Otomobil amplifikatörü - güç ve ses doyumu 2019

Otomobil amplifikatörü - güç ve ses doyumu 2019
17.09.2019

Otomobil amplifikatörü - güç ve ses doyumu 68

Otomobil amplifikatörü - güç ve ses doyumu

Çoğu sürücü, müzik dinlemeyi tercih eder.niteliksel sondaj, bu amaçla araç amplifikatörü ve hatta bir tane takılı değil. Sesin gücü ve ses seviyesi tamamen birbirinden farklı iki kavramdır. Yüksek sesle çalabilir ve 30 watt'lık hoparlörlerle pishchalki oynayabilir. Fakat çok yönlü sesi tam olarak üretemezler. Bu nedenle, bir araba amplifikatörü seçerken, cihazı bir güç rezervi ile almanız gerekir.

araba amplifikatörüÖrneğin, alıcılar genellikle şunu yazarlar:4 hoparlörü 50W'a bağlamak mümkündür, ancak bu gücün yalnızca kısa bir süre verildiğine ve normalde ses 10-20W'a beslendiğine dikkat edilmez. Tabii ki, kendi elinizle bir araba amplifikatörü oluşturabilirsiniz, ancak orijinalle karşılaştırıldığında o kadar iyi bir sonuç var mı?

Bu cihazlar,çeşitli kategoriler: mono veya stereo. Tabii ki, mono pratik olarak kullanılmaz, çünkü ikinci tür sistem daha çok kâr edici ve hoş bir kulaktur. 4 hoparlör içermesine rağmen (genellikle alıcı iki ön ve iki arka çıkışa sahiptir), ancak müziği anlayabilir ve iki ön hoparlörü kullanarak yapabilirsiniz. Bunun nedeni, stereo'nun iki tarafın farklı bir sesini, diğer bir deyişle bir alet çalarken diğerinin sesini temsil etmesidir. Bu nedenle, arka koltukta oturan yolcularınızı rahatsız etmekten korkmuyorsanız, yalnızca ön akustiği sınırlayabilirsiniz.

araba amplifikatörü kendinizOtomobil amplifikatörü ayrıca seri numarası ile ayrılmıştır. 1, 2, 3, 4 ve 5 kanallı olabilir.

Çoğunlukla iki kanallı ses amplifikatörüBu, bir subwoofer'ı veya iki hoparlörü bağlamak için kullanılır. Subwoofer, düşük frekansları çoğaltmak için kullanılır ve iki kanalla mono modda bağlanabilir. Böylece, gücü zorlamaktadır. Ancak, cihazın doğru çalışması için, araç amplifikatörüne yerleştirilmesi gereken bir alçak geçiren filtreye ihtiyaç duyduğunuz ve ses üretimi için ekipmanın geri kalanında düşük frekansların genel olarak kaldırıldığını belirtmek gerekir.

Dört kanal amplifikatör önde gelenleri işgal edersürücüler içinde konum. Bunlar en çok yönlü cihazlardır. Bu tip bir araba amplifikatörünü nasıl bağlayacağınızı düşünüyorsanız, o zaman farklı seçenekler seçebilirsiniz. Bazıları bir subwoofer ve ön hoparlör kullanırken, kanallar yarısına bölünür. Diğerleri yalnızca hoparlörleri bağlar (ön ve arka). Ancak "soy" ayrımı da vardır, yani iki giriş "pişçalki" ye, diğer ikisi H4'e gidiyor.

araba amplifikatörünü bağlamaAslında bu türdeki beş kanallı cihazlar,Öncekinden farklı değil, yalnızca ön hoparlörlere giden iki kanal yerine, 4'ü var, bunları hem ön hem de arkaya bağlayabiliyorsunuz. Filtreler gereksinimleri karşıladıysa, bant genişliği de sağlanır.

Amplifikatör seçildikten sonra kalırbağlayın ve bu oldukça zor. Cihazın ısınma özelliği olduğu için havalandırılması gerektiğini hatırlamakta fayda var. Ayrıca teller dahil tüm yapının sağlam bir şekilde sabitlenmesi gerekir.

Otomobil amplifikatörü - güç ve ses doyumu 2019

Otomobil amplifikatörü - güç ve ses doyumu 2019

Related news

 • Patatesli kek tarifi
 • Mülkiyetin güven yönetimi
 • Sabah-akşam bir kaşık bal tüketirseniz
 • Trend İspanyol Paça Pantolon Örnekleri
 • Bitkilerin sulaması nasıl yapılmalı

 • Otomobil amplifikatörü - güç ve ses doyumu 91

  Otomobil amplifikatörü - güç ve ses doyumu


  Otomobil amplifikatörü - güç ve ses doyumu 67

  Otomobil amplifikatörü - güç ve ses doyumu 9

  Otomobil amplifikatörü - güç ve ses doyumu 93

  Otomobil amplifikatörü - güç ve ses doyumu 54

  Otomobil amplifikatörü - güç ve ses doyumu 50

  Otomobil amplifikatörü - güç ve ses doyumu 97

  Otomobil amplifikatörü - güç ve ses doyumu 32

  Otomobil amplifikatörü - güç ve ses doyumu 75

  Otomobil amplifikatörü - güç ve ses doyumu 70

  Otomobil amplifikatörü - güç ve ses doyumu 91

  Otomobil amplifikatörü - güç ve ses doyumu 82

  Otomobil amplifikatörü - güç ve ses doyumu 44