Noofen hazırlığı: analoglar, kullanım talimatları, incelemeler 2019

Noofen hazırlığı: analoglar, kullanım talimatları, incelemeler 2019
12.05.2019

Noofen hazırlığı: analoglar, kullanım talimatları, incelemeler 19

"Noofen" hazırlığı: analoglar, kullanım talimatları, incelemeler

Için "Noofen" nedir? Bu ilacın analogları (ilacın kendisi gibi), psikostimülanların farmakoterapötik grubuna ve nöropsikolojiye aittir. Kompozisyon sayesinde, sakinleştirici bir etkiye sahiptir, fiziksel dayanıklılığı arttırır, stres yumuşatır, uykuyu geliştirir. Daha güvenli diğer analoglar ("Glisin") profilaktik olarak önerilir.

tanım

"Noofen" benzeri herhangi bir analogfarmakolojik eylem. Preparat, beyaz renkte sert jelatin kapsül formunda üretilir. İlacın içinde beyaz veya krem ​​rengi bir toz bulunur (her ikisi de kabul edilebilir). Aktif madde "Noofen" - aminofenilbutirik asit, yardımcı bileşenler - patates nişastası, laktoz monohidrat, kalsiyum stearat. Kabuk, titanyum dioksit ilavesi ile jelatinden yapılır.noofen benzeri

İlacınızı sözlü olarak kullanın. Kullanma talimatlarına göre, "Noofen" analogları, benzer bir bileşime sahip oldukları için hızla emilir ve vücudun dokuları boyunca dağıtılır. Artı, ilaç vücutta birikmez, ancak böbrekler tarafından atılır.

talimat

"Noofen" analogları (ilaç kendisi gibi) alırBir doktor atanarak. Kapsüller çiğnenmez, yemek yedikten sonra su ile yıkanır. Anksiyete-nevrotik durumlar ve asteni ile 250-500 mg günde üç kere içilir. Bazı durumlarda dozaj yavaş yavaş artar. Doz, hastanın yaşına ve genel durumuna bağlıdır.

"Noofen" analogunun kullanımı aynı zamandabileşim. Her durumda dozaj ayrı ayrı ayarlanır, kullanım talimatlarında genelleştirilir. Bu ilacı diğer psikotropik ilaçlarla aynı anda önermeyin. Eğer ilaçlar, sakinleştiriciler, antipsikotikler, aksiyon nootropa artışlarla birlikte "Noofen" veya analog alırsak.Noofen talimat analoglar

tanıklık

"Noofen" benzeri herhangi bir analog gibi, nootroplar da atanır.hafızanın uyarılması, öğrenme kabiliyeti, çalışma yeteneğinin arttırılması, psiko-duygusal gerginliğin ortadan kaldırılması için. İlaç korkuları, endişeleri, uykusuzluğunu ortadan kaldırır. Kolino ve adrenerjik reseptörler üzerinde bir etkisi yoktur. "Noofen" sakinleştirici özelliklere sahip olduğundan, uyku problemi olan hastalara reçete edilir. İlaç nöroleptikler, hipnotikler, antikonvülzanların etkisini arttırır.

Artı, "Noofen" ve kendisi analoglarıilaç, bitkisel semptomları ve astenik ortadan kaldırır. Hoş olmayan belirtiler arasında uykusuzluk, sinirlilik, baş ağrısı, dikkat kaybı, duyarsızlaşma ve dermatozlaşma, duyusal-motor reaksiyonlarının azaltılması, hızları ve doğruluğu bulunmaktadır. Astım hastaları ilk alımdan sonra daha iyi sağlık, daha fazla ilgi duyma, motivasyon vardır. Hangi durumlarda "Noofen" atanır?

 • anksiyete, nevrotik durumlar (nevroz);
 • asteni;
 • korkular, kaygı;
 • OKB;
 • çocuklarda sinir tik, kekeme, enürezis;
 • uyumakta zorluk;
 • Stres önlenmesi (ameliyat öncesi, tanı);
 • alkolizm ve yoksunluk sendromunun tedavisi;
 • baş dönmesi.

