Noel Baba ve Snow Maidenın tatilin aşamalarında nasıl çizileceği 2019

Noel Baba ve Snow Maidenın tatilin aşamalarında nasıl çizileceği 2019

Noel Baba ve Snow Maidenın tatilin aşamalarında nasıl çizileceği 82 07.03.2019, 19:02

Noel Baba ve Snow Maiden'ın tatilin aşamalarında nasıl çizileceği

Genellikle Yılbaşı tatillerinin arifesinde (ve değilsadece) birçok eğitim kurumunda genç öğrenciler için her türlü görevi ister. Örneğin, Noel Baba ve Snow Maiden'i bir kalemle aşamalı olarak çizin. Ne diyebilirim Bazen kişisel tatilinizi bir çizimle süslemek ya da sadece tatilden ayrı olarak sanatsal aktivitelere katılmak istersiniz. Bu kısa denemede, ayrıntılı olarak Noel Baba ve Snow Maiden'i nasıl sahneye çekebileceğimizi ele alacağız.

Noel Baba ve Snow Maiden aşamalarında nasıl çizilir

Noel Baba çizim

Eh, daha "eski" usta ile başlayalımtatil. Genel olarak, eğer Noel Baba ve Snow Maiden'ı sahnelerde nasıl çizileceğini düşünürsek, o zaman kompozisyonumuzu örneğin bir kağıt parçasına yerleştirelim. Solda, Baba Frost'un kendisi ve sağa - Snow Maiden olacak. Şimdi ilk bir karakteri ve sonra bir tane daha çizmeliyiz. Noel Baba'nın resmi, uzun kürk ceketinde ve şapkasında giyindiği, tıraşsız olduğu ve ünlü uzun sakalının sahibiyse, yürütülmesi çok daha kolay. Noel Baba'da oldukça basmakalıp bir bakış olacak, ancak yeni başlayanlarla başlamak çok daha kolay.

Orijinal işaretleme

Bir kalem ile aşamalarında Noel Baba ve Snow Maiden çizin

Herhangi bir resmin başında, ayrıca ihtiyacımız var.ve herhangi bir profesyonel ressam şekil hatlarını ve oranlarını özetlemektedir. Bu nedenle, ilk üç genel geometrik şekil çizmek gerekir. Noel Baba başkanı, daire daha bedeni olacak ve genel çizgisi onun uzun kuyruklu ceket orijinal düzeni alt kısmında olacak - O olacak daire.
Şimdi ellerini çizmeye başlayalım. Pozisyonları sıralayın. Genel olarak, ellerin ve ayakların eklemleri, kalınlaşma-daireler çizmeye çok elverişlidir. Eklemlerin yerleştirileceği bir "top" çizin. Dirsek her zaman bel seviyesinde olmalıdır. Uzuvların pozisyonuna dikkat edin. Bu arada, bizim durumumuzda, bacaklar giymek gerekli değildir, çünkü kürklü paltolarla kaplıdırlar.

Kontürlerin ayrıntılarına girelim

Noel Baba Snow Maiden ile aşamalarında nasıl çizilir

Noel Baba'nın nasıl çizileceği veSnow Maiden aşamalarında, çizilmiş kontürlerin detaylarına dikkat etmek önemlidir. "Toplara" odaklanmak, Noel Baba'nın ellerini ve paltosunu ayırmak çok daha kolay olacaktır. Sol ve sağ ellerin aynı kalınlığa sahip olduğundan emin olun. Şimdilik Noel Baba personelini düzenli bir çubuk hattı şeklinde çizin. Önceden belirtilen konturu silin ve Noel Baba figürü ile ilgili her türlü ayrıntısına "sarın". Aslında çizimin temeli hazır, ama şimdi daha detaylı bir kafa ve sakal çizmek bizim için önemli.

Baş ve yüz çizimi

Öncelikle, sadece nereye dikkat etmelisinizağız, burun ve gözler yer alacak. Bundan sonra, bir fırça ile bir Noel Baba şapkası çizin ve sonra bir sakal alın. Çizimin bu aşamasında bir sakal çizmek kesinlikle çok basittir. Dalgalı bir çizgi yap. Ardından yüzünde çalışmaya geri dönün, ama çok fazla dikkat etmeyin. Gerçek şu ki, eğer Noel Baba ve Snow Maiden'i sahnelerde çizmeyi öğrenmek istiyorsak, tüm tavsiyelerin giyim ve figürlere verildiğini öğreneceğiz. Bunun nedeni, çizimin kompozisyonunda, bu iki kahramanın en çok dikkat çeken kıyafetleri ve figürleri olmasıdır. Yani, kişi üzerinde çok fazla zaman harcamamak ve genel hatlar halinde çizim yapmak, çok daha ciddi bir şekilde bir kürk manto, yani düğmeler, manşonlar çizmek, personel hakkında unutma. Bu türden bir detaylandırma yaparak hayal gücünüzü açığa çıkarın: sanatsal armağanınızı özgürlüğe bırakın ve yanlış bir şey yapmaktan korkmayın.

