25.06.2019

Ortodoks Ekaterinburg: Sarov Seraphim Tapınağı 71

Ortodoks Ekaterinburg: Sarov Seraphim Tapınağı

Yekaterinburg'da çok güzel Ortodoks kiliseleri. Bu nedenle, şehir parkının girişindeKomsomol'un 50. Yıldönümü, Sobach halkı takma adındaYeni bir inşaat yapıldığında insanlar arasında bir hoşnutsuzluk ortaya çıktı. Sonuç olarak, inşaat sona erdiğinde Yekaterinburg Sarov Seraphim tapınağını aldı. Bina şehrin gerçek bir dekorasyonu haline geldi.Yekaterinburg Sarov Seraphim Tapınağı

öykü

2001'de ilk tuğla atıldı.Altı yılı aşkın bekliyorYekaterinburg, Sarov'un Seraphim tapınağıdır. Bu inşaatın ne kadar sürdüğü. Kilisenin rektörü Peder Hermogenes, eseri mümkün olan en kısa sürede tamamlamak için her türlü çabayı gösterdi. 2006 yılında ana inşaat işleri tamamlanmış ve kilise hizmetleri başlatılmıştır.

mimari

Tapınağı çevreleyen bölgede çiçek tarhları kuruldu, bir çocuk oyun alanı kuruldu ve dinlenme ve namaza ihtiyacı olanlar için tezgâhlar kuruldu.

Sarov'un Seraphim, bir taş üzerinde dua ederek, tapınakta hacılarla buluşan ve Tanrı'ya samimi bir dönüştürme yapmaya teşvik eden bir heykeldir.Serafim Sarov Tapınağı Tapınağı Ekaterinburg

Tapınak akıllıdır, kırmızı tuğladan yapılmıştır. Uzaktan görüldü. Kubbelerin ihtişamı gezginleri, yürüyen ve seyahat eden kişileri teşvik eder.

Bina üç katlıdır. Birinci katta Şehit Elisaveta Fedorovna adına bir kızkardeş var, ikinci katta fiziksel ihtiyaç duyan yiyeceklerin girebileceği bir yemekhane, sunak da üçüncü katta.

Kilisenin içi şaşırtıcı. İçinden parlıyor gibi görünüyor. Işık simgelerden, güzelce dekore edilmiş duvarlardan gelir. İzlenim alışılmadık bir şey. Her şey, ikonları, freskleri boyamada kullanılan açık mavi, mor, beyaz, pembe renkler yüzünden. Yaldızlamanın etkisini tamamlayın.

Ekaterinburg'a gelince, Sarov'un Seraphim tapınağı bu güzelliği görmeden, bu sınırsız ışığa dalmak için ziyaret edilmeli.Yekaterinburg Sarov Seraphim Tapınağı

Oraya nasıl gidilir

Bu mimari yapı sokak Yasnaya, evin 3, Yekaterinburg kentinde de, STSI bölgesel yönetiminin önünde yer almaktadır. Sarov'un Seraphim Tapınağı'nı bulmak zor değil.

"Spor Sarayı" durağına veya 12, 18, 022, 41, 083 numaralı otobüslerle ve minibüslerle "Posadskaya" durağına ulaştıktan sonra 32 numaralı tramvay ile ulaşabilirsiniz.

koordinatlarSürücüler için - 56.815474, 60.582304.

Tapınak bir kültür merkezidir

Ortodoks kültürünün merkezlerinden biriEkaterinburg. Sarov'un Seraphim Tapınağı sadece hizmetleri değil. Bir gençlik kulübü, bir çocuk kukla tiyatrosu, bir tiyatro ve folklor çemberi, bir bebek yapım atölyesi ve bir simge boya atölyesi var. Bir çocuk ve yetişkin pazar okulu var.

Buradaki hizmetler günlük olarak yapılmaktadır. Tapınak sabah saat sekizden akşam saatlerine kadar açıktır. Genellikle sabah servisi saat 9.00'da başlar, akşam saat 17.00'de başlar.

Şimdi, Sarov'un Seraphim tapınağının nasıl çalıştığını biliyorsunuz (Ekaterinburg). Hizmet takvimi değişiyor, doğrudan tapınak işçilerinden açıklığa kavuşturulması gerekiyor.Related news

 • Aziz Yıldırımdan Ali Şene cevap: Buradayım, gitmiyorum
 • Taburcu olduktan sonra hasta listesi: kayıt sırası. İşten ayrıldıktan sonra hastalık izninin hesaplanması
 • Bakır Saç Rengi Kimlere Yakışır
 • Yemek takviyesi ne için
 • Kutu açılışı Videoları Sayfa 2

 • Ortodoks Ekaterinburg: Sarov Seraphim Tapınağı 26

  Ortodoks Ekaterinburg: Sarov Seraphim Tapınağı


  Ortodoks Ekaterinburg: Sarov Seraphim Tapınağı 7

  Ortodoks Ekaterinburg: Sarov Seraphim Tapınağı 49

  Ortodoks Ekaterinburg: Sarov Seraphim Tapınağı 38

  Ortodoks Ekaterinburg: Sarov Seraphim Tapınağı 13

  Ortodoks Ekaterinburg: Sarov Seraphim Tapınağı 14

  Ortodoks Ekaterinburg: Sarov Seraphim Tapınağı 84

  Ortodoks Ekaterinburg: Sarov Seraphim Tapınağı 74

  Ortodoks Ekaterinburg: Sarov Seraphim Tapınağı 13

  Ortodoks Ekaterinburg: Sarov Seraphim Tapınağı 1

  Ortodoks Ekaterinburg: Sarov Seraphim Tapınağı 84

  Ortodoks Ekaterinburg: Sarov Seraphim Tapınağı 85

  Ortodoks Ekaterinburg: Sarov Seraphim Tapınağı 65

  Ortodoks Ekaterinburg: Sarov Seraphim Tapınağı 72