Ünlü gazeteci Andrei Ivanovich Kolesnikov 2019

Ünlü gazeteci Andrei Ivanovich Kolesnikov 2019
21.08.2019

Ünlü gazeteci Andrei Ivanovich Kolesnikov 27

Ünlü gazeteci Andrei Ivanovich Kolesnikov

Andrei Ivanovich Kolesnikov - gazeteci, biyografiBu, kamuoyundan birçok soruya neden oluyor, tüm tanıtımlarında oldukça kapalı bir kişidir. Özel hayatının kimseyi ilgilendirmemesi gerektiğine inanıyor, ancak insanlar kendi mesleki ve kişisel yollarının ayrıntılarını bilmek istiyor.

andrey Ivanovitch savaş arabaları

Erken yıllar

Andrei Ivanovich Kolesnikov dünyaya geldi 8Ağustos 1966 Rostov'un yakınında, Semibratovo köyünde, Ustye nehri kıyısında. Çocukluğundan bahsetmekten hoşlanmaz; ona özel ve kayda değer hiçbir şey olmadığını belirtmiştir. Zaten okulda Andrew'un yazı yazma eğilimleri tezahür ettirildi, o okul gazetesine yazıları ve notları zekice yazdı. Yakında yerel basında çıkan yayınlara "büyüdü". "Komünizmin Yolu" gazetesinde çıkan ilk materyal, Andrei'nin 13 yaşında iken serbest bırakıldı. Daha sonra Kolesnikov "SSCB'nin 60. yıldönümüne doğru" yarışmasını kazandı. Böylece okul tezgahından bile olsa, Kolesnikov gelecekteki mesleğini seçti.

andrey Ivanovich savaş arabaları gazeteci biyografisi

formasyon

Okulda, Andrei Ivanovich Kolesnikov iyi okuduve o zaman bile çok iddialıydı. Bu nedenle kimse okuldan ayrıldıktan sonra başkenti fethetmeye gittiğinde şaşırmadı. Yayınların bulunması ve iyi derecelerle bir sertifika, Moskova Devlet Üniversitesi prestijli gazetecilik fakültesine girmesine izin verdi. Yıllarca süren eğitim geçti ve dün üniversitenin sonunda kariyer merdiveninin en alt seviyelerinden yola çıkmak zorunda kaldı, Kolesnikov ile olan özel bağlar ve tanıdıklar sadece kendinize güvenmek zorunda kalmadı.

andrey Ivanovich savaş arabaları gazeteci biyografi fotoğrafı

İlk adımlar

Üniversiteden sonra Andrei Ivanovich KolesnikovYüksek Enerji Fiziği Bilimsel Enstitüsünde yayınlanan "Hızlandırıcı" adlı bir gazetede, olağan baskılarla çalışmaya başladı. Ama çabucak, "Moskova Haberleri" nde daha ünlü ve sağlam bir baskıyla geçmeyi başardı. Burada ilk gerçek meslek okulunu geçti, materyalle, insanlarla birlikte, şartları gözlemleyerek çalışmayı öğrendi, çevresi ile bağlantıları ve tanıdıklarıyla büyüdü. Yavaş yavaş Kolesnikov'un materyalleri daha belirgin ve daha parlak hale geldi. "Moskova Haberleri" nde bu yıllar, bir sonraki kalkış için mükemmel bir başlangıç ​​oldu.

andrey Ivanovitch savaş arabaları gazeteci kişisel yaşam

Mesleğin fethi

Ülke ilerliyordu ve kitlesel olarakyeni medya ortaya çıkıyor, bilgi ortamı ve gündem değişiyor. Bu sefer Kolesnikov zaten kendi tarzıyla deneyimli ve ilginç bir gazetecidir. Bu yüzden 1996'da cazip bir teklif aldı. Adı, yeni açılan Kommersant'ta, özel bir muhabir olarak çalışıyor. Meslektaşları, profesyonellerinin ve gerçek taraftarlarının harika bir ekibiydi. Birlikte Natalia Gevorkyan Gleb sarhoş Alexander Kabakov, Valery Drannikova Igor Swinarenko, Valery Panyushkin ile belli bir stil ile, ülkenin türü için yeni belge de yayınladı ve bak. Andrei parlak ve ünlü meslektaşlarının geçmişine karşı kendini kaybetmedi. 1998'de krizden sonra ekip ortadan kalktı. Gazeteciler diğer projelere gitti ve "Kommersant" da yalnızca Andrei vardı. Yayın için gerçek bir lokomotif oldu. Ardından ekibe yeni insanlar geldi, gazete gelişme için yeni bir etki yaratacak. Fakat Kolesnikov içinde kaybolmaz, önemli bir parçasıdır. Valery Drannikov, Andrei'nin 10 yıl içinde gazetenin önemli bir malvarlığı olan gazetenin% 20'sinin olduğunu söyleyecek. Hayatında bir çok başka proje olmasına rağmen halen Kommersant'ta çalışıyor ve keyifle oynuyor.

