Nelly Kobzon: biyografi, yaş, aile. Hobiler ve ilgi alanları Nelly Kobzon 26 04.02.2019, 09:53

Nelly Kobzon: biyografi, yaş, aile. Hobiler ve ilgi alanları Nelly Kobzon

Nasıl bir kadın tanınmış hale gelebilir?Rusya? Bu dış verilerin bu yetenekli doğa için kullanılan model haline gelebilir böyle bir aktris olmak ve reenkarnasyon tüm yetenek büyülemek ya da bir iş düzenlemek ve multi-milyon dolarlık gelir düzeyine getirmek için varsa, onların olağanüstü vokal yeteneklerini halka gösterebilir. Ya da başarıyla evlen.Nelly Cobson

Bu makalenin kendisine verileceği kadın,Zaten 40 yıldan fazla bir süre ünlü kocasının karısı "çalışıyor". Nelly Kobzon şimdi, evlilik kırk yıl sonra, aşık yorgun tanınan sevgili eşi alamadım ünlü sanatçı Iosif Kobzon, ömrü boyunca ideal bir yol arkadaşı olabilir. Böyle güçlü bir aile yaratmayı nasıl başarabildi? Nelly Kobzon kocasıyla olan ilişkisinde ne tür kadın sırları kullanıyor? Bu makalede anlatılan biyografi, bu konuda ve diğer birçok konuda anlatacaktır. Belki de mutlu bir aile yaşamının ana sırrını bile göstereceğiz.

Nelly Kobzon: Biyografi

Büyük sanatçının gelecekteki karısının doğum yılı çakıştı.savaş sonrası dönemde zor bir dönem geçirdi. Aralık 1950'de görkemli Leningrad kentinde, İkinci Dünya Savaşı'nın askeri operasyonlarında eski bir katılımcının ailesinde bir kız çocuğu doğdu ve Nelli olarak isimlendirildi. O tarihteki doğum belgelerinde, yalnızca özel olarak onaylanmış bir listede listelenen isimleri göstermek mümkündür ve Nellie'nin ismi de yoktur. Bu nedenle, kız Ninel olarak kaydedildi ("Lenin" sözcüğünün tersine okunması anlamına geliyor). Buna rağmen, yakınlarının ve tanıdıklarının hepsi onu çağırdı ve bugün Nellie'yi çağırıyor.

ebeveyn

nelly cobson biyografisi

Baba Nelli savaşı geçti ve sonundan sonrabir dişli çarkı oldu. Kız üç yaşındayken aile, devasa bir lüks Sovyet apartmanına taşındı. Uzun sürmedi Driziny refah içinde yaşadı, çünkü üç yıl sonra ailenin başı tutuklandı ve mülke el koydu. Ailenin sıkıntısı vardı, kaydedilen tek şey, nadir kitaplardan oluşan babanın kütüphanesi idi. Çok kötüleştiğinde Nellie'nin annesi kitaplardan birini sattı ve kendisini ve çocuklarını açlıktan ölüme terk etti.

Okul yılları ve kariyer seçimi

Okulda Drizins'in kızı ona "bebek" deniyordu.çekici bir görünüm ve iyi giyinme yeteneği. Nellie, mezuniyet belgesini aldıktan sonra, halka açık ikram hizmetlerinin teknik okuluna girdi. Bu seçim çok kasıtlıydı - o zor zamanlarda aşçılar daima kendilerini ve ailesini besleyebilir.

Öğrenci yıllarında, Nelly Kobzon (o zamanDrizina) ilk kez aşık oldu. Genç güzellik bile kendini evliliğe bağlamayı amaçladı, ama annesi araya girdi. Kızının seçimini kategorik olarak onaylamadı ve gençleri katılmaya teşvik etti. Nelly gençliğinde itaatkâr bir şekilde annesini dinledi, çok alçakgönüllü bir hayat yoluna gitti ve erkeklerle olan ilişkiyi çok ciddiye aldı.