Kar Maiden Çizimi

Noel Baba ve Snow Maiden hızlı bir şekilde nasıl çizilir ve adım adım

Şimdi büyükbabanın arkadaşı ve torunu aşağı inelimFrost. Büyükbabanın yaptığı gibi, genel olarak genel hatlarını işaretlememiz gerekir. Bir trapez, elbisesinin ve göğsün zeminleri, esnek bir dörtgen şeklinde ve başın bir çemberi şeklinde yapılabilecektir. Daha sonra, yukarıdaki tavsiyede, genel hatlar çizin. Etiketi "topları" ndan kullanın. Ana şey - artık kalemi çok fazla tıklama, çünkü bu konturları silmek zorunda kalacaksınız. Ayrıca, bir kalemin üzerine kuvvetle basmazsanız, bir hata yaparsanız veya hata yaparsanız çizgileri kolayca düzeltebilirsiniz.

Sonra kürk manto ve şapkaların kenarlarını çizin,kemer hakkında unutma. Eldivenleri işaretle. Artık ellerin sol çizgisini silebilir ve yüzüne devam edebilirsiniz. Noel Baba'nın torununa bir surat çizdiğinde, tükürmeyi unutma.
Tatilin sahipleri sonra olacakHazır, neredeyse çizimi bitirecek ve Noel Baba ve Snow Maiden'ı sahnelerde nasıl çizeceğinizi öğreneceksiniz, ama yine de birkaç dakika kaldı. Resmi boyayın. Kural olarak, bu karakterlerin çizimi bir tatil için yapılır ve bu nedenle parlak ve elbette renkli olmalıdır. Renkli kalemler veya en az gölge ile renklendirin. Buna ek olarak, eğer Snow Maiden'i ve büyükbabasını elektronik formda bir tablette çizerseniz, bir tablette, tüm renk gamını ve kullandığınız grafik editörünün özelliklerini kullanabilirsiniz.
Eh, şimdi Noel Baba ve Snow Maiden hızlı bir şekilde nasıl çizileceğini ve adım adım nasıl biliyorum!

Noel Baba ve Snow Maidenın tatilin aşamalarında nasıl çizileceği 2019

Noel Baba ve Snow Maidenın tatilin aşamalarında nasıl çizileceği 2019

Related news

 • 21 Aralık Hadi ipucu sorusu: Kırkpınar Yağlı Güreşleri her yıl nerede yapılır Hadi ipucu cevabı
 • Fas Çorbası Tarifi – Çorba Tarifleri
 • AK Partili başkan, İYİ Partiye geçti
 • ALTIGEN BATTANİYE TIĞ İŞİM ADIM ADIM MOTİF ÖRNEĞİ
 • Bir diyetle ne tür bir meyve yiyebilirim İpuçları ve Püf Noktaları

 • Noel Baba ve Snow Maidenın tatilin aşamalarında nasıl çizileceği 79

  Noel Baba ve Snow Maidenın tatilin aşamalarında nasıl çizileceği


  Noel Baba ve Snow Maidenın tatilin aşamalarında nasıl çizileceği 84

  Noel Baba ve Snow Maidenın tatilin aşamalarında nasıl çizileceği 100

  Noel Baba ve Snow Maidenın tatilin aşamalarında nasıl çizileceği 53

  Noel Baba ve Snow Maidenın tatilin aşamalarında nasıl çizileceği 56

  Noel Baba ve Snow Maidenın tatilin aşamalarında nasıl çizileceği 44

  Noel Baba ve Snow Maidenın tatilin aşamalarında nasıl çizileceği 18

  Noel Baba ve Snow Maidenın tatilin aşamalarında nasıl çizileceği 53

  Noel Baba ve Snow Maidenın tatilin aşamalarında nasıl çizileceği 17

  Noel Baba ve Snow Maidenın tatilin aşamalarında nasıl çizileceği 83

  Noel Baba ve Snow Maidenın tatilin aşamalarında nasıl çizileceği 59

  Noel Baba ve Snow Maidenın tatilin aşamalarında nasıl çizileceği 72

  Noel Baba ve Snow Maidenın tatilin aşamalarında nasıl çizileceği 16

  Noel Baba ve Snow Maidenın tatilin aşamalarında nasıl çizileceği 81