Nestlé’den göz alıcı parçalar 2019

Nestlé’den göz alıcı parçalar 2019

Nestlé’den göz alıcı parçalar 81 27.02.2019, 05:49

Nestlé’den göz alıcı parçalar

Nestlé yeni Gold koleksiyonu ile yeniliklerin öncüsü olmaya devam ediyor. Kakaonun binlerce yıllık büyüsünün uzmanlıkla buluştuğu Gold  koleksiyonunun her bir parçası çikolata severleri gizli bir hazineye davet edecek.

Dünyanın çikolata uzmanı Nestlé, yeni Nestlé Gold  koleksiyonuyla çikolata severleri büyülüyor. Özenle seçilen malzemelerle İsviçre’de Nestlé uzmanlığıyla üretilen koleksiyon 2000 seçkin satış noktasında tutkunlarını bekliyor.

Nestlé Gold koleksiyonunda yedi farklı ürün çeşidi bulunuyor. Bitter koleksiyonundan Nestlé Gold  Bitter Çikolata yoğunlaştırılmış ekvatoral kakao çekirdekleriyle harmanlanan, %70 kakao içeriğiyle antioksidan deposu.

Bitter ve yoğun aroması sayesinde tadının, acı – tatlı dengesi şaşırtıcı Nestlé Gold  Kakao Parçacıklı Bitter karamelize kakao çekirdeklerinin yoğun bitter çikolatası ile eşsiz uyumunu sunuyor. Nestlé Gold  Kirazlı Bitter ise özenle seçilen dolgun kiraz taneleri ile taçlandırılmış bitter çikolatasını Nestlé kalitesiyle sunuyor.

Nestlé Gold  koleksiyonun sütlü çikolata çeşitlerinde ise sadece gerçek süt kullanıyor. Sütlü ve fındıklı çeşitlerde kullanılan gerçek sütle vanilyanın yumuşak birleşimi keyif veriyor. Nestle Gold  Mouse ise içindeki Mouse dolgusu ile farklı bir çikolata deneyimi yaşatıyor.

Nestlé Gold Mousse Dolgulu Sütlü Çikolata ve Nestlé Gold  Mousse Dolgulu Bitter Çikolata enfes tadları ile ikramların vazgeçilmezi olacak.

Nestlé İsviçre’de özel olarak ürettiği Gold koleksiyonu ile tutkunlarına altın değerinde bir deneyim yaşatıyor. Uzmanlık ve kalite ile çikolatanın kalbi İsviçre Broc kasabasında çikolata ustaları tarafından geleneksel yöntemlerle yaratılan Nestlé çikolataları hakkında ayrıntılı bilgi için www.nestle.com.tr adresini ziyaret edebilirsiniz.

Nestlé’den göz alıcı parçalar 2019

Nestlé’den göz alıcı parçalar 2019

Related news

 • Evde Harika Bir Yandan Örgü Nasıl Yapılır
 • Sebze Soymanın Farklı ve Doğru Yöntemleri
 • Türkiyede Sibiryayı aratmayan görüntüler Kaynar su dondu, vatandaş sokakta soba yaktı
 • BAYAT KEKTEN MUZLU TURTA YAPIMI
 • Parfüm Kalıcılığı Nasıl Anlaşılır

 • Nestlé’den göz alıcı parçalar 38

  Nestlé’den göz alıcı parçalar


  Nestlé’den göz alıcı parçalar 67

  Nestlé’den göz alıcı parçalar 1

  Nestlé’den göz alıcı parçalar 91

  Nestlé’den göz alıcı parçalar 87

  Nestlé’den göz alıcı parçalar 10

  Nestlé’den göz alıcı parçalar 48

  Nestlé’den göz alıcı parçalar 13

  Nestlé’den göz alıcı parçalar 94

  Nestlé’den göz alıcı parçalar 78

  Nestlé’den göz alıcı parçalar 39

  Nestlé’den göz alıcı parçalar 46

  Nestlé’den göz alıcı parçalar 22

  Nestlé’den göz alıcı parçalar 34

  Nestlé’den göz alıcı parçalar 34

  Nestlé’den göz alıcı parçalar 84