Kobzon ile tanışma

Girişim Nelli ve Joseph Moskova'da oldu. Genç bir kız, annemin arkadaşı Lilia Radova'ya başkente geldi. Kocası Emil, Moskova Konservatuarı şovunda çalıştı ve birçok yıldızla tanıştı. Radikaller tanıdıklarının bir kısmını ziyaret edecekler ve Nelly'yi yanlarında götürmeye karar verdiler, böylece Muskovitlerden biriyle tanıştılar, yeni arkadaşlar edecekti. Davet edilen misafirler arasında Kobzon vardı. Leningradlı bir kızın güzelliği hemen ünlü şarkıcıyı kazandı. Nelly, Joseph'in karizmasına ve çekiciliğine direnmedi. On üç yıldan daha yaşlıydı, çekici, ünlü, yetenekli - başka ne sempati için ihtiyacınız var?Nelly Kobzon Plastik Cerrahi

Daha sonra Nelly Kobzon (biyografi bu tür verileri içerir) olarak kabul ettiğinde, ilk başta onun için popüler metropolitan şarkıcı ile evlilik basit bir hesaplama oldu, daha sonra büyük bir aşk geldi.

düğün

Gençlerin bir araya geldiği zamanlar,karşılık geldi ve çağrıldı. Anı Joseph'in sevgilisini teklif ettiği zaman geldi. Genç çift Leningrad'da bir düğün oynadı. Daha sonra Nellie hemen kayınvalidesinin evine taşındı. Joseph İmam Isaevna'nın annesi ve hamile kız kardeşi Helena Moiseevna'nın yaşadığı apartman dışında, ilk kez yalnız Joseph ve Nelly Kobzon yaşıyordu. Kayınvalidesiyle birlikte kız hemen ortak bir dil buldu. İkinci annesi hakkındaki sıcaklığıyla, Nellie Kobzon da şimdi yanıt veriyor.

Baltık balayı balayında geçti. Kobzon, planlanmış konserler vardı, bu yüzden çift, işi zevkle birleştirmeye karar verdi.

Moskova'ya dönen Nellie, kocasının kıyafeti olarak Moskontsert'te bir iş buldu.nelly cobson kaç yaşında

Kobzons, Joseph'in annesinin evinde yaşadığında,Başkentin hastanelerinden birinde tahsis edilmiş oda, bu yüzden ailenin devamı, kendi konutlarını edinene kadar tartışılmadı. Bu neşeli olay sadece 1973'te gerçekleşti.

Çocuk doğumu ve kendini gerçekleştirme

1974'te, ilk doğan, Kobzon ailesinde doğdu - Andrei'nin oğlu. İki yıl sonra Nelly kocasına Natalia'yı verdi.

Zamanla Mosconcert'de bir müşteri olarak çalışmakNelly Kobzon gitti. Biyografi eşi Rus sanatçı başarıyla All-Birlik yaratıcı stüdyo pop art mezun ve aktör konuşma türün mesleğini öğrenmek ettiğini bilgileri içerir. O zamandan beri, sıklıkla kocasının konserlerinde ev sahibi olarak rol aldı. Ama yine de, Nelly'nin ana işi çocuklara ve aileye bakmak, ev konforu yaratmak ve aile ocaklarını korumaktı.

Drizina Nelly Kobzon olduğu için kaç tane olduyıllar geçti mi? Çift ne kadar uzun yaşadı? Evlilikleri, 1971'den beri, şu anda kırk yıldan fazladır ve bu olağanüstü kadın ve muhteşem eşi Nelli Kobzon'da büyük bir hakka sahip olmuştur.

Plastik cerrahi ne başvurduher yaşta genç görünmek isteyen birçok ünlü. Nellie'nin onlara ihtiyacı yok, 63 yaşındayken muhteşem görünüyor. Ona göre, asıl şey, çevreleyen dünya ile içsel mutluluk hissi ve uyumudur. Bununla tartışmak zordur, çünkü Nellie içten parlıyor gibi görünür, bu yüzden bu parlak ve pozitif bir kişidir.

