Oneginin dramatik kaderi nedir Varoluşun anlamsızlığı içinde 2019

Oneginin dramatik kaderi nedir Varoluşun anlamsızlığı içinde 2019

Oneginin dramatik kaderi nedir Varoluşun anlamsızlığı içinde 65 31.01.2019, 13:50

Onegin'in dramatik kaderi nedir? Varoluşun anlamsızlığı içinde

Onegin'in dramatik kaderi nedir? Sonuçta, kahraman zeki, genç, sağlıklı, yakışıklı, zengin ve aynı zamanda mutsuz. Onegin'in kader tiyatrosunun özündeki şeyin kökleri kahramanın çocukluğunda, daha sonra da boşuna ve amaçsızca koşan gençliğinde aranmalı ve olgunluğu renksiz ve boş bir yaşam yolunun sonuçlarını gösterecektir. Bu yüzden ilk defa "gereksiz kişi" ile görüşeceğiz.birinin dramatik kaderi nedir

Çocukluk Eugene

Yazar, yazarın kaygısız çocukluğunu nasıl anlatıyor? Her şeye, gelişigüzel, bir şekilde ve bir şeyler öğretildi. Üst kısmında, derinlemesine gitmeden, dünyanın bir genç adamına bilmek uygun olduğu her şeyi bilirdi. Dolayısıyla onun Latince ve parlak - Fransızca bilgisi. Muhtemelen ona kullarından bahsettiği Rus'dan daha çok alışıktı. Onegin'in kaderinin dramatik doğasını değerlendiren ilk işaret, size hayatında yüksek hedefler belirlemeyi ve bunları başarmak için çaba göstermeyi öğreten sistematik ve ciddi bir eğitimin olmamasıdır.

Gençliğinde sınıflar

Kahramanımız hiçbir yere hizmet etmiyor. Alayın veya şansöre gitmesine gerek yoktur. Öğle saatine kadar Onegin lüks yatıyordu. Şu anda topa ya da bir çocuk partisine davetiyelerle notlar taşıyor.Onegin'in kaderinin dramatik doğası nedir?Onlara baktığımızda, neyi durduracağımı bilmiyor. Ya da belki bir tiyatro olacak? Sonuçta, sahnelerin arkasında, evde hissediyor. Ve sadece dikkatle kıyafet etmeyin, aynı zamanda ellerinizi düzene koymalısınız. Kendisi ile uğraşan bir kemer gibi davranıyor. Onegin'in dramatik kaderi nedir? Yalnız kendisi ile meşguldür. Aslında kimse artık onunla ilgilenmiyor.

Bayanlar ve Evgeny

Onlara göre, Onegin'in ilgisi var. Kaçırmak, bir başkasını çevirmek ve hoşlanmak, serin kayıtsız olmak, alınan sonuç. Fakat bu yanlış bir yoldur. Bu hiçbir yere giden bir yol. Bir zafer, diğeri, üçte biri, onuncu, ve tamamen sıkıcı hale gelir. Ve sonra ne? Hepsi aynı. Bütün eylemler, iyi bir mekanizmada olduğu gibi yapılır; çünkü, coquetry kesin veya doğrulanmış kanunları yerine getirir veya yerine getirir. Gerçek bir his yok, çıplak bir hesaplama var - bu, Onegin'in kaderinin dramatik doğası. Aynı pistte gidiyor, herhangi bir yerde sapmamak.

köy

Sadece amcamın vasiyeti üzerine Evgeny sayesindeköydeydi. Yenilikler getirmeye çalıştı fakat çabucak bıktı ve Onegin bu büyüleyici köşede sıkıldı. Bir kişi hayatta bir amaç aramadığında, her şey çok sıkıcıdır.birinin kaderi dramasının özü nedirKendim için fark etmiş tek kişiEugene, Lensky'ydi. Ancak Onegin, Olga'ya intikam kurarak pişman olmadı ve ona ihanet etti. Lensky çok az eğlenceyi çok ciddiye almış ve arkadaşı tarafından bir düelloda öldürüldü. Bu Onegin'in kaderinin tiyatrosu değil mi? Düello öncesinde düşüncelerinin açıklaması, aptalca, gereksiz bir şakayla kendini kınamış bir karmaşa ve kendisine nasıl bakılacağına dair korku; kavga etmeyi reddettiği takdirde, hor görenleri bir köy toplumu oluşturuyor.

