Çok değişkenli Panasonic de tavuk: birkaç ilginç ve hızlı tarifler 2019

Çok değişkenli Panasonic de tavuk: birkaç ilginç ve hızlı tarifler 2019
16.10.2019

Çok değişkenli Panasonic de tavuk: birkaç ilginç ve hızlı tarifler 59

Çok değişkenli "Panasonic" de tavuk: birkaç ilginç ve hızlı tarifler

Tavuk çoklu çubukta "Panasonic" tatmin edici birMisafirleri beslemek için, yemek pişirecek vakit yoksa bile. Sonuçta, tüm süreç en fazla 20-30 dakika sürer ve özellikle eti değil aynı zamanda örneğin sebze koyarsanız çanak lezzetli ve özgün olur. İşte birkaç orijinal tarif.

Çikolatalı tavuk, "Panasonic" ekşi krema ileçok kutulu panasonic'te tavuk

Karkas alıp parçalar halinde parçalayacağız. Tabii ki bütünü de kullanabilirsiniz, ancak kasede oturacak kadar küçük olmalıdır. Kesim soğan yarım halkalar ve havuç şeritleri, yağ kapta cihazı koyup 15-20 dakika mod "Pişirme" çevirin. Kapağı kapatmayın ve sebzeleri kızartmayın. Ardından daha önce baharatlara sarılmış kuş parçalarını ekleyin. Karıştırın ve 10 dakika daha pişirin, çok değişkenli tavuk çok sulu görünür. En kısa sürede ses sinyali hazır yemekler gibi ekşi krema 3-5 yemek kaşığı dökün limon küçük parçasından suyu sıkma, (eğer mayonez veya krem ​​sürebilir) ve defne yaprağı koyun. "Süt püresi" veya "Susturma" modundan ayrılıyoruz. 25-30 dakika sonra çanak hazır olacak. Bu arada, benzer bir şekilde, ama krema ve sebzeyle, kuşların her iki uyluğunu veya bacaklarını da pişirebilirsiniz.

Tavada çok çubuklu "Panasonic" ile sosçok değişkenli tavuk

Orijinal ve tarifi için oldukça basit bir tarifiaromalı akşam yemeği. Kabı yağla yağlayın ve "pisirme" veya "kızartma" modunu seçin, süreyi 40 dakika olarak ayarlayın (Mümkünse). 5-7 dakika sonra tava ısıtılır, bacakları veya bacakları içine koyar (istek üzerine kanat veya beyaz et bile olabilir) ve kızartana kadar kızartın, sonra çevirin, tuz ekleyin ve güzel bir kabuğa geri getirin. Sonra dilim elmalara kesin ve etin etrafına yatın. Programın bitimini beklerken sosu hazırlayın. Bir kaşık bal, ketçap, hardal ve soya sosu üzerine ayrı bir kapta karıştırın, iyice karıştırın ve çoklu gözdeki maddeleri yağlayın. Kalanlar bir kaba dökülür ve yeni bir "plov" modu seçilir. Bip sesini duyana kadar pişirin. Yan yemek olarak pilav veya haşlanmış patates servis edebilirsiniz. Bu arada, bir kuş için aynı zamanda bir kum için ızgaralar pişirebilirsiniz.

Patatesli multivarquet "Polaris" de tavukçok kutulu Polaris'teki tavukSebzeleri (soğanları ve havuçları) temizleyip kesiyoruzhalkalar. Cihazın kabına "fırında pişirme" veya "kızartma" modunda ısıtılır ve yağla yağlanır. Zamanı 10 dakika olarak ayarladık, ürünlere müdahale edip onlara doğranmış yeşillik ekledik. Ses sinyalinden sonra, kanatları veya bacaklara yayın ve yine bu programlardan birini seçin, pişirme süresi 20 dakika olarak ayarlanır. Bu arada patatesleri soyun ve dilimlere kesin. 2.5 bardak süt kullanırız ve onlara bir damla küp suyu çeşidi (herhangi bir marka) çözdük. Seçilen programın bitiminden sonra kapağı açın ve patatesleri etin üzerine koyun, sıvı ile doldurun, tüm maddeleri kaplaması gerekir. Baharat ve tuzu unutmayın. 2 saati seçmeniz gerektiğinde, "söndürme" modunu ayarladık. Belirtilen süreden sonra akşam yemeği için olağandışı ve lezzetli bir yemek hazır.

Sonuç

Multivarkta tavuk gibi tarifler"Panasonic", çok hızlı hazırlanır. Bu tür cihazlar kadın saatlerini korur, ailenizle daha fazla zaman geçirmenize ya da en sevdiğiniz işte geçirmenize izin verir. Her halükarda, bugün neredeyse hiçbir metresi mutfakta böyle akıllı cihazlar olmadan yapamaz.

Çok değişkenli Panasonic de tavuk: birkaç ilginç ve hızlı tarifler 2019

Çok değişkenli Panasonic de tavuk: birkaç ilginç ve hızlı tarifler 2019

Related news

 • AMİGURUMİ BEBEK PATİĞİ ÖRME VİDEOLU AÇIKLAMALI
 • Patatesli Tavuk Sote Videosu
 • Aşk ölçer ile Etiketlenen Konular
 • Ece Erken ve Demet Şener birbirine girdi
 • Bu Rakamlar Zayıflatıyor

 • Çok değişkenli Panasonic de tavuk: birkaç ilginç ve hızlı tarifler 75

  Çok değişkenli Panasonic de tavuk: birkaç ilginç ve hızlı tarifler


  Çok değişkenli Panasonic de tavuk: birkaç ilginç ve hızlı tarifler 8

  Çok değişkenli Panasonic de tavuk: birkaç ilginç ve hızlı tarifler 14

  Çok değişkenli Panasonic de tavuk: birkaç ilginç ve hızlı tarifler 90

  Çok değişkenli Panasonic de tavuk: birkaç ilginç ve hızlı tarifler 70

  Çok değişkenli Panasonic de tavuk: birkaç ilginç ve hızlı tarifler 8

  Çok değişkenli Panasonic de tavuk: birkaç ilginç ve hızlı tarifler 70

  Çok değişkenli Panasonic de tavuk: birkaç ilginç ve hızlı tarifler 63

  Çok değişkenli Panasonic de tavuk: birkaç ilginç ve hızlı tarifler 93

  Çok değişkenli Panasonic de tavuk: birkaç ilginç ve hızlı tarifler 21

  Çok değişkenli Panasonic de tavuk: birkaç ilginç ve hızlı tarifler 45