Havadar, gürültülü ve pahalı olduğu için atölyenizi açmanız durumunda endüstriyel ihtiyaç duyulur.

overlock ile ucuz dikiş makineleri

İşlevselliğe bağlı olarak overleli dikiş makineleri şu şekilde ayrılır:

 • elektrik;
 • elektromekanik;
 • nakış.

Elektromekanik - en ekonomik, aynı zamanda, yarı otomatik olarak sınıflandırılır. Bu modelin dezavantajı elektriksel olandan çok daha az sayıda hattır.

Seçerken, orada olup olmadığına dikkat etmelisiniz.Ek sekmeler ve aygıtın işlevlerindeki karşılık gelen çizgi türleri. Kumaş kesmek için özel bir cihaz, taklit bıçaklar içeren daha kullanışlı bir model.

Dikiş makinelerine genel bakış

Çok sayıda modelle ilgileniyorsunuzdikiş işlemleri veya overlock ile ucuz dikiş makineleri? Her halükarda bunların fiyatı, cihazın türüne bağlı olacaktır. Tamamen elektrikli bir cihaz, mekanik olandan daha pahalıdır. Aynı zamanda önemli bir set ve fırsat sayısıdır.

 • Minerva Mini - gerçek bir mini dikiş makinesiOverlok. Güzel bir kadının el çantası gibi görünüyor, aslında tam teşekküllü kullanışlı bir dikiş makinesi. Kullanımı kolay, 11 çeşit dikiş, sabit ayar, üst iplik gerginlik ayar fonksiyonu, geri sarma, bobin sarma. Bu cihazın fiyatı 5 bin ruble.
 • Overlok ile ucuz dikiş makinaları Singer(model 1507) oldukça işlevseldir, 8 işlem, ters fonksiyon ve hız ayarı vardır, sıkıştırma için bir kepçe verilir. Maliyeti yaklaşık 6 bin ruble.
 • Aparatı Janome (model My W23U) - dikişBir overlock ile makineleri, fiyatı 10 bin ruble başlar. Yarı profesyonel veya profesyonel bir teçhizat türünü ifade ederler. Mekanizmaların düğümleri metaldir, motor güçlendirilir ve arttırılmış yüke dayanabilir. Modelde, yıldırım da dahil olmak üzere 23 operasyon, ek bacaklar var. Otomatik döngü yürütme işlevi var.
 • Overloklu Brother (Universal 37S) makineler daha da işlevseldir. 37 operasyon, iğne geçirici, hatta gizli dikişler bile yapabilirsiniz. Fiyatı daha pahalı - yaklaşık 17 bin ruble.

Tabii ki, bu teknik daha ucuzEndüstriyel, profesyonel makinelerin maliyeti beri 25 bin ruble başlar. 35 bin rubleye mal olan modeller var. Halıları veya halıları işaretlemek için.

overlok fonksiyonu ile dikiş makinesi

Neye dikkat çekiyoruz?

Overlok bir dikiş makinesi seçerek, bu teknikle uygulamak istediğiniz hedeflere kesinlikle karar verdiniz.

İşi evde planlama veya siparişe göre dikme -incelemeler, tam bir overlok almak daha iyi olduğunu göstermektedir. Ama herkes yüksek fiyattan dolayı bu seçeneği beğenmeyecek. Ancak ev içi ev ihtiyaçları için overlok fonksiyonlarına sahip basitleştirilmiş ucuz bir cihaz oldukça uygundur. Ev üyelerini kapsayacak kadar yeterli olacaktır. Elbette, modelin tüm düğümleri metalden yapılmayacak, plastik mevcut, ancak uygun kullanım durumunda böyle bir makine uzun bir süre dayanacaktır.

Pratik olarak tüm modeller fermuarları dikmek için kullanılır. Ama herkes için ek pençeleri yok. Almaları gerekecek.

Ek aksesuarlar - ek özellikler

Overlok fonksiyonu ile temel donanımyeteneğini sınırlar. İyi sonuçlara ve kaliteye ulaşmak için, makinenin doğru aksesuarlarını seçmek önemlidir: Sağ ayak, iğne, kumaş veya işletme için iplik. Dikiş makinesinin talimatlarında, iğne ve iplik kalınlığının oranına ait bir tablo bulacaksınız. Burada bir hata yapmak zordur.