Sorun olanlara ilacı önervestibüler aparat ile. Analoglar "Noofen" (yorumlar onaylamak) ortadan kaldırmak veya otonomik bozukluklar ve yoksunluk sendromu olan psikolojik azaltmak için, alkolizm mücadelede yardımcı olarak kullanılır. Eh, "Noofen" kendini stres altında tezahür eder. Vücudu hafifçe etkileyerek semptomları durdurur.analogların kullanımına dair noophen talimatı

Kontrendikasyonlar ve yan reaksiyon

Kullanım talimatlarına göre, yorumlar,"Nofen" ve analogları kontrendikasyonları vardır. Beslenme döneminde, hamilelik sırasında aktif maddeye, ek bileşenlere, akut böbrek yetmezliğine, galaktoz intoleransına, laktoz eksikliğine karşı artmış duyarlılığa sahip nootropik maddeleri alamazsınız. Sekiz yaşın altındaki çocuklara ilaç yazılması yasaktır. Mide ülseri, mide-bağırsak hastalıkları olan hastalara dikkat edilmelidir, çünkü ilacın tahriş edici etkisi vardır.

"Noofen", yan reaksiyonlara neden olabilir. Ancak, tüm hastalarda görünmezler. Ne hoş olmayan belirtiler kapsül ve tabletlerden kaynaklanır?

 • baş dönmesi;
 • baş ağrısı;
 • hastalığın artmış semptomları;
 • uyuşukluk;
 • bulantı;
 • döküntü ve kaşıntı;
 • zehirlenme.

Semptomlar tespit edildiğinde, ilgili hekimi doz ayarlaması hakkında bilgilendirmek gerekir.noophen uygulama analoğu

analogları

Rusya'da, "Noofen" herhangi bir eczanede satılmaktadır. Aşağıdaki nootropikler ilacın analoglarına aittir:

 1. "Aminalon".
 2. "Pirasetam".
 3. "Gliatilin".
 4. "Fezam".
 5. "Fenibut".
 6. "BIGF".

"Glisin", "Noophen" ile benzer bir etkiye sahiptir, ancakTam analog değil, çünkü nootropik gruba ait değil. "Glisin", uykuyu geliştiren, vejetatif-vasküler bozuklukları, psiko-duygusal stresi, saldırganlığı ve çatışmayı azaltan bir metabolik çaredir. Analog "Phenibut" bir sakinleştirici, antikonvülsan, rahatlatıcı bir ilaç olarak hareket eder. Anksiyete, korku, sinirlilik, uyku bozuklukları, yatıştırıcı olarak ameliyat öncesi kullanılır.noophen uygulama talimatı analogları yorumlar

yorumlar

Değerlendirmeler ile değerlendirildiğinde, "Noofen" etkili bir ilaçtır. Kan damarları üzerinde yararlı bir etkiye sahiptir, hafızayı iyileştirir, şiddetli baş ağrılarını ortadan kaldırır, ruh halini iyileştirir, 8 yaşından büyük çocuklar için uygundur. İlaç yatıştırır, yoksunluk sendromu, nevrotik koşulları kaldırır. Herhangi bir eczanede satılır. Eksiklikleri: Bu pahalı, bazen mide biraz rahatsızlık aldıktan sonra, hastalığın semptomlarını artırır, bağımlılık olur. Belarus'ta, "Noofen" analoglarının eczane içinde bulmak zor değildir, onlar daha ucuza mal olacak.

Noofen hazırlığı: analoglar, kullanım talimatları, incelemeler 2019

Noofen hazırlığı: analoglar, kullanım talimatları, incelemeler 2019

Related news

 • İki Şiş İle Oklava Örnekli Bebek Yeleği Yapılışı Anlatımlı Videolu
 • Baştan ayağa aromaterapi
 • Oturma odası için dolaplar-vitrinler: türleri, modelleri, üreticileri
 • Fırında Karışık Sebze graten
 • Asma Yaprağı Salamurası Videosu

 • Noofen hazırlığı: analoglar, kullanım talimatları, incelemeler 3

  Noofen hazırlığı: analoglar, kullanım talimatları, incelemeler


  Noofen hazırlığı: analoglar, kullanım talimatları, incelemeler 71

  Noofen hazırlığı: analoglar, kullanım talimatları, incelemeler 57

  Noofen hazırlığı: analoglar, kullanım talimatları, incelemeler 92

  Noofen hazırlığı: analoglar, kullanım talimatları, incelemeler 57

  Noofen hazırlığı: analoglar, kullanım talimatları, incelemeler 100

  Noofen hazırlığı: analoglar, kullanım talimatları, incelemeler 95

  Noofen hazırlığı: analoglar, kullanım talimatları, incelemeler 64

  Noofen hazırlığı: analoglar, kullanım talimatları, incelemeler 46

  Noofen hazırlığı: analoglar, kullanım talimatları, incelemeler 13

  Noofen hazırlığı: analoglar, kullanım talimatları, incelemeler 88

  Noofen hazırlığı: analoglar, kullanım talimatları, incelemeler 67

  Noofen hazırlığı: analoglar, kullanım talimatları, incelemeler 35