Not için usta: yaz sarafanlar kendi ellerinde 2019

Not için usta: yaz sarafanlar kendi ellerinde 2019

Not için usta: yaz sarafanlar kendi ellerinde 44 06.02.2019, 03:50

Not için usta: yaz sarafanlar kendi ellerinde

Sarafanlar kadınların güzel nesneleridirDolaplar, özellikle yaz aylarında önemlidir, çünkü vücuda nefes veriyorlar, hareketleri sınırlamıyor ve sahibinin haysiyetini vurgulamaya izin vermiyorlar. Bugün elbise bu tür için sonsuz sayıda stil, renk ve kumaş çözümleri vardır. Eğer orijinal ve benzersiz olmak istiyorsanız yaz yensiz olduğunu çok basit, kendi ellerini dikmek özellikle yana, bu alanda deneyimli dikişçi değil, aynı zamanda yeni başlayanlar sadece baş işletme ile, bir dikiş makinesi kullanmak ve kendi imajını yaratmak.yaz sarafanlar

Modelle belirleme

Başlamadan önce,Hangi modeli istediğinizi belirleyin, renk ve malzeme seçin. Moda yaz yensiz 2012-2013, (mükemmel stres bronzsun) Canlı renkler, doğal kumaşlar (böylece mümkün olduğu kadar rahat ısı tür kıyafetler giymek) ve şık takı varlığı, uyum içinde bir bütün olarak görüntü tamamlayacak akılda tutulmalıdır.

yaz sazanlar 2012Yaz sarafanların kendi ellerinizle nasıl dikileceğine bir örnek

Desen mümkün olduğunca basittir ve üçayrıntılar: iki kayış (8 cm genişliğinde kumaş şeritler) ve ana parça (bir madde dikdörtgeni). Taban boyutları şu şekilde hesaplanır: genişlik uyluk çevresi artı çamurlukta 25-30 cm, dikişlere 3 cm artı eşittir; uzunluk aksilla'dan sarafanın arzulanan "boylam" artı alt çekim (2.5 cm) ve üst (2.5 cm) ve çekme için 5 cm artı ölçüye eşittir.

Yazlık sarafanlar kendi ellerinizle nasıl dikilir? Çalışma Şekli:

 1. Kumaşın dikdörtgenini uzun kenarları boyunca silin ve dikişleri ütüleyin. Arkada olacaklar.
 2. Üst kısmı katlayın 1 cm, demir,1,5 cm daha eğin ve bir demirle yürüyün. dikiş makinesinin bobin-sakıza ipliği geçirin ve iğneye iplik bitirme, 1 cm kat kalkan bir çizgi çizin. En az 20 cm iplik uçlarını kalmalıdır.
 3. Takma işlemini yaparken, lastik bandı serbest bırakmanız veya sıkıştırmanız gerektiğini göreceksiniz. Dişlerin uçları bağlanabilir veya dikilebilir.
 4. İlk lastik dikişin altında, bir kaç tane daha paralel çizin, 1 cm geri çekilir.
 5. Aynı amaç için yeniden takılır: esnekliğin en uygun boyutunu bulun ve uçlarını sabitleyin.
 6. Sarafanı çıkarmayın, kalçaların ön tarafını işaretleyin. Bir dizi elastik ve son işlem ipliği ile bir veya daha fazla çizgi üzerinde gerçekleştirin.
 7. Konuları istediğiniz gibi deneyin ve düzeltin. Yıpranmış bir sarafanda, dip kısmın kenara çekileceği bir çizgiyi çizmek gerekir.
 8. Alt kesimi 1 cm'ye katlayın, 1,5 cm daha ütüleyin ve sonra sakız olmadan sıradan bir dikişle dikiş yapın.
 9. Elbise hazır, ama istersen, kayış ekleyebilirsin.

sarafan fotoğrafAskısız uzunluğu nasıl hesaplanır?

Uzunluklarını hesaplamak için bir santimetre gerekir.bant geçene kadar sarafanın üst kenarından mesafeyi ölçün ve dikişe gidecek olan 3 cm ekleyin. Kayışların sakız gibi görünmesini istiyorsanız, kumaşın uzunluğunu 2 kat artırın. Kemerlerinizin ayrıntılarını açın, iç kısımdaki kat boyunca (4 cm) bastırın. Dilimleri 1 cm içe katlayın ve dikiş yapın. Bitmiş kayışın genişliği 3 cm, ikinci kayışlarla aynı şeyi tekrar edin ve dikkatlice ütüleyin. Daha sonra kayışların kısa bir tarafında sarafana dikmek ve denemek gerekir.

Elastik bantta kayışlar nasıl yapılır?

Elastik bantta kayış yapmak içinortada iki paralel çizgi ve bir ip ile dikiş, sonra yukarıda açıklandığı gibi, sarafan dikmek. Bu basit eylemlerin bir sonucu olarak, arkadaşlarınıza yapabileceğiniz ve övünebileceğiniz bir fotoğraf olan harika bir yaz sarafanı alacaksınız. Bu modelin, kauçuğun konumuna ve genişliğine bağlı olarak bir dizi seçeneğe sahip olduğuna dikkat edilmelidir. Böylece şimdi yaz sarafanlarını kendi ellerinizle çeşitli varyasyonlarda dikebilirsiniz ve cüzdanınıza zarar vermeden gardırobunuzu sürekli olarak yenileyebilirsiniz.

Not için usta: yaz sarafanlar kendi ellerinde 2019

Not için usta: yaz sarafanlar kendi ellerinde 2019

Related news

 • Çok İzlenen Videolar
 • Suudi Arabistan’ın Arakanlı Müslümanlarla ilgili kritik planı
 • ÖRGÜ FISTIKLI BAKLAVA MODELİ TÜRKÇE VİDEOLU
 • Cevizli Bülbül Konağı Tatlısı Tarifi
 • Feofaniya (Kiev) parka nasıl gidilir Parkın tarihi ve cazibe merkezleri

 • Not için usta: yaz sarafanlar kendi ellerinde 31

  Not için usta: yaz sarafanlar kendi ellerinde


  Not için usta: yaz sarafanlar kendi ellerinde 50

  Not için usta: yaz sarafanlar kendi ellerinde 94

  Not için usta: yaz sarafanlar kendi ellerinde 55

  Not için usta: yaz sarafanlar kendi ellerinde 10

  Not için usta: yaz sarafanlar kendi ellerinde 68

  Not için usta: yaz sarafanlar kendi ellerinde 33

  Not için usta: yaz sarafanlar kendi ellerinde 19

  Not için usta: yaz sarafanlar kendi ellerinde 88

  Not için usta: yaz sarafanlar kendi ellerinde 2

  Not için usta: yaz sarafanlar kendi ellerinde 89