"Putin Gazetesi"

Başkan ve hükümetin faaliyetlerinin kapsamı- Bu gazeteciliğin özel bir parçası, sadece seçilmiş olanlar kabul edildi ve uzun yıllar boyunca Andrei Ivanovich Kolesnikov aralarında yer aldı. Fotoğrafı her zaman internette en çok arama yapan bir gazeteci olan bir gazeteci, birkaç kez V. Putin ile kapsamlı sohbetler yapabilen tek kişidir. Sık sık kendini keskin sözlere ve rahatsız edici sorulara izin verir, ancak devlet başkanı onu affeder ve Kolesnikov her zaman 10 yıldan uzun süredir "Kremlin havuzunda" kalır.

Gazetecilik ve Yazma Etkinlikleri

2008 yılında, Kolesnikov sıradışı bir şekilde liderlik ettiOnun muazzam mesleki potansiyelini gerçekleştirebileceği yayın "Rus öncüsü". Ayrıca sürekli kitap yazar. Bugün, onun yaklaşık iki düzine başarılı ve canlı ortam nedeniyle, aralarında "Ben Putin gördüm" ve Rus politikasının başkanı "Arabalar, kızlar, trafik polisi," "Masha ve Vanya hakkında mutlu ve üzgün hikayeleri hakkında yaklaşık bir düzine kitap, çalışıyor."

Kariyeri boyunca Kolesnikov gazetecilik alanında tüm yurtiçi ödülleri aldı. Onun hesabında, birkaç "Altın Tüyler", Sakharov Ödülü, devlet ödülleri.

Kişisel hayat

Bilgi çalışanları genellikle yetenekli veKişisel alanlarını dikkatli bir şekilde korur. İstisna yok ve Andrei Ivanovich Kolesnikov. Kişisel hayatı çok ilgilendiren bir gazeteci, ailesi ve çocukları tarafından asla etkilenmez. Andrew'un yazar Masha Traub ile evli olduğu ve çiftin iki çocuğu olduğu biliniyor. Bugün Kolesnikov mutlu bir şekilde evli, iki çocuğu daha var. Bir psikolog olan Alain'in karısı çocuklarla daha fazla zaman geçiriyor. Ama Kolesnikov iyi, hevesli bir babadır ve çocuklarına her dakika ücretsiz verir. Ebeveynlik tılsımı hakkında mizahla konuştuğu bir kitap "Paternity" bile yazdı.

Ünlü gazeteci Andrei Ivanovich Kolesnikov 2019

Ünlü gazeteci Andrei Ivanovich Kolesnikov 2019

Related news

 • Capacity AVM Okula Dönüş Etkinlikleri 2016
 • Anne Sütünün Bebek Gelişimine Katkıları
 • Kardan Adam Lif Modeli
 • Bolu Haberleri: Osmanlıspor-Adanaspor: 3-1
 • İnkaların kafatası ameliyatında cerrahlardan daha iyi oldukları ortaya çıktı

 • Ünlü gazeteci Andrei Ivanovich Kolesnikov 52

  Ünlü gazeteci Andrei Ivanovich Kolesnikov


  Ünlü gazeteci Andrei Ivanovich Kolesnikov 72

  Ünlü gazeteci Andrei Ivanovich Kolesnikov 35

  Ünlü gazeteci Andrei Ivanovich Kolesnikov 21

  Ünlü gazeteci Andrei Ivanovich Kolesnikov 22

  Ünlü gazeteci Andrei Ivanovich Kolesnikov 20

  Ünlü gazeteci Andrei Ivanovich Kolesnikov 53

  Ünlü gazeteci Andrei Ivanovich Kolesnikov 21

  Ünlü gazeteci Andrei Ivanovich Kolesnikov 70

  Ünlü gazeteci Andrei Ivanovich Kolesnikov 93

  Ünlü gazeteci Andrei Ivanovich Kolesnikov 88

  Ünlü gazeteci Andrei Ivanovich Kolesnikov 56

  Ünlü gazeteci Andrei Ivanovich Kolesnikov 56

  Ünlü gazeteci Andrei Ivanovich Kolesnikov 93

  Ünlü gazeteci Andrei Ivanovich Kolesnikov 80

  Ünlü gazeteci Andrei Ivanovich Kolesnikov 46