Çok değişkenli makarna pişirildiÇok değişkenli makarna pişirildi


Çok değişkenli makarna pişirildi 83 07.03.2019, 22:17

Çok değişkenli makarna pişirildi

Multivarka - çok kompakt ve otomatikzaman, yemek ve tabii ki elektriği kazandıran bir tencereyle mükemmel bir şekilde pişirip bir çift için yemek pişirir. Bu pişirme işlemi, gıdalardaki tüm yararlı maddelerin depolanmasını en üst düzeye çıkarır ve hazırlanan çanağın mükemmel tadını korur.

Multivark'ın pişmiş makarna çok lezzetli. En sevdiğiniz güveç, bu "mucize" tencerede pişirirseniz daha lezzetli ve kullanışlı hale gelir.

Tuzaklar için: makarna - 350 gram, kıyma - 0,5 kg, bir soğan, iki domates, bir bardak su, Beshamel sosu, tuz ve biber.
Hazırlama metodu: "soğutma" modunda altın sarımsakaya kadar soğan ve kızartın, kıyılmış eti hazırlayın, etin yarısı hazır oluncaya kadar karıştırın ve güveç yapın. Domates soyulur, en büyük rendeye sürülür ve doldurmaya eklenir. Domates adzhika ile değiştirilebilir, bunun tadı fazla değişmez.

Bir fincan dökülen kuru makarna, yayılmışyarım kalmış forcmeat, biber, tuzu tatlandırın ve iyice karıştırın. Kaseyi yağla yağlayın, makarna kıymayı rendelenmiş etle dağıtın, bir bardak su ekleyin ve iki bardak sos dökün. Makarna yüzeyine makarna sosu ile sos veriyoruz ve birkaç yerde delik açıyoruz, böylece sos tüm çanağın içine iyice nüfuz ediyordu. "Pişirme" modunu açın ve 40 dakika pişirin. Uyarı sinyalinden sonra, güveçleri çıkarın ve iyice oturması ve serpildiğinde parçalanmaması için kaseye 10 dakika bırakın. Çok değişkenli bir makarnanın makarna lezzetli ve keskin çıkıyor.

Makarna hazırlayın, burada, özel bilgi ve becerilere gerek duyulmayabilir, ancak birkaç kişi makarna yemeklerini çok değişkenli olarak biliyor.

Kase içerisine "0.5" işaretine kadar soğuk su dökün,kapağı kapatın ve modu "hızlı" olarak ayarlayın. Bu modda, su 8 dakika sonra kaynar. Kaynadıktan sonra su tuzlanır ve yarım paket makarna dökülür. Bir kapakla karıştırın ve kaplayın. Valf buharı dışarı çıkmaya başlarsa, kapağı açın, makarna karıştırın ve tekrar kapatın. Makarna atıldıktan yaklaşık 15 dakika sonra hazır olur.

Bir multivarkta makarnalar çeşitli yollarla hazırlanabilir. Donanmadaki bilinen tüm makarnalar hazırlanmak ve bir multivarkta oldukça basit ve kolaydır.

Yemek pişirmek için: orta boy soğan, 300 gram kıyma, 150 gram makarna, salça, bitkisel yağ, baharat ve tuz.
hazırlanması: Multivarquet üzerine "pişirme" modunu koyarız, bitkisel yağları ve soğanları yarım halkalara ayırdık. Kapağı kapatmadan birkaç dakika kızartın. Salmastrayı yaydık ve kapağı kapatın - ancak tıklamaya değil - yaklaşık 15 dakika boyunca kızartmaya devam ediyoruz. Sonra her şeyi iyice karıştırın ve iki kaşık domates salçası, baharat ve tada ekleyiniz. Yine, her şeyi karıştırın ve makarnanın üstüne iki santim sıcak su dökün ve "plov" u ayarlayın. Multivarktaki makarnalar yaklaşık 30 dakika içinde hazır olacak. Bir seçenek olarak - makarna her zamanki gibi pişirilebilir, doldurma ve soğanlar için multivarka ekleyin ve sadece kızartın.

Bir karaciğerde çok değişkenli makarnalar diğeridir.içten ve lezzetli yemek. Multivale su döküyoruz, nozul üzerine dilimlenmiş karaciğer parçalarını yerleştiriyoruz, kapağı kapatıyoruz, "pişirme" modunu ayarlıyoruz ve 30 dakika bekleyeceğiz. bir süre sonra, su polpachki makarna uyur, meme, karaciğer almak bir kafes karaciğer yerde ayarlanır biraz tuz ekleyin ve 15 dakika daha aynı modda pişirme devam edin. Sonra, karaciğeri çıkar ve et kıyma makinesinde döndür. Suyu makarnadan, öğütülmüş karaciğerin üstünden süzerek ve "söndürme" rejimini yaklaşık 10 dakika sürdük. Ayarlanan süreden sonra, her şeyi iyi karıştırıyoruz, birkaç dakika daha kapalı kapağın altında bırakıyoruz. Multivarktaki makarnalar çok kokulu.

Çok değişkenli makarna pişirildiÇok değişkenli makarna pişirildi

Related news

 • Metro istasyonu Kotelniki (Moskova bölgesi) çıkışları nerede olacak
 • Sıkıntı
 • FİMO POLİMER KİL İLE LAVANTA ÇİÇEĞİ YAPIMI
 • Diş sıkma nasıl önlenir
 • Minik İtfaiyeciler Bu Hafta Sonu Kanyon’da

 • Çok değişkenli makarna pişirildi 88

  Çok değişkenli makarna pişirildi


  Çok değişkenli makarna pişirildi 39

  Çok değişkenli makarna pişirildi 2

  Çok değişkenli makarna pişirildi 4

  Çok değişkenli makarna pişirildi 53

  Çok değişkenli makarna pişirildi 56

  Çok değişkenli makarna pişirildi 69

  Çok değişkenli makarna pişirildi 87

  Çok değişkenli makarna pişirildi 45

  Çok değişkenli makarna pişirildi 86

  Çok değişkenli makarna pişirildi 88

  Çok değişkenli makarna pişirildi 86