Nina Urgant: biyografi ve yaratıcı başarılarNina Urgant: biyografi ve yaratıcı başarılar

24.05.2019

Nina Urgant: biyografi ve yaratıcı başarılar 72

Nina Urgant: biyografi ve yaratıcı başarılar

Urgant Nina Nikolaevna, Luga şehrinden geliyor. Bu küçük kasaba Leningrad bölgesinde yer almaktadır. Baltık nüfusunun çoğu orada yaşıyordu. Nina'nın babası bir Estonyalıydı, ama Maria adında bir Rus çok güzel kızla evlendi. Ve 1929 Eylül'ünün başında, babası askeri bir adam olduğu için biyografisi bir yerden diğerine geçmeye başlayan bir kızı Nina Urgant vardı.Nina Urgant BiyografiSavaş onları Letonya'nın Daugavpils şehrinde buldu.Nina o zaman 11 yaşındaydı. Onun anısına, her zaman siyah haçlarla, motorsikletlerle, başkalarının konuşmasıyla ve korkunç bir kıtlıkla dolu tanklar vardı. Nina'nın annesi bir fırıncının yükleyicisine yerleşti ve kendisini ölümcül tehlikeye maruz bırakarak, gizlice üç çocuk arasında onu bölmek için bir parça ekmek getirdi.

Savaştan sonra, bir eğitim sertifikası aldıktan sonra,gelecekteki aktris Nina Urgant, Leningrad'a gitti. Biyografisi farklı şekillerde gelişebilirdi, çünkü çeşitli eğitim kurumlarına başvurmak için başvurdu. Bunlar arasında bir pedagojik ve politeknik enstitü ve hatta bir metal işi okulu vardı, ancak Nina Ostrovsky Tiyatro Enstitüsü'nün tercihini yaptı, bugün St. Petersburg'daki Tiyatro Sanatları Akademisi oldu. Kız bu eğitim kurumundan başarıyla mezun oldu ve 1953'te Yaroslavl şehrinde dramatik Volkov Tiyatrosu'nda çalışmaya başladı. Orada hemen önde gelen lirik kahraman oldu ve bir yıl sonra Georgi Tovstonogov tarafından fark edildi. Leningrad "Lenkom" un başıydı, genç bir aktrisini tiyatrosuna davet etti, tereddüt etmeden, gruba katıldı.

nargantina nikolaevnaBirkaç ay sonra George TovstonogovNina Urgant gibi bir oyuncuya uygun olmadığına karar verdi. Tovstonogov filmi "Tamer Tiger" ı görmemiş olsaydı, biyografisi oldukça farklı olabilirdi. Onun acemi aktris Olenka rolünü aldı - sirk de corps de bale güzel, ama çok akıllı olmayan bir kız. Georgy Aleksandroviç çalışmalarından memnun kaldı, Nina'yı tiyatrodan çıkarmadı ve hatta maaşını yükseltmedi.

Ama sinemada aynı rol ona hizmet ettiKötü servis Bir aktris olarak biyografisi daha yeni başlamış olan Nina Urgant, bu komedide olumsuz bir kahraman rolünü oynadı ve o zamanın filmlerinde ana olumlu karakterlerin görüntüsünde görülmedi. Ama Nina'da başarılı oldu, ana rolleri oynadı ve o sıralarda birçok prömiyer onun katılımıyla ortaya çıktı. Bu Galya'yı oynadığı "Güle güle" oyunudur. Ve "Gül Bakire Toprak" da Lushka rolünü oynadı, "İlk Bahar" oyununda - Lina vb. Toplamda, hesabında yaklaşık 20 rol vardı.

Nina Urgant'ın kocası1962'de aktris Leningrad'a davet edildiPuşkin Tiyatrosu. Orada "Gün batımından önce" ünlü yapımında rol aldı ve önümüzdeki 10 yıl boyunca Inken oynadı. Bu tiyatroda, Urgant sonsuza dek kaldı. 30'dan fazla rolü vardı ve hepsi de büyük bir başarı elde etti. Aynı yıl Nina'nın sinemada ilk büyük rolünü oynadığını söylemeliyim. Onun kahramanı "Giriş" filminde Volodya'nın annesiydi. Sonra "Çocukluğumdan geliyorum" resmini çekti, Lucy'nin rolü vardı. Ardından "Oğullar savaşa girer" ve şüphesiz, aktrisin çalışmalarının izleyicilerinden en çok rağbet ettiği şey, Rai'nin hemşiresinin "Belarus Demiryolu İstasyonu" tablosundaki rolü. Sanatçının hesabında birçok "askeri" rol vardı ve her biri kendini tamamen verdi.

Oyuncu üç kez evlendi, hepsi seçildi.aktörlerdi. Nina Urgant'ın ilk kocası Lev Milinder. Ondan, Andrei'nin oğlunu doğurdu, bu onun tek çocuğu. Sonra hayatını Gennady Voropayev ve Cyril Laskari ile bağladı. Bugün, aktristin ünlü torunu Ivan Urgant, birkaç büyük torunu olan iki torunu var ve hala Alexandrinsky Tiyatrosunda en sevdiği rolleri oynuyor.

Nina Urgant: biyografi ve yaratıcı başarılarNina Urgant: biyografi ve yaratıcı başarılar

Related news

 • Cemal Kaşıkçı İçin Adalet Derneği
 • BEBEKLER İÇİN ÖRGÜ KAZAK NASIL ÖRÜLÜR
 • Akne için en basit ve etkili maskeler
 • Anderlecht - Manchester United, maçı ne zaman, saat kaçta, hangi kanalda
 • Market enflasyonu Haberleri, Güncel Market enflasyonu haberleri ve Market enflasyonu gelişmeleri

 • Nina Urgant: biyografi ve yaratıcı başarılar 3

  Nina Urgant: biyografi ve yaratıcı başarılar


  Nina Urgant: biyografi ve yaratıcı başarılar 49

  Nina Urgant: biyografi ve yaratıcı başarılar 75

  Nina Urgant: biyografi ve yaratıcı başarılar 36

  Nina Urgant: biyografi ve yaratıcı başarılar 14

  Nina Urgant: biyografi ve yaratıcı başarılar 32

  Nina Urgant: biyografi ve yaratıcı başarılar 56

  Nina Urgant: biyografi ve yaratıcı başarılar 77

  Nina Urgant: biyografi ve yaratıcı başarılar 7

  Nina Urgant: biyografi ve yaratıcı başarılar 30

  Nina Urgant: biyografi ve yaratıcı başarılar 86

  Nina Urgant: biyografi ve yaratıcı başarılar 36

  Nina Urgant: biyografi ve yaratıcı başarılar 5

  Nina Urgant: biyografi ve yaratıcı başarılar 28

  Nina Urgant: biyografi ve yaratıcı başarılar 9