Otomobil amplifikatörü - güç ve ses doyumu 2019

Otomobil amplifikatörü - güç ve ses doyumu 2019
18.07.2019

Otomobil amplifikatörü - güç ve ses doyumu 20

Otomobil amplifikatörü - güç ve ses doyumu

Çoğu sürücü, müzik dinlemeyi tercih eder.niteliksel sondaj, bu amaçla araç amplifikatörü ve hatta bir tane takılı değil. Sesin gücü ve ses seviyesi tamamen birbirinden farklı iki kavramdır. Yüksek sesle çalabilir ve 30 watt'lık hoparlörlerle pishchalki oynayabilir. Fakat çok yönlü sesi tam olarak üretemezler. Bu nedenle, bir araba amplifikatörü seçerken, cihazı bir güç rezervi ile almanız gerekir.

araba amplifikatörüÖrneğin, alıcılar genellikle şunu yazarlar:4 hoparlörü 50W'a bağlamak mümkündür, ancak bu gücün yalnızca kısa bir süre verildiğine ve normalde ses 10-20W'a beslendiğine dikkat edilmez. Tabii ki, kendi elinizle bir araba amplifikatörü oluşturabilirsiniz, ancak orijinalle karşılaştırıldığında o kadar iyi bir sonuç var mı?

Bu cihazlar,çeşitli kategoriler: mono veya stereo. Tabii ki, mono pratik olarak kullanılmaz, çünkü ikinci tür sistem daha çok kâr edici ve hoş bir kulaktur. 4 hoparlör içermesine rağmen (genellikle alıcı iki ön ve iki arka çıkışa sahiptir), ancak müziği anlayabilir ve iki ön hoparlörü kullanarak yapabilirsiniz. Bunun nedeni, stereo'nun iki tarafın farklı bir sesini, diğer bir deyişle bir alet çalarken diğerinin sesini temsil etmesidir. Bu nedenle, arka koltukta oturan yolcularınızı rahatsız etmekten korkmuyorsanız, yalnızca ön akustiği sınırlayabilirsiniz.

araba amplifikatörü kendinizOtomobil amplifikatörü ayrıca seri numarası ile ayrılmıştır. 1, 2, 3, 4 ve 5 kanallı olabilir.

Çoğunlukla iki kanallı ses amplifikatörüBu, bir subwoofer'ı veya iki hoparlörü bağlamak için kullanılır. Subwoofer, düşük frekansları çoğaltmak için kullanılır ve iki kanalla mono modda bağlanabilir. Böylece, gücü zorlamaktadır. Ancak, cihazın doğru çalışması için, araç amplifikatörüne yerleştirilmesi gereken bir alçak geçiren filtreye ihtiyaç duyduğunuz ve ses üretimi için ekipmanın geri kalanında düşük frekansların genel olarak kaldırıldığını belirtmek gerekir.

Dört kanal amplifikatör önde gelenleri işgal edersürücüler içinde konum. Bunlar en çok yönlü cihazlardır. Bu tip bir araba amplifikatörünü nasıl bağlayacağınızı düşünüyorsanız, o zaman farklı seçenekler seçebilirsiniz. Bazıları bir subwoofer ve ön hoparlör kullanırken, kanallar yarısına bölünür. Diğerleri yalnızca hoparlörleri bağlar (ön ve arka). Ancak "soy" ayrımı da vardır, yani iki giriş "pişçalki" ye, diğer ikisi H4'e gidiyor.

araba amplifikatörünü bağlamaAslında bu türdeki beş kanallı cihazlar,Öncekinden farklı değil, yalnızca ön hoparlörlere giden iki kanal yerine, 4'ü var, bunları hem ön hem de arkaya bağlayabiliyorsunuz. Filtreler gereksinimleri karşıladıysa, bant genişliği de sağlanır.

Amplifikatör seçildikten sonra kalırbağlayın ve bu oldukça zor. Cihazın ısınma özelliği olduğu için havalandırılması gerektiğini hatırlamakta fayda var. Ayrıca teller dahil tüm yapının sağlam bir şekilde sabitlenmesi gerekir.

Otomobil amplifikatörü - güç ve ses doyumu 2019

Otomobil amplifikatörü - güç ve ses doyumu 2019

Related news

 • Çatal – Kaşık – Bıçak Nasıl Temizlenir
 • Berlinde Mesut Özile destek yürüyüşü yapıldı
 • Kilo vermenin en etkili yolu kendini kontrol etmektir
 • Lastik Boyunluk Ve Şapka Çift Taraflı Örgü Modeli Yapımı Anlatımlı Türkçe Videolu
 • En İyi Gelinlik Markaları

 • Otomobil amplifikatörü - güç ve ses doyumu 2

  Otomobil amplifikatörü - güç ve ses doyumu


  Otomobil amplifikatörü - güç ve ses doyumu 76

  Otomobil amplifikatörü - güç ve ses doyumu 82

  Otomobil amplifikatörü - güç ve ses doyumu 22

  Otomobil amplifikatörü - güç ve ses doyumu 86

  Otomobil amplifikatörü - güç ve ses doyumu 22

  Otomobil amplifikatörü - güç ve ses doyumu 50

  Otomobil amplifikatörü - güç ve ses doyumu 81

  Otomobil amplifikatörü - güç ve ses doyumu 29

  Otomobil amplifikatörü - güç ve ses doyumu 21

  Otomobil amplifikatörü - güç ve ses doyumu 8

  Otomobil amplifikatörü - güç ve ses doyumu 68

  Otomobil amplifikatörü - güç ve ses doyumu 82

  Otomobil amplifikatörü - güç ve ses doyumu 26

  Otomobil amplifikatörü - güç ve ses doyumu 23

  Otomobil amplifikatörü - güç ve ses doyumu 88