Odnoklassniki deki gibi şehri değiştirdiğimizi düşünüyoruz 2019

Odnoklassniki deki gibi şehri değiştirdiğimizi düşünüyoruz 2019
23.09.2019

Odnoklassniki deki gibi şehri değiştirdiğimizi düşünüyoruz 49

"Odnoklassniki" deki gibi şehri değiştirdiğimizi düşünüyoruz

Bugün sizinle nasıl konuşacağız"Sınıf arkadaşları" şehri değiştirir. Aslında, fikri anlamak çok basittir ve bunu birkaç şekilde yapabilirsiniz. Ana şey, nerede ve hangi sırayla basılacağını bilmek. Öyleyse bugün konularımızı tartışmaya başlayalım.sınıf arkadaşlarında şehir nasıl değiştirilir

ayarlar

Eh, "Sınıf arkadaşları" gibi düşünürsenizikamet şehri değiştirmek için, o zaman mümkün olduğunca çabuk iş için aşağı değer. Sonuçta, daha önce de belirtildiği gibi, bu işlem birçok yönden uygulanabilir. Örneğin, "Odnoklassniki" sitesinde bulunan olayların en basit, güvenli ve yaygın sürümüyle başlayacağız. Kent kişisel ayarların yardımıyla değişmeye çalışacaktır.

Bunu yapmak için sisteme giriş yapmanız gerekecektir.sosyal ağ ve daha sonra profilinizin ana sayfasına gidin. Bu olmadan, fikri uygulayamayacaksınız. Daha sonra "Hakkımda" bölümüne gidin. Orada "Kişisel Veriler" i ziyaret etmeniz gerekecektir. Küçük bir pencere açmadan önce. Onun yardımıyla Odnoklassniki'deki şehri nasıl değiştireceğimizi anlayabileceğiz. Bunu yapmak için, istenen satırda, yazıyı uygun olanla değiştirin ve değişiklikleri kaydedin. Gördüğünüz gibi, karmaşık veya özel beceri ve bilgi gerektiren hiçbir şey yok. Artık sonuçların tadını çıkarabilirsiniz. Yine de, bu kullanıcıların karşı karşıya olduğu tek seçenek değildir. Öyleyse size başka ne sunulabileceğini görelim.

uygulamaların

Şimdi, en az seninle hareket edelimetkili, ancak yine de olayların gelişiminin varyantları. Buradaki şey, şehri Odnoklassniki'de nasıl değiştireceğinizi düşünüyorsanız, bu fikri birkaç tıklama ile uygulamanıza izin verecek bazı uygulamalara rastlayabilirsiniz.sınıf arkadaşları

Senin için gereken tek şey, yüklemektir.program ve daha sonra yetkilendirme sürecinden geçer. Ardından, uygulamak istediğiniz işlevi seçin, yeni veri yazın ve değişiklikleri kaydedin. Hepsi bu kadar. Artık şehri "Odnoklassniki" de nasıl değiştireceğinizi biliyorsunuz. Ne yazık ki, burada mutlu olmamalı.

Sonuçta, çoğu zaman bu tür uygulamalar çoğunluklagerçek virüsler. Sadece bilgisayarınıza bulaşıyor ve kişisel verileri de çalıyorlar. Bizim örneğimizde, profiliniz sosyal ağda. Bu programı kullandıktan sonra artık sitede yetkilendirme alamayacaksınız. Hoş olmayan, değil mi? Bu nedenle bu tür uygulamalardan ve programlardan kaçınmak daha iyi olacaktır. Ayrıca, tarayıcılar ve oyunlar için çeşitli hırsızlardan kaçınmaya çalışın. Onlar da, genellikle benzer bir etki verirler.

Hizmetler

Ve işte oldukça ilginç bir yaklaşım,Odnoklassniki'de şehri nasıl değiştireceğiniz sorusuna cevap verebilecek. Bu, bu tür bir eylemi sağlamak için olağan hizmetlerden başka bir şey değildir. Artık reklamlarla birçok platformda bulunabilirler.

O zaman yöneticiyle iletişime geçmelisinHizmet şartlarını müzakere etmek ve ardından değişiklikleri ödemek. Ve buradaki fiyat etiketi sadece sembolik (100-200 ruble) ve yüksek (500 ruble) olabilir. Hacker'ımızın profesyonelliğine bağlı. Ancak burada da her şey göründüğü kadar iyi değil.sınıf arkadaşlarında şehir nasıl değiştirilir

Sonuçta, bu tür reklamlar - çoğu zaman böyledümen yok. Sizden para alırlar ve sonra ortadan kaybolurlar. Eh, hesaplarınızı kırmazsanız. Bu tür teklifleri değerlendirmek için mümkün olduğunca ihtiyatlı olmalıdır. Ve bundan kaçınmak daha iyidir.

Sonuç

Bu yüzden seninle nasıl konuştuk"Sınıf arkadaşları" şehri değiştirir. Aslında, fark etmek zaten mümkün olduğu gibi, görüş alanında bize yardımcı olabilecek tek bir yöntem var. Gerisi sadece bir aldatmacadır. Ve kullanıcıların çoğunluğu hala böyle önerilere inanıyor. Odnoklassniki'de anket olmadan kalmak istemiyorsanız bunu yapmamalısınız.

Odnoklassniki deki gibi şehri değiştirdiğimizi düşünüyoruz 2019

Odnoklassniki deki gibi şehri değiştirdiğimizi düşünüyoruz 2019

Related news

 • Suriye: Uluslararası hukukun ihlali olan vahşi saldırıyı en güçlü şekilde kınıyoruz
 • Yüz Felcine Ne iyi Gelir Okunacak Dua
 • Demet Evgar hangi dizide oynuyor
 • Çok İzlenen Videolar
 • Thomas Tuchel

 • Odnoklassniki deki gibi şehri değiştirdiğimizi düşünüyoruz 60

  Odnoklassniki deki gibi şehri değiştirdiğimizi düşünüyoruz


  Odnoklassniki deki gibi şehri değiştirdiğimizi düşünüyoruz 49

  Odnoklassniki deki gibi şehri değiştirdiğimizi düşünüyoruz 51

  Odnoklassniki deki gibi şehri değiştirdiğimizi düşünüyoruz 9

  Odnoklassniki deki gibi şehri değiştirdiğimizi düşünüyoruz 56

  Odnoklassniki deki gibi şehri değiştirdiğimizi düşünüyoruz 42

  Odnoklassniki deki gibi şehri değiştirdiğimizi düşünüyoruz 81

  Odnoklassniki deki gibi şehri değiştirdiğimizi düşünüyoruz 70

  Odnoklassniki deki gibi şehri değiştirdiğimizi düşünüyoruz 14

  Odnoklassniki deki gibi şehri değiştirdiğimizi düşünüyoruz 72

  Odnoklassniki deki gibi şehri değiştirdiğimizi düşünüyoruz 57

  Odnoklassniki deki gibi şehri değiştirdiğimizi düşünüyoruz 83

  Odnoklassniki deki gibi şehri değiştirdiğimizi düşünüyoruz 95

  Odnoklassniki deki gibi şehri değiştirdiğimizi düşünüyoruz 44

  Odnoklassniki deki gibi şehri değiştirdiğimizi düşünüyoruz 23

  Odnoklassniki deki gibi şehri değiştirdiğimizi düşünüyoruz 48