Ünlü aktrist Tamara Akulova 2019

Ünlü aktrist Tamara Akulova 2019

Ünlü aktrist Tamara Akulova 27 26.01.2019, 00:45

Ünlü aktrist Tamara Akulova

Sovyet ve Rus sinemasının gelecekteki yıldızı Novaya Usman köyünde Voronej bölgesinde doğdu.

çocukluk

Çocukların oyunlarından pek hoşlanmayan genç yaştan itibarenmahkeme çalıyor. Altı yaşında "12 ay" teslim etmeye çalıştı. Ama davet edilen sanatçılar sadece "Viya" Gogol için yeterliydi. Kuzen Vi rolünü oynamaya davet edildi.

Ancak, bu tür sanatsal detaylara rağmen, onun yerli Voronej Enstitüsü'nde makarna ve şekerleme ürünlerinin Fakültesi okuldan sonra yatırıldı. VGIK sadece bir yıl sonra fırtınaya çıktı.

Aktris Tamara Akulova'nın Kino biyografisi, VGIK'de korkunç bir yarışmaya başladı. Yerinde 380 kişi var! Bu yılın kursu Skobtseva Irina ve Sergey Bondachuk tarafından işe alındı. Kader ona bir şans vermeye karar verdi.

Birinci rol

VGIK filminden mezun olduktan hemen sonraTamara, "Zavallı Maşa" ana rolü için iddia etti. Stanislav Sadalsky, Oleg Stefanko ve Hmayak Hakobyan ile oynamak zorunda kaldı. Atış başarılı oldu ve popülerliğin ilk ışınlarını getirdi.

aktrist Tamara Sharkova

Sonraki ilginç teklifler aldı. Tamara Akulova seçmeye başladı.

resimler

1982 başında Sergei Tarasov onu davet ediyor"Valiant Knight Ivanhoe Ballad" adlı filmde Lady Rowena'nın rolü üzerine. Ateş çok ağırdı. Yönetmen, izleyicinin zevkini çekmesine neden olan Vysotsky sadecesinin baladlarını kullandı. Resim süper başarılıydı. Ve şimdiye kadar aktris bu filmi en başarılı ve en sevdiği filmi olarak görüyor.

Tamara köpekbalığı aktrisinin biyografisi

Bu resimden sonra birkaç yılAktris Tamara Akulova "Kaptan Grant'ın Aranıyor", "Üç Yolda" ve "Pazar Baba" filmlerinin çekimlerine katılıyor. Bu tablolardaki roller onun büyük beğenisini kazandı. Şimdi bütün ülke bunu biliyor.

Işte kısa süreli molalar

Çılgın doksanlara gel. Birlik parçalanıyor, CIS ortaya çıkıyor, sinema kaldırılmıyor, sanatçılar parasız, roller. Bu dönemde, Tamara birkaç epizodik rol oynar. Fakat genç oğlunun eğitiminde tamamen emilir. Paralel olarak Natalia Nesterova'da oyunculuk becerileri öğretir. Ayrıca çizgi film ve filmleri puanlama yapan.

aktris Tamara Sharkova kişisel yaşamı

Tamara çeşitli röportajlarda nasıl olduğunu hatırlatıyorYaşam ve güzelliğin başlangıcında çıkarılmaması hakaret ve zavallıydı, ama hiçbir şeyden pişman olmadığını söyledi. Tamara'ya göre bir kişi iş yerinde takılmamalı ve bu yüzden çıldırılmamalıdır.

Kariyerine dön

Yavaş yavaş hayat hız kazanıyor ve başlangıçta2001 yılında aktris Tamara Akulova tekrar sette. "Mirasçılar" filminin çekimleri başlıyor, Tamara, Irina Skobtseva, Alexander Baluev, Vera Glagoleva, Marianna Vertinskaya, Valery Garkalin, Larisa Guzeeva ve daha birçokları gibi parlak aktörler arasında.

Bu başarılı fotoğraftan sonra aktrisin kariyeri tekrargider. Yeni bir ilginç sahne başlıyor ve yeni şaşırtıcı roller ortaya çıkıyor. Önce "Yollarda Melek" dizisi, sonra "Senin Hakkında", "Gelin", "Üçüncü Cennet", "Yaşam değil" filmleri. Ve son zamanlarda, "Rusya 1", Tamara'nın aktif rol aldığı "Kadim Üzerindeki Kadınlar" ve "Kaderin Dönüşleri" projelerini tamamladı.

