Çok Tatlı Ne Zaman Final Yapacak Çok Tatlı Neden Yok Neden YayınlanmıyorÇok Tatlı Ne Zaman Final Yapacak Çok Tatlı Neden Yok Neden Yayınlanmıyor


Çok Tatlı Ne Zaman Final Yapacak Çok Tatlı Neden Yok Neden Yayınlanmıyor 23 11.02.2019, 01:20

Çok Tatlı Ne Zaman Final Yapacak? Çok Tatlı Neden Yok? Neden Yayınlanmıyor?

Güncelleme 10 Eylül 2018 Çok Tatlı  programı çalışanları yapımcıdan 6 bölüm ücretlerini alamadıkları gerekçesiyle toplu olarak istifa ettiler. Şuandan itibaren Çok Tatlı programın durumu belirsizliğini koruyor. 

Çok Tatlı ilk bölümü ile 4 ağustos cumartesi günü ilk bölümü ile 20:00 da ekranlara gelmişti. Çok Tatlı programı ilk bölümünde sadece 1.4 reyting alınca Kanal D hemen karar değiştirdi ve Çok Tartlı programını cumartesi 22:45’e yani kızağa çekti. Çok Tatlı programı zaten Pt2 de yayınlanacak veya gündüz kuşağında yayınlanacak bir programdı ancak Kanal D programın tanıtımı için  ilk bir kaç hafta Prime Time’da yani 20:00 da yayınlamaya  karar vermişti ancak  reytingler çok düşük çıkınca ikinci hafta Çok Tatlı’ya şans verilmedi. 

Çok Tatlı programının sunucu Buse Varol bence standart bir sunuculuk performansı gösterdi ve programın devamı için bence bu performans yeterli değildi. Özellikle Çocuktan Al Haberi sunucusu Evrim Akın’ın çocuklar ile münasebeti de programın reytinglerinde çok önemli bir etki göstermişti. Bu nedenle ben Evrim Akın’ın performansına baktığımda Buse Varol’u çok da vasat ve standart buldum.

Buse Varol’un sunuculuğunda ben Ali Şan ile evliliğinin  ön planda tutulduğu asıl önemli olan çocuklar ile iletişim ve sunuculuk becerilerinin değerlendirme de ikinci planda tutulduğunu düşünüyorum.

Çok Tatlı  programı Amerikan What Would Your Kid Do programından uyarlama. Bu program dünyada reyting kaygısı olan bir program değildi zira gündüz kuşağında ekranlara gelmekteydi. Bizim ülkemizde ise reyting kaygısı çok ön plandı bu nedenle de ülkemizde Çok Tatlı  programı ülkemizde çok uzun süreli bir yapım olamaz diye düşünüyorum.

Çok Tatlı  programı bir kaç bölümde izleyicinin sıkılabileceği bir konsepte sahip. Bunun en önemli nedeni ise programda ki etapların değişmemesi veya çok küçük değişiklikler yapılması. Çocuklar hep aynı etaplarda yarıştırılmaya devam ettiği için izleyici kısa sürede sıkılacak. Aynı zaman da çocuklarda bu etaplara çalışarak gelecek ve aileler çocuklarla çalışıp yarışmaya katılacak.

Son olarak ok Tatlı Psikologu  Uzman psikolog Aslı Karasaç Özkaya’da bence yeterli performans göstermiyor belki çocuklarla yaptığı çalışmalar pedegojik açından doru olabilir ancak izleyicinin gözüne hoş gelmiyor ne yazık ki.

Çok Tatlı Ne Zaman Final Yapacak Çok Tatlı Neden Yok Neden YayınlanmıyorÇok Tatlı Ne Zaman Final Yapacak Çok Tatlı Neden Yok Neden Yayınlanmıyor

Related news

 • Dünyanın En Faydalı 12 Bitkisi
 • Microsoft, Teknoloji Zirvesi yüzlerce işletmeyi İstanbulda bir araya getirdi
 • Beşamalli Karnabahar

 • Çok Tatlı Ne Zaman Final Yapacak Çok Tatlı Neden Yok Neden Yayınlanmıyor 34

  Çok Tatlı Ne Zaman Final Yapacak Çok Tatlı Neden Yok Neden Yayınlanmıyor


  Çok Tatlı Ne Zaman Final Yapacak Çok Tatlı Neden Yok Neden Yayınlanmıyor 30

  Çok Tatlı Ne Zaman Final Yapacak Çok Tatlı Neden Yok Neden Yayınlanmıyor 30

  Çok Tatlı Ne Zaman Final Yapacak Çok Tatlı Neden Yok Neden Yayınlanmıyor 93

  Çok Tatlı Ne Zaman Final Yapacak Çok Tatlı Neden Yok Neden Yayınlanmıyor 26

  Çok Tatlı Ne Zaman Final Yapacak Çok Tatlı Neden Yok Neden Yayınlanmıyor 59

  Çok Tatlı Ne Zaman Final Yapacak Çok Tatlı Neden Yok Neden Yayınlanmıyor 50