Efendinin özel iğneleri olmalı, onlarCilt, streç, kot pantolon veya jarse ile çalışmanız gerekecek. Noktanın farklı bilenmesi, malzeme ile en doğru çalışmayı sağlar. Acemi terzi durumları aşinadır: dikiş atlamak veya dikiş dikmek. Bu overlock ile bir dikiş makinesi için suçlama değildir. İncelemeler, sorunun genellikle iğnenin yanlış seçimi olduğunu göstermektedir.

overlok dikiş makineleri

Lapok da çok sayıda var. Temel ekipman en az içerir. Ek sekmelerin satın alınması bir sorun olmamalıdır, bu nedenle bir makine seçerken bunların kullanılabilirliği hakkında bilgi edinin.

Temel konfigürasyonda yer almayan ayaklara dikkat edin, ancak son derece gereklidir:

 • Teflon - onlarla birlikte deri, süet, suni kürk ve hatta plastik gibi malzemelerden mamul ürünler dikerken hiçbir sorun olmayacaktır.
 • Bir silindir kenarı kenarı yapmanızı sağlayan pençeler. Hem de 2, 4 veya 6 mm'lik genişliğe bağlı olarak farklılık gösterir.
Overlok dikiş makineleri: fiyatlar ve müşteri yorumları. Overlok fonksiyonu ile dikiş makinelerine genel bakış 2019

Overlok dikiş makineleri: fiyatlar ve müşteri yorumları. Overlok fonksiyonu ile dikiş makinelerine genel bakış 2019

Related news

 • Balon ve İple Kardan Adam Yapımı
 • Saçlarınız Neden Beyazlar
 • Araba VAZ-2171. VAZ-2171: fotoğraf, değerlendirme, teknik özellikleri
 • Fransız Stili Olmazsa Olmaz Parçalar
 • Tavandaki Sarı Lekeler Nasıl Çıkar

 • Overlok dikiş makineleri: fiyatlar ve müşteri yorumları. Overlok fonksiyonu ile dikiş makinelerine genel bakış 15

  Overlok dikiş makineleri: fiyatlar ve müşteri yorumları. Overlok fonksiyonu ile dikiş makinelerine genel bakış


  Overlok dikiş makineleri: fiyatlar ve müşteri yorumları. Overlok fonksiyonu ile dikiş makinelerine genel bakış 98

  Overlok dikiş makineleri: fiyatlar ve müşteri yorumları. Overlok fonksiyonu ile dikiş makinelerine genel bakış 95

  Overlok dikiş makineleri: fiyatlar ve müşteri yorumları. Overlok fonksiyonu ile dikiş makinelerine genel bakış 21

  Overlok dikiş makineleri: fiyatlar ve müşteri yorumları. Overlok fonksiyonu ile dikiş makinelerine genel bakış 64

  Overlok dikiş makineleri: fiyatlar ve müşteri yorumları. Overlok fonksiyonu ile dikiş makinelerine genel bakış 90

  Overlok dikiş makineleri: fiyatlar ve müşteri yorumları. Overlok fonksiyonu ile dikiş makinelerine genel bakış 66

  Overlok dikiş makineleri: fiyatlar ve müşteri yorumları. Overlok fonksiyonu ile dikiş makinelerine genel bakış 25

  Overlok dikiş makineleri: fiyatlar ve müşteri yorumları. Overlok fonksiyonu ile dikiş makinelerine genel bakış 59

  Overlok dikiş makineleri: fiyatlar ve müşteri yorumları. Overlok fonksiyonu ile dikiş makinelerine genel bakış 54

  Overlok dikiş makineleri: fiyatlar ve müşteri yorumları. Overlok fonksiyonu ile dikiş makinelerine genel bakış 94

  Overlok dikiş makineleri: fiyatlar ve müşteri yorumları. Overlok fonksiyonu ile dikiş makinelerine genel bakış 6