Nobelin son isteği: sahte bilimsel bir dedektif veya ilginç bir politik gerilim

Nobelin son isteği: sahte bilimsel bir dedektif veya ilginç bir politik gerilim


Nobelin son isteği: sahte bilimsel bir dedektif veya ilginç bir politik gerilim 88 08.03.2019, 20:06

"Nobel'in son isteği": sahte bilimsel bir dedektif veya ilginç bir politik gerilim?

"Nobel'in son isteği" - gerilim unsuru sadece atmosfere uygulanan iyi ve sıkı çekilmiş bir dedektif.Nobel'in son isteğiBu gerçek değil, sevinemez, çünkü yönetmenBen muhteşem gösteriler ve muhteşem katliamların sayısız samimi resimde vurgulanmaya kolay yolu, gitmedi. Yine de, "Nobel'in Sonu Vasiyeti" (2012) klasik gerilim unsurlarını içeriyor. Endişeli endişe, tüm zamanlama filmler sırasında seyirci bırakmayın için heyecan verici bekliyor. "Bir Ejderha Dövmeli Kız" filminin ardından bir anlık global marka haline İsveçli ve Danimarkalı filmi onurunu gülümsetti değildir yönetmeni Peter Flint, tüm onur ve övgü bu ilk için. Ancak, söz başyapıtı ile maalesef filmin P. Flint'in maç, o haklı, gerçekten çok düzgün. olabilir b güçlü etkileyici anları yokluğu izleyici için çok ihtiyaç duyulan uyanma değil, ekranda neler olup bittiğini doğrudan katılma geniş bir kitleye ol. Sadece arazinin gelişimini gözlemlediniz. Öyle olsa bile, adalet içinde duygusal patlamalar her yeni bölüm eylem yoğunluğunu organik etkileşim içinde daha yaygın hale gelmektedir ile değil sevinmek edemez unutulmamalıdır.

Arsa ve gelişimison vasiyet Nobel incelemeleri

"Nobel'in Son Deliği" filminin ardındançok uzun bir kravat oldukça ünlü olarak değil, farklı bir şekilde açılır ve olamaz. Kendiniz düşünün: Yüksek güç kademelerine geleneksel bir yolla "gazeteci dedektif" nasıl ölçülebilir? Aynı zamanda, yazarlar doruk noktasının sonuna doğru ana entrikayı sürdürmeyi başardılar. Kasetin ortası, dinamik bir soruşturma olarak yeterince sunuluyor, ancak özün kendisi bile değil. Bu makalenin yazarına göre, filmin ana konusu, ana karşıtın ilginç kişiliğinde bulunuyor. Bu rol için adayların arsa geliştikçe, orada yeterli olacak, ancak hepsi öfkeli hattın her dönüşünde şiddet ölüm, yani cinayet nedeniyle, elimine edilir. Görüntüleyen oldukça geniş bir dizi şüpheliyi beklemektedir, bu nedenle her gözlemcinin kendi soruşturmasına bağımsız olarak gerçeğe kavuşması için katılmasına izin verilmeyecektir. Ve tüm eylem, muhabir Anika Bengstson'ın bulunduğu aynı Nobel Ödülünün verilmesi vesilesiyle bir kutlama ile başlıyor. Bir kadın, etkili bir yetkili cinayetine tanık oldu. Gerçek bir gazeteci olarak, polisin yasaklanmasına rağmen, ana karakter yavaş yavaş sansasyonel ipucuna yönlendiren özel bir soruşturma başlatır. Yalancı bilim doktoru, şimdi ve sonra bir gerilim filmine, ardından bir eyleme geçiyor - "Nobel'in Son İradesi" budur. İncelemeler, tesadüfen, resim çok çelişkilidir, ancak daha olumlu, üçüncü bölüm - tarafsız, ancak birkaç olumsuzluk var.

Müzikal lezzetNobel 2012'nin son isteği

Tüm eleştirmenlerin oybirliği ile kaydettikleri tek şey- A. Norden'in müzik eşliğinde. "Nobel'in Son Deliği" filmindeki müzik oldukça zorlu ve gergin, ancak gizemin bazı unsurları, sese ait gizem, beklenmedik gerçek olaylar yeni notlar verdi. Her durumda, dedektifin müzik eşliğinde bir gerilim filmi için geleneksel değildir. Aynı zamanda, bestecinin tüm deneyleri devam eden aksiyonla mükemmel şekilde birleştirildi. Norden çabalarını takdir etmek için daha önce bu filmi önermek için önerebilirsiniz.

Nobelin son isteği: sahte bilimsel bir dedektif veya ilginç bir politik gerilim

Nobelin son isteği: sahte bilimsel bir dedektif veya ilginç bir politik gerilim

Related news

 • Hipotiroid nedir ve belirtileri nelerdir Tedavisi var mıdır
 • Ev Köftesi Malzemeleri ve Yapılışı
 • Kabak Kalye Tarifi Videosu
 • Şiden Afrikaya 60 milyar dolarlık destek açıklaması: Yatırımlar için herhangi bir şart koşmuyor ve içişlerine müdahale etmiyoruz
 • Bebeklerdeki hıçkırıklar ve nedenleri
 • Böbrek Taşına iyi Gelen Bitkiler Tedavi Çözüm

 • Nobelin son isteği: sahte bilimsel bir dedektif veya ilginç bir politik gerilim 23

  Nobelin son isteği: sahte bilimsel bir dedektif veya ilginç bir politik gerilim


  Nobelin son isteği: sahte bilimsel bir dedektif veya ilginç bir politik gerilim 35

  Nobelin son isteği: sahte bilimsel bir dedektif veya ilginç bir politik gerilim 24

  Nobelin son isteği: sahte bilimsel bir dedektif veya ilginç bir politik gerilim 99

  Nobelin son isteği: sahte bilimsel bir dedektif veya ilginç bir politik gerilim 14

  Nobelin son isteği: sahte bilimsel bir dedektif veya ilginç bir politik gerilim 20

  Nobelin son isteği: sahte bilimsel bir dedektif veya ilginç bir politik gerilim 44

  Nobelin son isteği: sahte bilimsel bir dedektif veya ilginç bir politik gerilim 65

  Nobelin son isteği: sahte bilimsel bir dedektif veya ilginç bir politik gerilim 63

  Nobelin son isteği: sahte bilimsel bir dedektif veya ilginç bir politik gerilim 60

  Nobelin son isteği: sahte bilimsel bir dedektif veya ilginç bir politik gerilim 30

  Nobelin son isteği: sahte bilimsel bir dedektif veya ilginç bir politik gerilim 40