Tatiana ile ilk buluşma

Tatiana romanda ayrı durmuyor. O, bir yandan, sıradan bir ilçe hanımefendi, diğerinde ise - hakiki şiir dolu bir kız, ve dikkatlice bakarsanız, çelişkilidir. Basit bir örnek. Yazara göre, "Rusça'yı iyi bilmiyordu, dergilerimizi okumadı". Yani hangi dilde onun dadısıyla konuşuyor?onegin açıklamasının dramatik kaderiOnegin ve Lensky ile, elbette, Fransızca, amaNerede Onegin için tamamen samimi bir duygudan geldi? Onun okuduğu Fransız romanlarından mı? Kız birkaç kez gördüğü adama olan sevgisini itiraf etmeye nasıl karar verdi? Onegin, onu reddettiğinde haklıydı, "deneyimsizlik talihsizliğe yol açar." Kendinden emin olmaktan uzaktır ve Tatiana'ya sadece kardeşçe davranmaya hazırdır. Buna ek olarak, Lensky ile kötü bir düello oldu ve Onegin ayrıldı, kendinden kaçmaya çalıştı. Tatyana'da içinde bulunduğu manevi potansiyeli tahmin etmemişti, ancak hemen onun eksantrik olduğunu belirtti.

İdeal kadın

Ve şimdi, iki yıl sonra, St. Petersburg'da bir toplaondan önce büyük bir dedeydi. O, hiçbir avanak güzel özellikle basittir ve bu gerçek "Ben" - zihin, bilgi, içgüdüsel kadınlık, hiçbir özenti var olduğu ve konuşmak kolay, Onegin evi ziyaret, köyde emilir tüm bu ve dinlemek yeteneği Kitaplarını okumak - her şey şimdi toplumda, yüksek toplumda kendini gösterdi.TatianaO sevmez, ama kültürlü bir kişi olaraksessizce ona, çevredeki insanlara olan talepleri abartmadan, ama kendini kendisine indirmeyerek ifade eder. Onegin'e, şimdi kapladığı pozisyona layık olmasına izin veren sevgiydi. Bu sevgi kendini geliştirmede sürekli bir uyaran oldu. Ve Onegin'e teklif edildiğinde sunması gereken tek şey bir zina, gerçekten de rahatsız. Çığlık atıyor, mektuplarını okuyor, kalbini içtenlik duygusuyla yakıyor, ancak Tatyana sadece Onegin'i istediği gibi cevaplayamıyor. Evli ve bu her şeyi söylüyor.

Yani Onegin'in dramatik kaderi nedir? Bu konuyla ilgili yazılar yazmak artık kolay, çünkü tüm gerçekler dikkatinize sunulmuştur.

Oneginin dramatik kaderi nedir Varoluşun anlamsızlığı içinde 2019

Oneginin dramatik kaderi nedir Varoluşun anlamsızlığı içinde 2019

Related news

 • Kaynak çevirici devresi. Kaynak invertörünün şematik diyagramı
 • Salçalı Yumurta Kavurması Nasıl Yapılır Videosu
 • Islak Kurabiyeler
 • Horeca: Bu ne anlama geliyor
 • Motosiklet Suzuki-Intruder: özellikler ve eleştiriler

 • Oneginin dramatik kaderi nedir Varoluşun anlamsızlığı içinde 80

  Oneginin dramatik kaderi nedir Varoluşun anlamsızlığı içinde


  Oneginin dramatik kaderi nedir Varoluşun anlamsızlığı içinde 80

  Oneginin dramatik kaderi nedir Varoluşun anlamsızlığı içinde 12

  Oneginin dramatik kaderi nedir Varoluşun anlamsızlığı içinde 4

  Oneginin dramatik kaderi nedir Varoluşun anlamsızlığı içinde 53

  Oneginin dramatik kaderi nedir Varoluşun anlamsızlığı içinde 86

  Oneginin dramatik kaderi nedir Varoluşun anlamsızlığı içinde 97

  Oneginin dramatik kaderi nedir Varoluşun anlamsızlığı içinde 95

  Oneginin dramatik kaderi nedir Varoluşun anlamsızlığı içinde 66

  Oneginin dramatik kaderi nedir Varoluşun anlamsızlığı içinde 23

  Oneginin dramatik kaderi nedir Varoluşun anlamsızlığı içinde 67

  Oneginin dramatik kaderi nedir Varoluşun anlamsızlığı içinde 100