Oğlak Oğlak ve Kova erkeğinin uyumu: Kusursuz çift mi yoksa aşkın çöküşü mü 49 26.01.2019, 16:05

Oğlak Oğlak ve Kova erkeğinin uyumu: Kusursuz çift mi yoksa aşkın çöküşü mü?

Burçlara inanan ve yıldızların olduğuna inananKaderleri bertaraf edebilir, kesinlikle ne diyeceğini bilmeksizin, Oğlak kadının ve Kova erkeğinin uyumluluğunu bilmek istemez. Beraber mutlu olacaklar mı?

Kadın Oğlak ve Kova Erkek Uyumluluğu

Aşk ve ilişkiler

Kadın Oğlak ve erkek Kova Uyumluluğudaha ziyade, duyguların tutkusu ve tutkusu değil, karşılıklı sempati ve dostane destek üzerine kuruludur. Kova, bağımsızlık ister ve ortak, sevdiği her şeyi sınırlamaz. O çok pragmatik ve muhafazakar, ve o, tam tersine, rüzgarlı, Oğlak kadını çoğu zaman rahatsız edici olduğunu, rüzgara kelimeleri atarak kolayca kararlar verir. Kız Oğlak, kimin uyumluluk oldukça tartışmalıdır, başlangıçta iki birbirine zıt gibi birbirine çekici olacaktır Kova adam. O (ve o yeterince olmadığı) farklı ve spontan bir şey, o da güvenilir arka görür ve ona destek onda bulur. İlk toplantı her ikisi için gerçek bir mutluluk olabilir, ancak durum değişebilir. Yani, çok geçmeden evlilik için adam çok anlamsız ve uygunsuz dikkate almak başlar, ama aynı zamanda dayanılmaz sıkıcı olacaktır.

kız ibern adam adam

Aile hayatı

Uyumluluk burçlarını incelerseniz, Oğlak veKova, aile hayatında bazı zorluklarla karşılaşacak. Kız çocuğu "kurmaya" ve onu belirli kurallara uymaya çalışacak. Ama Kova bunu sevmez, direnmeye başlar. Oğlak burcu-kız, her yere dağılmış seyrek çorapları tam anlamıyla raydan çıkaracaktır, bununla ilgili yanlış bir şey görmeyecek, karısını aşırı bir gafiliğe büründürecektir. Maddenin boşanmaya ulaşamaması için, temel kurallara uymanın gerekli olduğu gerçeğine alışması gerekir. Ve her şeyin mükemmel olamayacağını anlamalı. Ek olarak, Kova burcunun sadece yalnız kalması gerekiyor, Oğlak da sürekli bir ortak eğlenceye hizmet ediyor.

Cinsel yaşam

Oğlak kadının cinsel uygunluğu veErkek Kova oldukça iyi, hatta neredeyse mükemmel. Bu çiftin samimi hayatı, ruhların bazı yüksek ve kozmik birlikteliğinde olduğu gibi, cazibe ve hayvan tutkusu üzerine değil. Yataktaki bu ikisi, tam anlamıyla birbirinin içine girecektir. Onlar için seks, işlerin düzgün gitmeyeceği bir zamanda gerçek bir çıkış olacak.

Oğlak burcu ve Kova burcunun uyumluluk

Ana hatalar: Onlardan nasıl kaçınılır?

Netleştikçe, uyumlulukOğlak burcu ve bir erkek Kova, ideal olmaktan uzaktır. Her zaman arkadaşının kusurlarını arayacak ve onları düzeltmeye gayret edecek, ve buna ihtiyacı olmayacaktır, çünkü o kötü değil. Yani, kız biraz daha küçümsüyorsa (ve nasıl olduğunu biliyorsa), skandallar önlenecektir. Daha sorumlu ve organize olmaya çalışmalı.

Sonuç

Sonuç olarak, yalnızca bunu ekleyebilirizzorlukların üstesinden gelinebilir, özellikle karşılıklı sevgiye ve mutlu bir hayata giden yolda ne tür bir sorun yaşayabileceğinizi biliyorsanız. Bu nedenle, bazen yıldızların tavsiyelerini dinlemeye ve ideal bir ilişkiye geçmek için değişmeye değer.

Oğlak Oğlak ve Kova erkeğinin uyumu: Kusursuz çift mi yoksa aşkın çöküşü müresim galeriler Goruntuler Fotograf fotograflar

Related news

 • Havuç: Büyüyen ve bakım. Yeni başlayanlar için ipuçları
 • BADEMLİ ÇİMEN ÖRNEKLİ BEBEK HIRKASI TARİİ
 • Mide Gribine Ne iyi Gelir Bitkisel Çözüm

 • Oğlak Oğlak ve Kova erkeğinin uyumu: Kusursuz çift mi yoksa aşkın çöküşü mü 66

  Oğlak Oğlak ve Kova erkeğinin uyumu: Kusursuz çift mi yoksa aşkın çöküşü mü


  Oğlak Oğlak ve Kova erkeğinin uyumu: Kusursuz çift mi yoksa aşkın çöküşü mü 15

  Oğlak Oğlak ve Kova erkeğinin uyumu: Kusursuz çift mi yoksa aşkın çöküşü mü 29

  Oğlak Oğlak ve Kova erkeğinin uyumu: Kusursuz çift mi yoksa aşkın çöküşü mü 20

  Oğlak Oğlak ve Kova erkeğinin uyumu: Kusursuz çift mi yoksa aşkın çöküşü mü 27

  Oğlak Oğlak ve Kova erkeğinin uyumu: Kusursuz çift mi yoksa aşkın çöküşü mü 65

  Oğlak Oğlak ve Kova erkeğinin uyumu: Kusursuz çift mi yoksa aşkın çöküşü mü 67