O kim - Danko Bir şarkıcı, oyuncu ya da dansçı mıO kim - Danko Bir şarkıcı, oyuncu ya da dansçı mı


O kim - Danko Bir şarkıcı, oyuncu ya da dansçı mı 25 17.01.2019, 03:36

O kim - Danko? Bir şarkıcı, oyuncu ya da dansçı mı?

Birçok Rus şovunun sahibi, sanatçı"Kid" ve "Moscow Night" isimleri altında bilinen tüm isabetler ve bugün tüm Rus halkı için bir gizem kalır. Bu makalede Danko'nun hayatı hakkında her şeyi anlatmaya çalışacağız.

Şarkıcı Danko. Doğum ve çocukluk

Rus sanatçısının gerçek adı Fadeyev'dir.Alexander Valerevich. Gelecek şarkıcı, 20 Mart 1969'da Moskova'da doğdu. Anne - Danko Elena Ilinskaya bir vokal öğretmeni ve babası tanınmış bir Rus fizikçi olan Valery Fadeyev.

En erken çocukluktan itibaren çocuk büyük sahnede şarkı söylemek istedi.danko şarkıcısıTanınmış annesinin yardımı olmadan, Sasha 5 yaşında yerel bir koronun solisti oldu. 6 yıl sonra, çocuk eğitimine Bolşoy Tiyatrosu koreografisinde devam etti.

1988 yılında, Alexander Bolşoy Tiyatrosu grubunun bir üyesi oldu ve eş zamanlı olarak ünlü Rus öğretmenlerinin sınıflarına katıldı.

Kalıcılığı ve maksatlılığı nedeniyleGelecek şarkıcı, popüler performanslarda büyük rol alır. Ama bu yeterli değil. Derinlerde bir yerde, genç bir adam ünlü bir pop şarkıcısı olmayı hayal ediyor.

Erken meslek

Danko uzaklardan başladı ve yaratıcı katılmakla başladıüvey babasının akşamı solist Alexander Sukhanov'un solisti olduğu yer. Bu akşamlardan biri, Moskova yapımı Leonid Gudkin tarafından yaklaşıldı ve bir sanatçı olarak kariyer yapmayı teklif etti.

1999 yılında, Danko (Moskova) “Moskova Gecesi” adlı ilk isabeti ile seyirciyi memnun etti. Şarkı anında tüm yerli grafiklerin lideri oldu.şarkıcı Danko çocukları

Kariyer tepe noktası

2000 yılında, Danko ilk albümü "Danko 2000" adını aldı. Bu dönem şarkıcı için önemliydi. En popüler ve en favori sanatçılardan biri oldu.

Ardından birden fazla konser takip etti.provalar, turlar ve fotoğraf oturumları. Bir süre sonra, birkaç hit daha Danko hayranlarını memnun etti. Şarkıcı "Bebek", "Tekrar yap, iki tane yap", "Aralık ayının ilk karı" şarkılar çaldı.

2000 yılında sanatçı GITIS'ten mezun oldu.yapımcının zanaat. Aynı yıl tanınmış reklam ajanslarıyla sözleşme imzaladı ve şimdi yüzü Naf Naf, Hugo Boss, Dizel gibi markaların posterleriyle süslendi.

O zaman şarkıları gerçek hit haline gelen Danko (şarkıcı), 2004'e kadar 2 albüm daha yayınladı - "Bir Erkek Olduğunda" ve "Don Juan De Luxe".

danko şarkıcı şarkı

düşen

2005'ten 2009'a kadar olan dönemde Danko, beklenen sonucu getirmeyen birkaç şarkı daha yayınladı. Ama bu şarkıcıyı durdurmadı. Danko, Moskova tiyatrosunda “Most” adında yeni bir görüntüde seyircinin karşısına çıkmaya başladı - müzikal "Mata Hari" nin aktörü.

Yeni denemeler

Danko'nun bir filmde rol almayı başardığı unutulmamalıdır."Moskova Zhigalo" adlı filmde ana rollerden birini gerçekleştiriyor. Ancak bu, şarkıcıya doğru memnuniyeti getirmedi ve bir kez de film kariyeriyle birlikte uzaklaştı.

2009 yılında şarkıcı yeni bir girişimde bulunur ve "En İyi Şarkılar" ve "Albüm numarası 5" koleksiyonunu üretir. Ne yazık ki, ne izleyiciler ne de eleştirmenler Danko'nun çalışmalarını takdir etmedi.

Danko'nun kişisel hayatı

Şarkıcı Tatyana Vorobyova ile bir ilişki içerisindeydi, ancak üç yıl sonra çift ayrıldı ve yasal bir evliliğe girmek için zaman yoktu.

danko şarkıcı kişisel yaşam

2003 yılında Rus modelinin bilindiği anlaşıldı.Natalia Ustimenko şarkıcıdan bir çocuk bekliyor. Sonia'nın kızı ağır doğumlara rağmen sağlıklı doğdu. 2014 yılında, Danko, Rusya'nın tümüyle yakın zamanda meydana gelen korkunç trajedisini paylaştığı “Let them talk” adlı ilk kanalın programında yer aldı.

Paskalya bayramının arifesinde, Nataliaikinci gebelikte geç aniden kanama başladı. Doktorlar, doğuştan gelen çocuğa - serebral palsili, çok sayıda beyin hasarı verdi ve hamile hastanede kızı terk etmeyi önerdi (aynı görüş Danko'nun annesi tarafından hala tutuluyor). O zamandan beri kişisel hayatı bir kamu alanı haline gelmiş olan şarkıcı, çocuğu terketmemeye karar verdi. Bu, Rus yıldızları da dahil olmak üzere pek çok kişi tarafından desteklendi ve hayatlarında aynı trajediyi yaşadı.

Danko'ya göre (şarkıcı kalp kaybetmez), kızı zor tanılarına rağmen korkunç bir hastalığa rağmen yaşar ve sevinir.

Bu arada, uzun bir süre için çiftin yurtdışında tedavi için kızı almaya karar verdiğine dair söylentiler vardı. Birçoğu bunu destekliyor.

Şarkıcı Danko'nun çocukları onun için en doğalve sevdiklerinize. Sanatçı, "Kızlarımı onlar için zor durumda bırakmayacağım ve yardımıma ihtiyaç duydukları anda kurtarmaya geleceğim" diyor. Danko'ya ve ailesine bu zorlu yaşamda şans diliyoruz!

O kim - Danko Bir şarkıcı, oyuncu ya da dansçı mıO kim - Danko Bir şarkıcı, oyuncu ya da dansçı mı

Related news

 • Çocukların gözünden geçen yol. Atış malzemelerinden elle yapılan el işleri
 • Baki Davrak hangi dizide oynuyor
 • Güneşin Ciltte İz Bırakmaması İçin Öneriler

 • O kim - Danko Bir şarkıcı, oyuncu ya da dansçı mı 98

  O kim - Danko Bir şarkıcı, oyuncu ya da dansçı mı


  O kim - Danko Bir şarkıcı, oyuncu ya da dansçı mı 95

  O kim - Danko Bir şarkıcı, oyuncu ya da dansçı mı 6

  O kim - Danko Bir şarkıcı, oyuncu ya da dansçı mı 92

  O kim - Danko Bir şarkıcı, oyuncu ya da dansçı mı 31

  O kim - Danko Bir şarkıcı, oyuncu ya da dansçı mı 86

  O kim - Danko Bir şarkıcı, oyuncu ya da dansçı mı 46