"MPD"

Tamara'nın biyografisindeseri film "MUR". Burada, başarısız bir kadın mutluluğuna sahip bir polis memuru olan Lidya Belova'nın rolünde muhteşemdir, ama hırsızları ve suçluları acımasızca cezalandırır. "Benim için karakterin tamamen değişmesi ve hatta yeni, gizli bir şey keşfetmem gerekiyordu, rol çok sıradışı" diyor Tamara sayısız röportajda. Film bir sıçrama yaptı. Hatta meslektaşları bile, Lydia'nın dürüst ve şaşırtıcı derecede parlak olduğu ortaya çıktı.

Günümüzde Tamara çok popüler ve popüler bir aktris. VGIK'te hayatını aktarır ve oyunculuk deneyimini aktarır.

Kişisel hayataktris Tamara Akulova

Tiyatronun ilk yılında okurkenokulda, ufukta aktris Tamara Akulova'nın tanıştığı ünlü koreograf Sherling Yuri görünüyor. Kişisel yaşam yeni bir tur başlar. Yaklaşık 13 yıldan daha genç. Ama büyüleyici kurban genç aktrisini kırdı. Vazgeçti ve yakında bir düğün gerçekleşti. Birkaç yıl sonra büyüleyici Ann ortaya çıktı. Ama o zamana kadar, aile hayatı her ikisine de bir yük haline gelmişti ve çift yollarını ayırmaya karar verdi. Şimdiye kadar iyi arkadaşlıklar sürdü.

1986'da oyuncu Tamara Akulova festivalde yer aldı.Özbekistan Cumhuriyeti'nde. Ve orada, Taşkent'te ikinci kocamla tanıştım. Zaten iyi tanınan bir oyuncu ve genç bir çekici kız yönetmen Elyor Ishmuhamedov'un kalbini hemen kazandı. Duygular anında alevlendi, birkaç ay sonra bir düğün oynadılar. Oğlu Dmitry 1989 yılında doğdu. Çift bugün hala birlikteyiz. Zaten 25 yıldan fazla. Torunlarını yükseltiyorlar - Nidal ve Sofia.

Tamara köpekbalığı bir aktrisinin hayatı

Aktörün aktris Tamara Akulova'nın biyografisikızı Anna devam ediyor. İlk önce MGIMO'dan başarılı bir şekilde mezun oldu ama aniden hayatındaki her şeyi değiştirmeye karar verdi ve RATI'ye fakülte yapmak için girdi. Başarı ile mezun oldum. "Cinderella", "The Bride" ve diğer harika filmlerde rol aldı. Şimdi televizyon alanında aktif olarak çalışıyor.

Ünlü Moskova Akademisi hukuk fakültesinden mezun olan oğlu Dmitry, Moskova Devlet Üniversitesi'ne Psikoloji Fakültesine girdi.

Oyuncu Tamara Akulova sağlıklı bir yaşam tarzına bağlı. Doğru görünüyor, iyi görünüyor ne. Boş zamanlarını sevgili beldesinde geçirir.

Ünlü aktrist Tamara Akulova 2019

Ünlü aktrist Tamara Akulova 2019

Related news

 • Göztepe, Serdar Gürleri istiyor
 • Türkçe Açıklamalı Set Örgü Modeli Anlatımlı Videosu
 • Mothercare
 • YAZ GÜLÜ TÜRKÇE VİDEOLU ÖRGÜ MODELİ YAPIMI
 • Fındıklı Burma Baklava Tarifi
 • Karamel ve Çikolata Rüyası Kek

 • Ünlü aktrist Tamara Akulova 61

  Ünlü aktrist Tamara Akulova


  Ünlü aktrist Tamara Akulova 26

  Ünlü aktrist Tamara Akulova 54

  Ünlü aktrist Tamara Akulova 18

  Ünlü aktrist Tamara Akulova 20

  Ünlü aktrist Tamara Akulova 73

  Ünlü aktrist Tamara Akulova 80

  Ünlü aktrist Tamara Akulova 91

  Ünlü aktrist Tamara Akulova 89

  Ünlü aktrist Tamara Akulova 11

  Ünlü aktrist Tamara Akulova 4

  Ünlü aktrist Tamara Akulova 17

  Ünlü aktrist Tamara Akulova 30

  Ünlü aktrist Tamara Akulova 71