Nissan böceğinin olumlu ve olumsuz geri çağrıları 2019

Nissan böceğinin olumlu ve olumsuz geri çağrıları 2019

Nissan böceğinin olumlu ve olumsuz geri çağrıları 54 11.02.2019, 14:26

nissan böceğinin olumlu ve olumsuz geri çağrıları

Nissan Beetle'nin arabası;Cenevre Otomobil Fuarı 2019'un başında gösterildi ve kısa sürede yüksek teknik performansla birlikte önemsiz bir tasarımla dikkatleri üzerine çekti. Yeni kompakt crossover'ın parametreleri 4135 * 1765 * 1570 mm'dir ve dingil mesafesi üreticinin Notu ve Qashqai'deki muadillerinden biraz daha kısadır.

Araba iki süsleme seviyesinde üretilir: taban ve üst. Nissan geliştiricileri tarafından yapılan en yeni keşif olan bir ön çekiş veya bir dört tekerlekten çekişli elektronik sistem ile donatılmıştır. 2011 yılında Rusya'da Nissan Beetle satışlarına başlamayı planlıyor. Şu anda Avrupa'da oldukça demokratik bir fiyatla satın alınabiliyor. Avrupa pazarında üç tür motor seçeneği ile satılıyor: turboşarjlı ve direkt yakıt enjeksiyonlu benzinli (190 hp), benzinli 16-clapon (117 hp) ve dizel 110 beygir gücünde. Yaklaşık maksimum yakıt tüketimi 100 kilometre için 6,9 litredir. Nissan Beetle'ın Rusya'daki tahmini maliyeti yaklaşık 625 bin ruble olacak. Arabayı diğer benzer gruplardan ayıran bu fiyat, kuşkusuz çok fazla sayıda alıcıyı cezbedecektir.

Bazı sürücüler daha önce hatıralarını geri çekti.nissan böceği, her zaman övülmez. Aracın kamuoyundaki gücü, tasarımdı. Geniş bir ön cam sayesinde, yolda olan her şey mükemmel bir şekilde görülebilir. Arka kapılardaki kolların eksikliği coupe'e benzemektedir, bu nedenle neredeyse hepsi aile arabasına böyle bir araba çağrılamayacağına karar vermişlerdir.

Nissan böceğinin geri çağrılmasıyla ilgili olarakAyrıca biraz da farklı. Birisi diğerleri, tam tersine, bu, şık, modern ve taze bakmak olduğu görüşünü alırken bu ucube bir utanç Nissan grubu olduğunu düşünür. Araba tasarımının yeniliği hakkında konuşmak zordur, çünkü çıplak gözle bile Kashkay'la olan benzerliğini görebilirsiniz.

Nisan'ın negatif hatıralarıBöcek esas olarak sert süspansiyonuyla ilgilidir,Bu nedenle, yatık polislerden geçerken, aracın arka kısmı şiddetle atlıyor ve son derece rahatsızlık verici. Yine de sürücüler ECO rejimini eleştirdiler, bu sadece doğrudan yollarda etkili ve daha sonra SPORT modundan çıkarsanız. Ayrıca, arabayı hafifçe bir depresyonla aniden durduran çok sert frenler de kötü sonuçlar verdi.

Nissan böceğinin hatırlamalarının çoğu hala bırakıldıÖn camın yeterince şişirilmediğini fark eden erkekler, böylece kışın ön camda sürekli olarak buz var ve bu ses yalıtımı yüksek hızlarda neredeyse hiç yok. Kadınlar, şehirdeki yüksek yakıt tüketimini ve dümeni uzunluk boyunca ayarlama zorluğunu beğenmedi.

Yukarıdakilerin tümünü özetleyen Nisan böceği değilBu kaygının en başarılı modeli. Kuşkusuz, tasarımı arabayı diğerlerinin arasında yolda ayırıyor. Bir SUV'un dışını ve birinci sınıf bir spor otomobilini birleştirir. Olumlu özelliklerinden bir diğeri de düşük maliyetli olmakla birlikte, büyük olasılıkla, Rusya'da söz konusu 625 binden daha pahalıya mal olacaktır. Aracın eksileri, sert süspansiyon ve frenler, kabinin sürücü altında ayarlanamaması, motorun küçük hacmi, konfigürasyonda bile, bir turbo bulunuyordu. Genel olarak, Nissan Beetle alıcısını bulacak ve ülkenin otomotiv pazarında belirli bir niş kazanacaktır. Onun hayranları arasında zaten birkaç kadın var. Bu aracın hedeflendiği seyirci, esas olarak, bir aracın seçilmesinde görüntünün önemli bir rol oynadığı genç ve makul ölçüde varlıklı insanlardan oluşur.

Nissan böceğinin olumlu ve olumsuz geri çağrıları 2019

Nissan böceğinin olumlu ve olumsuz geri çağrıları 2019

Related news

 • Ataşehir 10 Ülkeden Gelen Çocukları Ağırlayacak
 • Sneps - bu nedir Kar fırtınası için adım adım talimat
 • Aile ve Raskolnikov Suç ve Ceza romanı ve tarihi
 • Bebeklerde pamukçuk nasıl geçer
 • Mehmet Tevfik Nane
 • Sonbaharda Zambaklar Hazırlanırken: Bahçıvanlık İpuçları

 • Nissan böceğinin olumlu ve olumsuz geri çağrıları 45

  Nissan böceğinin olumlu ve olumsuz geri çağrıları


  Nissan böceğinin olumlu ve olumsuz geri çağrıları 95

  Nissan böceğinin olumlu ve olumsuz geri çağrıları 27

  Nissan böceğinin olumlu ve olumsuz geri çağrıları 78

  Nissan böceğinin olumlu ve olumsuz geri çağrıları 92

  Nissan böceğinin olumlu ve olumsuz geri çağrıları 2

  Nissan böceğinin olumlu ve olumsuz geri çağrıları 96

  Nissan böceğinin olumlu ve olumsuz geri çağrıları 26

  Nissan böceğinin olumlu ve olumsuz geri çağrıları 11

  Nissan böceğinin olumlu ve olumsuz geri çağrıları 81

  Nissan böceğinin olumlu ve olumsuz geri çağrıları 30

  Nissan böceğinin olumlu ve olumsuz geri çağrıları 4

  Nissan böceğinin olumlu ve olumsuz geri çağrıları 23

  Nissan böceğinin olumlu ve olumsuz geri çağrıları 62