Kader testleri

nelly cobson biyografi doğum yılı

Kobzon ailesinin hayatında birçok zorluk vardı. Bunlardan biri, 2000'lerin başında Joseph Davydovich'in hastalığıydı. Kanser kanseri tanısı alan doktorlar. 2005 yılında Almanya'daki en iyi kliniklerden birinde ve 2009'da bir diğeri karmaşık bir operasyon geçirdi.

Joseph Davydovich'in Jurmala'da sahneye çıktığı ve canlı şarkı söylediği gibi, 2009'daki operasyondan beş günden daha az bir zaman geçtiği bilinmektedir. Aklın bu gücü herkese içkin değildir.

Joseph Kobzon için hayattaki konaklama yıldızıkarısı - Nelly. Her zaman, oyuncu hastanedeyken yanındaydı, güçlü bir şekilde destekliyor ve cesaretlendiriyordu. Onun sevgisi ve inancı sayesinde, Joseph Davydovich hala bizimle birlikte olduğunu söylemek güvenlidir.

Üçüncü evlilik mutlu bir

Joseph Davydovich üç kez evlendi (iki evlilik -Kruglovoy Veronika ve Gurchenko Lyudmila başarısız oldu. Sadece üçüncü eşi Nellie ile birlikte aile mutluluğu buldu. Nelly kendini tamamen kocasına adadı. Joseph'in bir dahidir, bu yüzden basit bir insan için tüm hayatı boyunca ona hizmet etmesi çok kolaydır.Joseph ve Nelly Kobzon

Joseph Kobzon'un karısı bir meslek. Nellie, uzun zamandır toplumun bir parçası olan ve ona tamamen ait olmayan bir adamla yaşamak için alışkındır. Joseph Davydovich çok aktif bir kişidir - bir sanatçının kariyeri dışında, işi yönetir, başarılı bir şekilde siyasetle uğraşır. Her gün öndeki gibi ve bu yüzden güvenilir bir arkaya sahip olması son derece önemlidir. Sevgili karısı ona yardım ediyor.

Nelly Mikhailovna bugün hayatında sadece bir şeyden pişmanlık duyuyor - üçüncü bir çocuğa doğum yapmadı. Artık çocuklar büyüdüler ve hayatlarını yaşadılar, evde yüksek sesle kahkahayı özlüyor.

Ve genel olarak, büyük sanatçının karısına göre,Bir kadının asıl amacı bir ailedir. Hiçbir kariyer sevgi dolu ve minnettar bir kocanın yerini alacak ve çocukların verebileceği kadar mutluluk ve mutluluk vermeyecektir.Related news

 • Rusyada kemik iliği donörü nasıl olunur
 • Müslümanlık
 • 10 kasım şiirleri

 • Nelly Kobzon: biyografi, yaş, aile. Hobiler ve ilgi alanları Nelly Kobzon 83

  Nelly Kobzon: biyografi, yaş, aile. Hobiler ve ilgi alanları Nelly Kobzon


  Nelly Kobzon: biyografi, yaş, aile. Hobiler ve ilgi alanları Nelly Kobzon 1

  Nelly Kobzon: biyografi, yaş, aile. Hobiler ve ilgi alanları Nelly Kobzon 68

  Nelly Kobzon: biyografi, yaş, aile. Hobiler ve ilgi alanları Nelly Kobzon 47

  Nelly Kobzon: biyografi, yaş, aile. Hobiler ve ilgi alanları Nelly Kobzon 2

  Nelly Kobzon: biyografi, yaş, aile. Hobiler ve ilgi alanları Nelly Kobzon 88

  Nelly Kobzon: biyografi, yaş, aile. Hobiler ve ilgi alanları Nelly Kobzon 65